Komentari 66

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dslade
    Svakodnevni problemi, nedostatak novaca, nezdrava prehrana, utječu na moje raspoloženje, odnosno neraspoloženje, treba mi nešto da me digne, pa sam uvjerena 100 % da je to BIOTTA PUR ARONIJA. Hvala unaprijed Zdravoj kravi na BIOTTI. P.S. Nikada nisam ništa dobila, …prikaži još!
  • Default avatar -
    irekra
    Imam malu bebu koja mi neda spavati, sjediti i niti trenutka odmora...
  • Default avatar -
    tnada
    Već sam probala, i pijem Biotta sokove. Preporučila bi ih svima i bolesnim i zdravima. Ja imam osjećaj da meni pomažu i da se osjećam bolje i snažnije. Eto to je pravi razlog zašto baš ja.
  • Default avatar -
    zezica1
    ja bih jako željela osvojiti Biotta PUR sokove,jer imam djevojčicu od 10 godina koja boluje od neurogenog mokračnog mjehura i kateterizira se 5 puta na dan.vaši sokovi jačaju imunitet i sadrže brusnicu koja je super u borbi s mokračnim bakterijama …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomitomi
    Biotta PUR dvije su riječi, a toliko lijepih stvari o njoj se može reći. Sokovi su to koji brinu o nama, zdravlje naše čuvaju svakoga dana, zato ću stihove najljepše izreći, jer pijući njih, nema kraja sreći. Borci su to …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Deset najboljih komentara koje ću nagraditi s jednim ekstra djevičanskim sokom Biotta PUR i jednom Biotta žlicom za doziranje, napisali su: suseda, Juca01, pero2001, clea, Dragana79, franky19, noari, zezica1, dslade i malazana!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.