Komentari 66

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    martinatina
    željela bi osvojiti biotta PUR da ga mogu darovati mami koja ima visoki krvni tlak,a boluje i od psorijaze.
  • Default avatar -
    Wesi
    Zašto baš ja? Zato jer me ovi hladni i kišoviti dani jako umaraju i treba mi nešto da mi da energiju. Da mi podigne imunitet i da snage za nove radne zadatke.
  • Default avatar -
    mare3110
    Svoje bih sokove rado osvojila za svoju mamu, koja je nedavno došla s jedne i već za mjesec i pol ide na drugu operaciju... trenutno je pod velikim stresom zbog ishoda ove druge operacije koja ju čeka, što je neminovno …prikaži još!
  • Avatar veronikakos
    veronikakos
    Sportski sam tip,stalno u pokretu,po struci fizioterapeut...nema boljega nego nakon napora obnoviti se Biotta sokovima nema filozofije...nego djeluje :)
  • Avatar _Lucijaa_
    _Lucijaa_
    Pomogli bi mi prvenstveno zato što nemam previše vremena za sportske aktivnosti i općenito vremena koje posvećujem svom tijelu, pa mi se ovo čini kao odlično i brzo riješenje da se okrijepim i dobijem energiju potrebnu za obaveze :)
  • Avatar Tinna7
    Tinna7
    Biotta PUR sokove bi trebala baš ja osvojiit jer svaki dan vježbam i pokušavam se što zdravije hraniti. Pokušavam koristiti prirodne i zdrave proizvode, a smatram da je ovaj sok savršen. Zdrav je i prirodan, i mislim da bi mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    petra001
    Imam problema sa zdravljem tj.uroloskim.Citala sam da bi Biotta Pur sok od divlje brusnice bio idealan za moje probleme,slab mi je i imunoloski sustav sto zbog toga dovodi k ovom mom problemu.Izgleda mi privlacno i htjela bih ga probati za …prikaži još!
  • Default avatar -
    ksandrica
    Na najprirodniji način uz Biotta sokove omogućiti djetetovom a i svom organizmu potrebne vitamine uslijed napora i oslabljenog imuniteta tokom zime. Prilikom kontrole djetetu je ustanovljena candida i liječnička preporuka su Biottini sokovi kao vrsta terapije a i zdrave prehrane.
  • Avatar Kikica_Skippy
    Kikica_Skippy
    Aronija,brusnica,ananas ili borovnica, sve to nudi Biotta poslovnica! A ako Vam voćni sokovi ne prijaju, Oni još povrtne sokove imaju! Prirodna rajčica sok njihov tvori, I svaka ga majka rado svojoj djeci dvori!
  • Default avatar -
    ellica19
    Godinama se sa psorijazom borim, svako ljeto se prilično njome izmorim, apsolutno ništa ne pomaže, ali da Biotta neće pomoći - tko to kaže? Imunitet mi je u vječnom padu, nikada sa psorijazom nije u skladu, trebam nešto svježe i …prikaži još!
  • Default avatar -
    suseda
    Moja mala princeza Gita ima već jednu godinu, i krenuli smo u jaslice. I tako počinju naši problemi. Tko ima jasličara, zna o čemu pričam i sa čime se trenutno borimo.Tjedan u jaslicama, dva tjedna kod kuće..I tako, među prehladama, …prikaži još!
  • Default avatar -
    strasilica
    Zato što sam dobila novu šeficu, i kako stvari stoje ako mi imunitet malo ne živne i ojača živce čini se da ću morati na bolovanje....
  • Default avatar -
    estefanija22
    Imam problema s imunitetom, apetitom, konstantnim manjkom željeza i iako se to ne čini puno, vjerujte gore biti ne može. Ove sokove trebam ko suha zemlja kišu, da mi pomognu i rasterete novčanik koji se već ocijedio od kupovine lijekova.
  • Default avatar -
    mravica43
    Polako ali sigurno ulazim u menopauzu i tu je sad hrpica problema. Neredoviti ciklusi ( 2 puta mjesečno), navale vrućine, pa hladnoće, pad imuniteta i manjak željeza. Ne moram pisati zašto trebam te sokiće.........
  • Default avatar -
    Sejla7
    Biotta PUR sokove zelim jer svaki dan nesrpljivo ocekujem bebicu,a poslije porodjaja svaka zena treba da unosi u organizam vitamina i da ojaca imunitet,a ovi sokovi su prava stvar za to...a nismo svi u mogucnosti da ih kupimo...
  • Default avatar -
    aneri46
    Već mjesec dana ležim bolesna u krevetu...ovo proljeće mi nije ništa dobro donijelo. Gripa me skršila, herpes u nosu dva puta za redom, antibiotici...i taman kad sam mislila da me prolazi, jučer mi se opet pogorša...Tak je to kad je …prikaži još!
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Biotta, biotta. Hm...pa ovako. Od nedavno smo dečko i ja prešli na vegetarijansku prehranu, što znači da smo prestali jesto meso i ribu, i to prilično naglo, ali se toga stroga pridržavamo i mislimo tako i u budućnosti. S obzirom …prikaži još!
  • Default avatar -
    DanielaM
    Biotta bi mi pomogla oko psorijaze te pada imuniteta . Inače volim prirodne napitke a ovo mi izgleda ODLIČNO!
  • Default avatar -
    Juca01
    Iako mi je tek 31,kao mama troje djece,najmanje ima 5 mjeseci,potrebno mi je mnogo snage i energije kako bi mojim anđelima pružila što više pažnje ljubavi i nježnosti koju zaslužuju. Buđenje po noći radi hranjenja bebe uzima mi puno energije,a …prikaži još!
  • Default avatar -
    violga
    prekrasno, i sama radim sokove svom pubertetliji jer jedino na taj način ga uspijem zavarati i ubaciti mu vitamine u prehranu, voljela bih da proba i Biotta PUR sokove...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.