Komentari 76

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    imolan
    Nisam još koristila Topicrem proizvode, ali zainteresirali ste me činjenicom da imaju organski certifikat Ecocert, bitno mi je što se nanaša na osjetljivu bebinu kožu.
  • Default avatar -
    days
    Mali Filip najvise na svijetu voli vodu i kupanje,a preferiramo njezne proizvode za osjeljivu kozu Zeljeli bismo 2u1 Topicrem
  • Default avatar -
    Marbil
    Nemam još svoju bebu, ali bi rado poklonila topicrem ulje za masažu svojoj dragoj prijateljici kako b njezina beba što mirnije spavala tijekom noći nakon masaže
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Rado bi osvojila Topicream 2u1 gel za čišćenje. Majka sam dvoje male djece i proizvoda za dječicu nikada dosta. Još nismo probali proizvode od Topicrema pa bi rado probali.
  • Default avatar -
    BUMBI
    Trenutno sam trudna i bila bi jako srena kad bi mene i moju bebicu obradovali s poklonom i jedva bi čekala da ga isprobamo
  • Default avatar -
    tarantula
    ulje za masažu mama i beba. Kada je mama smirena i beba je,to je osnovno pravilo za mame i bebe.Njega i održavanje je osnovna za bebe a pogotovo u ljetnim mjesecima kada smo skloni raznim osipima.Trenutno imamo pelenski osip i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zanamateo
    Zelim osvojiti kozmetiku za bebe ,zato sto volim da mi beba ljepo mirise kao i ovi proizvodi Rado bi osvojila Topicream 2u1 gel zelila bi da ga osvojim i ako bude paso mojoj bebi rado bi nastavila konzumirat ga i dalje
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Trudim se da budu prirodni proizvodi, prihvatljivi cjenom jer se brzo troše i pazim da ne dođe do alergijskih reakcija jer smo imali nekakve osipe po leđima za koje pedijatar tvrdi da su krivi šamponi i kupke koje nam ne odgovaraju.
  • Avatar iva86
    iva86
    Nismo jos probali Topicream kozmetiku ali rado bih probali. Imam malog dečka od 8.5 mjeseci i ima jako osjetljivu kožu tako da imamo iskustva sa njegovanjem kože, obavezno kupanjem samo sa par kapljica ulja bez ikakvih sredstava za kupanje, i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Danci89
    Mama sam jednogodišnje djevojčice i vodimo puno brige o higijeni. Proivoda za njegu naprosto nikada dosta. Stalno briskanje maramicama, mazanje kremicama.. Kozmetika nam je stvarno dobro došla jer ju dosta koristimo. Nismo još probali Topicrem proizvode, ali bi rado isprobali …prikaži još!
  • Default avatar -
    konna
    Mi bi rado osvojili Topicrem 2u1 gel za čišćenje jer nježno čisti kožu i kosu odjednom. Za malu bebu koja se voli tuširati i brčkati u kadi, nakon kupanja u moru!!! :) Idealno za bebinu kožu da bude čista, mekana …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Dok nisam dobila dijete nisam vjerovala koliko tako mala osoba treba imati kozmeti, i koliko je ta kozmetika zapravno skupa ... Imam curicu od 7 mjeseci koja se obožava brčkati dal' u kadici, bazenu, moru, nema veze, obožava vodu i …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Dok nisam dobila dijete nisam vjerovala koliko tako mala osoba treba imati kozmeti, i koliko je ta kozmetika zapravno skupa ... Imam curicu od 7 mjeseci koja se obožava brčkati dal' u kadici, bazenu, moru, nema veze, obožava vodu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    PetraKlc
    Pred mjesec dana postala sam majka najljepse djevojcice kojoj zelim sve najbolje pa tako i u njegi njene osjetljive koze. Jako bi nas obradovali poklonom jer kao i sve curke i mi uzivalo u mazenju nase koze uljima. :) Rado …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marina10
    Moj sin ima 8 mjeseci i atopijski dermatitis od rođenja. Isprobali smo već hrpu proizvoda. Nešto mu pomogne, al brzo kao da postane imun. Njegujemo kožu tokom cijelog dana, jer čim postane suha, svrbi ga i pocrveni. Voljeli bi isprobati …prikaži još!
  • Default avatar -
    ofcatea
    svoje malo pile od 3mj njegujem,po mogućnosti prirodnim proizvodima, i s puno pusa i maženja ;) svejedno nam je koji bi proizvod jer nam se sve čini super,ali ako baš moramo birati možda topicrem mlijeko za čišćenje. ;)
  • Default avatar -
    LaMusica
    Ja sam novopečena tetka koja jako voli svog malog nećaka :) Zato bi mu htjela pokloniti "Topicrem mlijeko za čišćenje bez ispiranja" da mu koža bude lijepo njegovana i nježna, ali i da cijela obitelj uživa u predivnom mirišljavom bebaču! …prikaži još!
  • Default avatar -
    tinaaranzer
    ja imam bebicu od godinu dana i bas bi nam dobro doslo jedno ulje za masazu da nase mazenje i igranje bude potpuno sa topicrem uljem za masažu <3
  • Default avatar -
    MEAH
    Pa ovako, radi se o tome da ja imam kontaktni dermatitis, i koristim adermu za njegu kože i ovo kozmetika bi bila dobra za mene:) L.P.
  • Default avatar -
    ivolino
    majka sam dvoje predobre i preljepe dječice i probala sam gel za čišćenje i kremu za tijelo te kremu za lice i jako sam zadovoljna proizvodima Topicrem-a
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.