Komentari 76

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    fugolina
    već vidim svoju dvomjesečnu curicu kako uživa u kupanju i maženju! Poklonite nam kozmetiku potrebnu za to da možemo uživati i biti nasmijeni cijeloga dana! Hvala! :) pusa od male curice Lane & mame
  • Avatar Valentina_Tina
    Valentina_Tina
    Nemam bebu, ali imam atopijski dermatitis od rođenja koji mi još uvijek nije prošao (sad mi je već 19 godina) i moja koža je inače dosta suha pa vjerujem da bi mi ova kozmetika pomogla jer mislim da sam postala …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Da, ovo izgleda jako privlačno i učinkovito. Moja mala Luna bi bila oduševljena s ovim, a i njezina mama (moja kćer) bi bila jako zahvalna na ovom daru. I jedna i druga imaju jako, jako osjetljivu kožu. To su moje …prikaži još!
  • Avatar francekipepica
    francekipepica
    Majka sam dvoje djece, curice i dečkića. Moj sin ima kontaktni dermitis koji se ispoljava na prstima ruku i stopalima jer ima alergiju na smjesu crne gume i trebali bi sprječavati kontakt sa gumenim proizvodima i proizvodima koji sadrže gumu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    I kćer i ja imamo osjetljivu kosu i kožu. U našoj kupaonici je uglavnom dječja kozmetika. Pošto mi je suprug sportaš, na treninge redovito uzima naše šampone i kupke. Njegovi sportski kolege ga zadirkuju, ali sve češće traže da im …prikaži još!
  • Default avatar -
    imisetic
    Moja beba je još jako mala pa se zasada samo brčka i kupa u običnoj vodi. Nakon kupanja joj hidratiziram i zaštitim kožu nekim dječjim uljem i namažem intimne dijelove kremom za zaštitu od nadraživanja kože. Tada takvom divnom i …prikaži još!
  • Default avatar -
    majabzzz
    moj Jan ima 20 mjeseci, još je malen i pazimo što koristimo od kozmetike jer mu je koža još uvijek jako osjetljiva, a pošto ga svakodnevno moram kupati po nekoliko puta moram koristit neutralne šampone i losione za nježnu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Renata40
    Moja beba i ja bi željele isprobati Topicrem kozmetiku, jer vjerujemo da bi se svidjela osjetljivoj koži moje bebe:-)
  • Default avatar -
    tince
    Moja prijateljica je prije četiri dana rodila curicu pa bih joj rado poklonila ovaj poklon paket
  • Default avatar -
    gita50
    ovo izgleda jako obečavajuće! majka sam 2 male djece s osjetljivom kožom, stoga moram paziti koje proizvode koristiti. Rado bih isprobala 2u1 Topicrem. Sigurna sam da bi uživali!
  • Default avatar -
    amy003
    puno ljubavi i smjeha a još više mazalica i kremica u šarenim bočicama jer takve su nam najfinije :)
  • Default avatar -
    majamajchy
    Svaka bebica pravu njegu treba, Jer svaka mama svoju voli do neba. Zajednička kozmetika baš je naj, Takva sreća nema kraj. Prvo kupanje pa malo kremice, I eto sretne bebice :) Poslije se i mamica može malo njegovati, I svi …prikaži još!
  • Default avatar -
    BIBAP
    Baš sve bebice i njihove mamice vole mirisne šampone i kremice. Eto stavila sam svoj komentar a baš sumljam jer nikada ništa na vašim nagradnim igrama nisam osvojila ... Pozdrav i sretno svima !!!
  • Default avatar -
    strasilica
    S obzirom da mi beba ima jako osjetljivu i suhu kožu, kupanje nam je nezamislivo bez uljne kupke i nekog blagog šamponića. A poslije se volimo jako mazati i maziti, tako da obavezno nakon prvog sloja mlijeka za bebe, malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    nemam još svoju bebu,ali imam nećaka i nećakinju i nećak ima suhu kožu,koja ga svrbi ..isprobano je dosta kremica i svega,koje su pomogle do neke granice,ali to se ponekad vraaća i teško se toga potpuno riješiti...dok nećakinju njegujemo uljem za …prikaži još!
  • Avatar idic
    idic
    Svoju curicu volim najviše na svijetu,pa je zato i njegujem s puno radosti i razumijevanja za dječji slobodan i neiskvaren duh,svaki dan kupam je u puno ljubavi,a što se njege tijela tiče uvijek čitam sastojke i nastojim da su što …prikaži još!
  • Default avatar -
    adahrc
    emu smo dobili prije 6 dana,još je kupamo u čistoj vodi ali uskoro se moram odlučiti za kozmetiku koju čemo koristiti. čitajući Topicrem mi se čini odličan i za tako male pa bi bili počašćeni kad bi ju imali priliku isprobati :)
  • Default avatar -
    mirjanai
    Ja bih ovo za svoju unučicu...
  • Default avatar -
    cipsi
    Bog, evo moj beban ima 3 i pol mjeseca. Do sada nismo doslovno nista koristili od kozmetike. Kad se kupamo, u vodu dodam nekoliko kapi ulja. To bilo jedino sto smo koristili za njegu tijelo, naravno osim kreme za guzu. …prikaži još!
  • Default avatar -
    emina_10
    ja bi za mog malog slatkog..ma najsladjeg rodjaka..:) :*
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.