Komentari 66

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vedrana0507
    voljela bih da moji ukućani isprobaju dobrobit Biotta sokova jer unatoč silnom trudu i volji da se zdravo hranimo uvijek dolazi do borbe kad treba pojesti komad voća ili svježeg povrća. djeca bi sigurno bila sretnija sa žličicom soka
  • Avatar Neda83
    Neda83
    Zato što ga još nisam probala,a i živim na selu pa su mi takve stvari teško dostupne jer ih ima samo u odabranim prodavnicama. Unatoč stresnom i ubrzanom načinu života pokušavam,ali samo pokušavam živjeti zdravije pa bi Biotta nadoknadila one …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Nakon 3 godine počela sam raditi, i nakon 14 dana posla, iscrpljena sam maksimalno. Hitno trebam nešto da me malo podigne.
  • Default avatar -
    Ina02
    Zelim ih jer ih nikad nisam probala a oduvijek imam problema sa zeljezom i mislim da bi mi ovi sokovi pomogli sa tim problemom. Uz ove sokove bi nadoknadila vitamine koje moje tijelo treba za zdrav zivot svaki dan. Jaci …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    Jako volim Biotta sokove, a posebno mi se sviđa što su osim što su jako zdravi i odličnog ukusa. A zašto su mi potrebni? Pa, ironija je što iako živim praktički na selu i puno ljudii oko mene ima vrtove, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dragana79
    Trudnici u petom mjesecu trudnoće s blizančekima (curom i dečkom) Biotta sokovi bi sigurno koristili u održavanju imuniteta i opskrbi hranjivim tvarima, kako sebe, tako i bebica.
  • Default avatar -
    suzi1980
    zato što sam kronično umorna, zaposlena mama petnaestomjesečne djevojčice, domaćića, supruga..ne žalim se na takav tempo, uživam u brizi za svoje najbliže, sretna sam što radim..ali to sve ostavlja traga jer već u ranim popodnevnim satima osjećam pad koncentracije, umor …prikaži još!
  • Avatar EminaBajraktarevic
    EminaBajraktarevic
    Potrošila sam ogromne novce na skupe lijekove i dodatke prehrani zbog teže bolesti...između ostalog, na Biotta sokove od kojih mi je najdraži onaj od ananasa. Neki dan u bio@bio dućanu sam htjela kupiti pur sok od aronije jer mi treba …prikaži još!
  • Default avatar -
    justterrored
    volim probavati nove stvari a i želim biti zdravija, unijeti zdrave navike i promijeniti život :)) Lijepi pozdrav
  • Default avatar -
    shanew
    želim osvojiti ove proizvode, jer zbog mog zdravstvenog stanja treba mi više vitamina i minerala, antioksidansa i zdravlja iz voća, a svi znamo da borovniva, brusnica i ostalo bobičasto voće toga ima najviše...
  • Default avatar -
    jopa87
    Pila sam Biotta Powerberry koji me oduševio, dokaz da nije istina ono što kažu da "sve što je ukusno nije zdravo" jer su Biotta sokovi i ukusni i zdravi. Stoga želim isprobati i novi sok, a i privlačna mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravica2915
    kratko i jasno:Biotta PUR sok je najbolji sok za moj organizam.Rijeci su suvisne :)
  • Default avatar -
    noari
    Trenutno sam na programu pročiščavanja (već tri tjedna) po Dr. Norman Walker-u (začetniku čišćenja tijela od toksina pomoću svježih sokova od povrća i voća) te si svaki dan pripremam po litru svježih sokova. Moram priznati da se ustinu odlično osjećam, …prikaži još!
  • Default avatar -
    andrija89
    Zbog toga jer sadrže vitamine koji su potrebni za zdravu dnevnu funkciju tijela,uz Biotta sokove se osjećam bolje,podižu mi energiju,a i osjećam se bolje. To su odlični organski sokovi koji mi pomažu pri djelovanju imniološkog sustava. Prirodno je zdravo!
  • Default avatar -
    franky192176
    Stiglo je proljeće u dobar čas, sve je obuzelo. ;) Velike su potrebe za energijom u ovo to doba, a u organizamu, osjećam, još nekih nakupina prljavštine iz prošleg godišnjeg doba. Dobro bi bilo to potjerati ovim djevičanskim sokovima i …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Uvijek u proljeće se osječam kao istrošena mašina koja šmrca,štuca i zastajkuje.Ne znam ni sam koji vitamin i kakvu pomoć nisam potražio ali očito da za starog "konja" pomoći nema...Ali pročitao sam za Vaše Biotta Pur sokove pa pomislim "Evo …prikaži još!
  • Default avatar -
    renky
    Zato što mi je više dosta obečanja bez rezultata,obečanja koji su tu samo da prodaju proizvod a mi svi kupimo i onda nam je još gore.Želim probati i provjeriti jel je to baš tako kako Vi kažete i ako je …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Tako jako želim jedan visokovrijedan, Biotta PUR matični sok osvojiti, sa slabim imunitetom prestati se boriti, aronija bi meni pružila da, opet vitalno i zdravo osjećam se ja. Antioksidanse,minerale i vitamine sadrže baš te, ukusne i zdrave aronija bobice. Ali …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Ne volim sokove!Moje najbolje piće je voda!Možda bih promijenila mišljenje uz Biotta PUR sokove?Iskušajte me!Pozdrav svima!
  • Default avatar -
    Marasica
    Mama sam koja još doji curicu od 8,5 mjeseci. Beba je sve veća, a mama sve umornija pa nam treba nešto da nam daje potrebne vitamine i minerale i ispuni nas energijom. A to najbolje može supervoće u Biotta PUR sokovima!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.