Komentari 67

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    doroteica
    Još prije godinu dana imala sam velikih problema sa probavom. Ponekad stolicu nisam imala i desetak dana. Prijateljica mi je preporučila probiotike. Odlučila sam svako jutro i svaku večer popiti probiotik. Uspjela sam regulirati svoju probavu. Više nemam onu neugodnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    mallory
    Probiotike koristim već dugi niz godina.Saznala sam za njih kada sam se borila protiv raznoraznih infekcija koje su se stalno ponavljale. Na kraj svojoj muci sam stala redovitim unosom probiotika i preporučam ih svima, bilo u obliku kapsula, jogurta ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    Upotrebom probiotika riješila sam problem lijenih crijeva, nadutosti trbuha, osjećam se uz njih lakše, zadovoljnije, sretnije i čak...mršavije.
  • Default avatar -
    Danci89
    Inače imam dosta problema sa probavom i često je najbolje i najukusnije riješenje jogurt s probiotikom. Na moju probavu djeluje učinkovito i u kratkom roku. Njihovu sam učinkovitost otkrila nakon poroda kada se taj problem i javio. I moja kći …prikaži još!
  • Default avatar -
    glava
    P robava mi je grozna i to nije fora R ješenja ima mnogo ali ni jedno za mene O pet vidim novost za boljkicu moju B aš ću je isprobati i rezultatu se nadati I tako ja kupim Fortiu kvatro …prikaži još!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Probava je gadna stvar, kad pojedeš a neide van, pa u trbuhu nastane dar mar, Probiotike zovem oni su spas, i za njih širim dobar glas, Ima ih raznih, funkcija je ista, da rješe probleme, ima cijela lista, od kada …prikaži još!
  • Default avatar -
    tata1950
    Probiotici za probavu stvar su prava, od raznih tableta već me boli glava! Ja ih koristim zaista često, u mome frižideru imaju uvijek posebno mjesto. Fortia ima izvrsne kombinacije voćne pa i djeca vole ove probiotike sočne. Ja ih konzumiram …prikaži još!
  • Default avatar -
    abartolo
    nije lako biti originalan otkada postoji FORTIA natur....originalno odlična...i po okusu i po veličini...taman
  • Default avatar -
    pa3sha
    Konzumirajući svaki dan probitike znam da sam učinila maksimum za svoju probavu, a time i za zdravlje. Stoga sam (iako nemam problema s težinom) lako večere zamijenila s dva Fortia probiotika.
  • Default avatar -
    valencia72
    Ove pjesmice su stvarno strava od njih me već boli glava, u nagradnoj igri pobjeđuju često a ja onda moram na "ono" mjesto! I ne treba mi Fortia..probava funkcionira savršeno!
  • Default avatar -
    BettyBoop
    Odjednom me zadesilo Počelo je u trudnoći Probala Fortiu i sad znam, bez probiotika neće moći
  • Avatar Fishes
    Fishes
    Fortia je strava od pjesmica me boli glava :)
  • Default avatar -
    jsejic
    Prošlo je već nekoliko dana Muž mi sve više usporava Na sami spomen da odemo nekud vani Počinje izbjegavati odlazak od kuće kao mahnit. Zapitala sam se što li je bilo? Što se to dogodilo? A onda mi se on …prikaži još!
  • Default avatar -
    loryyy
    Evo prvi puta se uključujem u ikakvu diskusiju baš iz razloga što konzumiram probiotike svakodnevno protekle dvije godine, isprobala sam sve moguće proizvođače, i svaki put kada naiđem na novi proizvod dam mu priliku, ali nijedan dosada nije nadmašio Fortiu …prikaži još!
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Moji klinci obožavaju sve mliječno,radimo domaći kefir i isto tak i probiotike....stariji baš dobro en reagira na voćne jogurte ili probiotike,povrati odmah tak da to izbjegavamo. Al običan-mljac
  • Default avatar -
    MATIJABISKUP
    moj sin je pravi probirljivac što se tiće mlijećnih proizvoda. obožava taj proizvod, i jako mu se sviđa, a meni se sviša radi pristupačne cijene, ali bez obzira voljeli bi dobiti na poklon
  • Default avatar -
    decembar
    Jedna fortia i započne dan... Još fortia i može laki san.
  • Default avatar -
    malazana
    Fortija Vindija uvijek je gošća dobrodošla u mom hladnjaku, jer sadrži vrijednu kulturu probiotičku. Rado je cijela obitelj pije, jer nudi sastojke najvrijednije. Prepuna je ona vlakna i minerala, a nudi se čak u četri neodoljiva okusa. Sve voćne kombinacije, …prikaži još!
  • Default avatar -
    teichmmb
    Fortiu svakodnevno pijem jer je ukusna i zdrava bez nje više nemogu jer je ona prava. Sve kombinacije i okusi u mojoj kući pravi su hit jer Fortia zdravlje čuva, a to nije mit. Istina je prava da probiotička kultura …prikaži još!
  • Default avatar -
    grasevina9
    Dan poslije operacije. U sobi muk i nervoza. Moji cimeri muku muče sa stolicom. Ja takvih problema nemam. Popio sam čašu probiotika,riješio sam problem, osjećam se super. Preporučujem to i njima. Drugi dan smjeh i vicevi, u našoj sobi više nema problema...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.