Komentari 69

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sdtv22
    sdtv22
    Ja bi voljela da se udebljam...na svoju visinu od 183 cm imam 65-66 kg i nikako da dobijem još barem 5kg...svi mi kažu da mi je ovako OK,ali ja imam osječaj kao da sam ravna kao daska...POMAGAJTE...
  • Avatar spetko66
    spetko66
    Moj problem je uvijek pokoja kila viška,pa bih htjela probati sa ovim izazovom riješiti taj problem,jer sa djetama i gladovanjen neide,a ako i malo uspije te iste kile se ponovno vrate.
  • Default avatar -
    mikusich
    imam jedan jako velik problem! imam 16 godina i visokmsam otpriliko oko 181 i imam 85 g sto je previse za moje godine ali kako izgledam to je nevjerojatno.puno sam veci od svojih vrsnjaka a sto me je sram pa trebo bih pomoc
  • Default avatar -
    amalija24
    moj problem su ostatak kila poslije poroda pa bih htjela probati s ovim izazovom jer kile nejdu ....a gladovanje a ni to ne....
  • Default avatar -
    vana11
    nisam debela ali volim da probam sve što je zdravo i korisno za zdravlje
  • Default avatar -
    MIRE90
    puuuuuno vode....u godinu dana 14 kg pijući vodu i hodajući po gradu(sa 74 na 60kg).Sad samo da počnem malo vježbati da to oblikujem i ojačam. ;)
  • Default avatar -
    MandicaH
    Višak kila, ali i briga za zdravlje ne samo moje nego i obitelji! Dobro bi mi došao savjet i pomoć!
  • Avatar vcimerma
    vcimerma
    Nikada dovoljno savjeta o zdravoj prehrani. Slažem se s Kiki44. Jedva čekam nove spoznaje.
  • Avatar pag
    pag
    Pozdrav U današnje vrijeme smo toliko bombadirani svako jakim dijeta i vježbama a da ne govorim kako savršena tijela doslovce iskaču iz paštete raznih časopisa,televizije,interneta,portala i društvenih mreža.Zato kako si pomoći?????
  • Default avatar -
    terri
    i ja sam od onih kaj stalno moraju biti na dijetama, i kad smršavim opet moram pazit jer čim se malo opustim odmah se nakupljaju. imam osjećaj da od same pomisli na čokoladu odmah dobijem kilu!veliki problem mi je što …prikaži još!
  • Default avatar -
    SRENATA
    ...i ja sam od onih koji vječito moraju paziti što pojedu, od udaha zraka dobim kile, a što se tiće menopauze još gore katastrofa vječita borba
  • Default avatar -
    Tia0101
    Korisni savjeti su uvijek dobrodošli. Pazim što i koliko jedem kad god sam u mogućnosti.
  • Default avatar -
    zepe2010
    ja sam od vrste koja sve isprobava i poslije vidim da je opet još nešto kila pridodano. zadnje sam probala zelenu kavo. hahaha skupo ali ne pomaže. ajd da vidimo i taj G1
  • Default avatar -
    valneas
    vječna borba sa kilogramima, bez problema dobijem kile, a skinuti par kila velika patnja
  • Avatar anaya
    anaya
    nažalost u prosjeku zadnjih par godina dobijem cca 3kg, a nikako da krenu dolje...isto sam isprobavala svašta uključujući i zelenu kavu od koje nisam ni dkg izgubila, ali definitivno nikad ne treba odustat od borbe! :-) nadam se da će …prikaži još!
  • Default avatar -
    rajka1985
    Evo i ja sam se prijavila... Moja borba sa kologramima je počela od kad sam prestala pušiti, pa sam u zamjenu za cigarete svakodnevno uzimala bombone, čips, i ostale nezdrave stvari. Nakon prvog poroda sam se uspjela malo skontrolirati i …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjeska83
    joj i ja sam kao i mnogo nas ljudi u stalnoj borbi protiv pretilosti i uzasno opterecena time.svaki puita kad idem skidat kile pocnem jest i jos dobijem od sve nervoze. da mi pomoc treba, definitivno treba :(
  • Default avatar -
    mya100
    i ja imam uvijek koju kilu viška i nikako to skinuti, sad pogotovo u trudnoći, danas bila na testiranju za šećer pa ćemo vidjeti
  • Default avatar -
    anakonda3
    Evo i ja nažalost tijekom godina naslagala poprilično kila viška koji nikako da odu. Srećom ne debljam se više, nego se uvijek krećem oko iste kilaže. Ne osjećam se loše kao kad sam bila mlada i zavidne figure, ali svejedno …prikaži još!
  • Avatar SilviaD
    SilviaD
    Želim obuzdati želju za slatkim i imati kontrolu nad svojom težinom na zdravi način :))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.