Komentari 66

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mhizman
    Trebam Biottu, da mi energije da da naredne ispite sve riješim ja. Biotta sok stvarno je fini i baš me veseli, a pogotovo ZDRAVA KRAVA kada nagrade dijeli... Tako i ovu igru odigram ja, bit će nagrade ako Bog da :)
  • Default avatar -
    Lucy81
    Super bi nam došli vitamini sad kad dojim, stigla i sezona alergija a pošto ne uzimam lijekove prirodni sokić bi pomogel podići imunitet, podijelila bi ih s tatom koji prolazi kemoterapiju od koje je postal anemičan, slab, podložan infekcijama
  • Default avatar -
    Olena
    Zato što ove sokove jesu hrvatski proizvod, oni su prirodno zdrave od 100% eko voća, sa vitaminima i mineralima. Zato bi mi dobro došli za jačanje imuniteta, snage i zdravlja mog organizma. I bila bi sigurna da pijem čisti bio i nerazređeni sok!
  • Default avatar -
    vjevevica
    imam sina pubertetliju koji se nezdravo hrani.ovim sokovima bih mu podigla imunitet i (po)dokazala da je prirodno najzdravije i najfinije
  • Default avatar -
    IvicaKichmanowich
    Biotta PUR sokove bi volio osvojiti zato jer doslovno, ali doslovno svaki dan moram jesti neprepoznatljivu i uzasno masnu hranu u nasim divnim studentskim menzama. Buduci da se vjerojatno doticni sokovi ne mogu kupiti sa paucinom koja je odavno najbolji …prikaži još!
  • Default avatar -
    vhunjet
    Sad bi mi vitamini savršeno dobro došli...sklona sam alergijama koje počinju idući tjedan......a sa ovim finim prirodnim sokićima bih si popravila imunitet i lakše bih prebrodila sve tegobe uzrokovane dosadnim alergenima...
  • Default avatar -
    pero2001
    Biotta sokove pila sam intenzivno u periodu kada sam obolila od maligne bolesti jer je moj suprug cuo kako pomazu u oporavku. Danas sam zdrava i volim vjerovati kako je Biotta bar malo pomogla "podizanju" organizma. Ako nista drugo preporucam …prikaži još!
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Stiglo nam je lijepo vrijeme i vrijeme je da poradimo na sebi ipak malo više jer nas je zima usporila.Potrebna nam je doza vitamina koja će nas podići i pomoči dotjerati tijelo i um do balansa.Voljela bih probati Biotta PUR …prikaži još!
  • Default avatar -
    clea
    evo jedna zaista istinita prica..tko ne vjeruje nek malo pogleda moj profil... imala sam prometnu...dvi operacije...sokove nebrojne. Razina zeljeza i vitamina u meni su bili skoro pa ne postojeci. Ali sam zahvaljujuci biotta borovnici, cikli, i ostalni sokovima postigla odlicne …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Pod hitno mi treba energije jer znate onu: "Malo dijete, malo sna", pa tako je i samnom. Ovaj način doziranja mi više paše nego tablete, a uostalom više i volim sok.
  • Avatar gregori
    gregori
    Trebam vitamina podhitno zato što ne volim povrće i sokovi su jedini način da dobijem potrebnu dozu
  • Default avatar -
    MARIKINA01
    Trenutno sam na vrsti prehrane (lchf) u kojoj je od voća jedino dopušteno bobičasto voće pa ako su sokići još bez dodanog šećera to bi bio pun pogodak......voda mi baš i nije fina.....(:
  • Default avatar -
    Monikak
    Radim smjenski rad,pa mi nakon 12 sati rada u noći organizam nemože funkcionirati kao da sam cijelu noć spavala i mada ujutro kad dođem doma spavam ,to ništa nemože zamjenioti san i energiju koju dobivaš nakon noćnog odmora...zato mi treba …prikaži još!
  • Default avatar -
    kaura20
    Mislim da su ovi sokovi kao stvoreni za mene :) Mlada sam i imam velikih problema sa zdravljem i mislim da bi mi jako poboljšali imunitet i dali snage za sve obaveze koje me čekaju..jako sam pod stresom i vjerujem …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Botta sokovi snagu daju,imunitet dižu i baš svakome od nas pomoći mogu. Starima da ih pomlade i ojačaju a mladima da im zadrže zdravlje i pomognu u svakodnevnim naporima.Ja sam negdje u sredini pa mi pomalo za sve treba ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    flame76
    Biotta sokovi bi mi jako pomogli jer s dolaskom proljeća osjećam umor i malaksalost i teško ustajem ujutro. Borovnica je poznata po tome da popravlja krvnu sliku, brusnica je izvrsna protiv bakterija, nar obiluje C vitaminom i takva jedna vitaminska …prikaži još!
  • Default avatar -
    mamaduda
    Kako se kaže da je svako zlo za neko dobro, tako je bilo i kod nas od kad nam je kćer dobila atopijski dermatitis. Svi smo se počeli zdravije hraniti, jesti više voća i povrća, te se intenzivnije baviti sportom. …prikaži još!
  • Default avatar -
    tarantula
    Volim probavati nove stvari i još ako je to zdravo,prirodno i puno vitamina prva sam u redu.Vidim da ima Brusnica a kako je moja kćer nakon šest godina prestala piti profilaksu od ninura zbog mokračnog refluksa probala bih je "potkupiti"Biotta …prikaži još!
  • Default avatar -
    MIMA78
    Biotta PUR sok mi je jednostavno potreban!Ustvari ne meni, već mojoj mami!Bori se s karcinomom i sve što joj može barem malo pomoći, pokušavamo joj nabaviti!Čak smo u vrt zasadili aroniju, jer smo čuli za njezina super svojstva da pomaže …prikaži još!
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Idealni su za djecu koja ne vole voće!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.