Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sbotica
    Nisam to još isprobala, ali mislim da je to jako dobar izum.
  • Default avatar -
    sbotica
    Nisam to još isprobala, ali mislim da je to jako dobar izum.
  • Default avatar -
    sbotica
    Nisam to još isprobala, ali mislim da je to jako dobar izum.
  • Default avatar -
    sbotica
    Nisam to još isprobala, ali mislim da je to jako dobar izum.
  • Default avatar -
    majamajchy
    Nemam apsolutno nikakvih iskustava s njom jer ju nikada nisam imala (ne znam ni sama zašto), a pretpostavljam da je super stvar. Mislim da je najbitniji razlog zašto ju nikad nisam kupila upravo cijena koja mi se uvijek nekako čini …prikaži još!
  • Default avatar -
    dalibor500
    Već neko vrijeme razmišljam o električnoj četkici, mislim da je to odlična stvar.
  • Default avatar -
    kreso50
    Nisam ju još isprobao, al volio bih. Čini mi se da je ok.
  • Avatar eleja
    eleja
    Nisam još imala električnu četkicu,ali mislim da uz to što uštedi vrijeme ujutro kod pranja zubi, i sigurno bolje i temeljitije očisti zube nego kad mrljam običnom četkicom po ustima...
  • Avatar ntkalcic
    ntkalcic
    Wow...super želim si, premda nikad nisam imala! imam problema s desnima i "svjetlim" na slatko, hladno, a nema pomoći ogoljelim vratovima...pa muku mučim dok žvačem, možda bi četkica pomogla.
  • Avatar aphrodita
    aphrodita
    Kao mala sam koristila električnu četkicu i otad nisam imala priliku koristiti ju. Bojala sam se zapravo jer imam užasno osjetljive desni zbog čega već duže vrijeme koristim super soft četkicu, jedan tip. Prema opisu četkice, čini mi se kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.