Komentari 76

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mihaelacicko
    eto stavit ću komentar mada sumnjam u svoju sreću, jer nikada ništa na Vašim nagradnim igrama ;( al imam dvije curke koje se vole macati i pacati kremicama a i mama isto tak, pa bi bilo lijepo nešto tako osvojiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    anica32
    Ponekad se znam našalit i reći da sam rodila pravog modnog mačka, moj sin ima tek devet mjeseci al čim se spremamo u šetnju il u grad, dok ga oblačim,uzima kremicu u ruke i čeka da mu namažem lice i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica18
    Svaku večer brćkamo se u vodi, imamo kadicu s cvjetićima - to je sad u modi, dok nam koža upije mirise lijepe, kožu namažemo kremom i laku noć svijete. Sada želimo probati Topicrem vodicu za njegu tijela, kada se uprlja …prikaži još!
  • Default avatar -
    martina_vu
    ja imam dva dečka jedan 3g i drugi 1g, jako se vole kupati obojica. rado bi probali vaš 2u1Topicrem
  • Avatar Majica
    Majica
    Sama nažalost još nemam svoju bebu :( Ali...iako mi još nije bilo namjenjeno, imam rodicu, koja ima curicu od 1 godine dana i sada još maloga sinčića od 4 dana. Zato bi mi bilo super (čitaj IDEALNO!! ;) ), da …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Topicrem 2 u 1 koja cura mala ili velika ne voli se mazati.Moje obadvije obožavaju se prije,poslije ,za vrijeme kupanja nećim mazuckati,mirisati..itd ,nema toga što nemaju.Nakon kupanja obadvije se mažu po cijelom tijelu jel kažu kako je koža glatka,sjajna i …prikaži još!
  • Default avatar -
    asantova
    Moja je curica malo "veća" bebica od samo nekoliko mjeseci,ali jakoo voli masažu,i budući da nažalost,provodi većinu vremena u krevetu,zbog prevencije od dekubitisa,redovito se mažemo i masiramo i trošimo punooo ulja...Zato bi nam i ovo Topicrem ulje dobro došlo za …prikaži još!
  • Default avatar -
    TheLibrarian
    Ja još nemam svoju bebicu, ali zato imam nećakinju koju volim najviše na svijetu. Ima 2 godine i najdraže mjesto na svijetu joj je - moj kozmetički stolić, čim ga vidi, ona se raspameti, sve mora otvoriti, pomirisati, pronjuškati, diviti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tonci4
    Mi imamo jos dosta vremena do prve kupke i kremica jer ovaj svijet trebamo ugledati tek u prosincu, a to nam daje dovoljno vremena da pokusamo pronaci nesto sto ce nasu bebicu u potpunosti zadovoljiti :), bilo bi lijepo dobiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    cvrcakli
    Moj brat će početkom iduće godini dobiti jednu malu bebicu. To je nakon dužeg vremena u našoj obitelji jedan bebica tako da se svi već pripremamo. Polako kupujemo stvarčice i čitamo o raznoj kozmetici kojom je bebe moguče njegovati. Pošto …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel_wing
    moja beba je sad vec velika, ima 2 i pol godine ali sjecam se nasih pocetaka kad je cijela obitelj sudjelovala u kupanju :) prvih dana sam koristila samo vodu s nekoliko kapi maslinovog ulja za kupanje, pogotovo dok pupak …prikaži još!
  • Default avatar -
    madaxx
    Moj mali sad ima 10 mj, od rođenja smo se borili sa atopijskim dermatitisom, kortikosteroidima i adermom, na kraju sam sama otkrila da mi je najbolje kupati dijete u balmandol ulju i mazati sa eucerinom -omega ... sami počeci kupanja …prikaži još!
  • Avatar larajosip
    larajosip
    preprepre dobra kozmetika, koristila sam piling za lice i tijelo i gel za tuširanje....jaaaaako zadovoljna Seka čeka blizance pa možda njoj poklonim, ako dobijem poklon,a možda i sebično zadržim za sebe....hahaha Uglavnom stvarno preporuke za sve koji imaju osjetljivu kožu!!!!!!!!!!
  • Avatar lunainina
    lunainina
    Predobro! Imam dvije velike djevojčice od kojih jedna ima atopijski dermatitis, pa sam postala jako oprezna sa kremicama i njegom kože.....Sada čekamo bebu nakon puno godina i kao da sam sve zaboravila, kao da je bilo prije 100 godina.... Pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    ectasy
    Jako dobra kozmetika!!! Volim stavljati kremicu mojim 11 mj.blizankama nakon tople kupke ali i mom sinu od 3 god.! Imaju jako osjetljivu kozu pa stalno koristim kreme za njihovu kozu.Moj sin stalno mi govori nakon kupanja 'a sad kremica'! I …prikaži još!
  • Default avatar -
    ditac
    Nisam probala još tu kremicu,ali mislim da moje cure nebi imale ništa protiv da dobe kremicu i isprobaju
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.