Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    SilvanaB
    Za zube čiste je četkica Oral B koja će uništiti bakterije sve. Naslage uklanja a može se i puniti, vlasnik iste na nju se nikad neće buniti. Imam i ja jednu, godinama me služila znaj ali i njoj je došao …prikaži još!
  • Avatar zuliana
    zuliana
    bila bih radosna, a i moji zubi da imam četkicu Oral-B s 3D tehnologijom, ali nažalost zbog financijske situacije ne mogu priuštiti svima iz obitelji tu četkicu, pa onda nisam ni željela sebi kupiti da ne ispadne da samo svoje …prikaži još!
  • Default avatar -
    dajanaj
    Moja curica ima 10 godina a sin 6god imaju zelju da im kupim električnu četkicu za zube.idemo se dogovorit vi meni darujete ovu ja je dam mojoj maloj a ja malom kupim tako da svi 4 sretni i vi i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sprig
    O mojim iskustvima sa električnom četkicom ne mogu pisati,jer ih ni nemam. Uvijek sam si jednu htjela,ali su dosta visoke cijene istih,odbijale me od realiziranja želje.Polagala sam nade u rođendane,godišnjice,Božiće..ali uvijek su stizale neke padele,ili kozmetika..:) Nitko nema sluh za …prikaži još!
  • Default avatar -
    mass
    Voljela bih isprobati elektricnu cetkicu jer imam problem sa zubnim kamencom..koji se vrlo brzo nakuplja tako da moram ici kod stomatologa svakih par mjeseci..mozda bi elektricna cetkica usporila nakupljanje. Imam namjeru vec duze vrijeme kupiti je, ali naravno kao i …prikaži još!
  • Default avatar -
    mare3110
    Za prošli Božić kupila sam kćeri i nećaku električnu četkicu za zube, jel me nećak svaki put kad smo bili negdje u kupovini, kad ću mu kupiti električnu četkicu zujalicu i rekao bi "teta, obećala si:)" Teta je ispunila obećanje, …prikaži još!
  • Default avatar -
    mtk1965
    Koristim u kombinaciji normalnu, električnu ORAL-B i z. konac. Električna mi je super jer s tim rotirajućim pokretima se super skidaju one nečistoće baš uz zubno meso (bolje i brže nego s običnom četkicom i lakše nego sa koncem), normalna …prikaži još!
  • Default avatar -
    micuga
    Prije nešto više od godinu dana dijagnosticirana mi je paradontoza. Nakon neugodnih čišćenja na stomatološkom fakultetu i držanja preporuka o načinu pranja zubiju i preporuci zubne paste, mislim da situaciju držim pod kontrolom. Bolest trenutno miruje i, nadam se, da …prikaži još!
  • Default avatar -
    cooler
    Nažalost, još uvijek koristim klasičnu četkicu, i jako sam dobro upoznat s njenim manama. Kod svake posjete stomatologu slušam prodike kako ne znam dobro oprati zube, da previše pritišćem četkicu ili da su mi vlakna na četkici pretvrda, i to …prikaži još!
  • Default avatar -
    adriana007
    Ja je osobno nisam još koristila, ali suprug ima Oral-B električnu četkicu i prezadovoljan je. Puno brže i lakše očisti zube, efikasna je u skidanju plaka tako da rjeđe treba odstranjivati kamenac, a otkako je koristi, nije mu se pojavio …prikaži još!
  • Default avatar -
    abigailwilliams
    Da budem iskrena, prije sam bila lijena kad su se trebali prati zubi. Dok si nisam prije dvije godine napokon priuštila električnu četkicu. Kad sam ju prvi put koristila bila je to senzacija, cijela obitelj se skupila u kupaonici i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zanamateo
    Nisam je isprobala godinama perem s obićnim četkicama za zube .Htjela bi ju probati jer čujem da je jako dobra
  • Default avatar -
    suzyp
    Moram i ja priznati da sam malo lijena prati zube. Perem ih, ali sam uvijek u nekog žurbi, te lijena sam dulje od 1 minute prati njih. Nisam nikad imala električnu četkicu, a čujem sve pohvale od onih koji imaju. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lucy2
    Moje iskustvo s električnom četkicom nije baš prošlo najbolje. Prije par godina počele su biti popularne el. četkice, i dosta mojih poznanika su ih imali. Pričali su kako je super i da je bolja od obične. Bacili su mi bubicu …prikaži još!
  • Default avatar -
    uber
    Vrlo često neispravno korištenje četkice može dovesti do krvarenja. Električnom četkicom smatram da bi izbjegli taj problem. Nikada ju nisam koristio, ali smatram da bi njenim korištenjema pravilno vodili zubnu higijenu bez boli i neugodnosti.
  • Avatar vlaja
    vlaja
    Već godinama koristimo samo električnu četkicu za zube i to baš oral-b. Nekada ih nismo mogli kupiti kod nas pa smo ih donosili iz Italije. Nema boljih četkica i točka!
  • Default avatar -
    tince
    Uvijek sam bila u traganju za što mekšim četkicama jer imam problem s osjetljivim desnima. Ipak, ništa nije tako nježno prema mojim desnima kao električna četkica. Desni ne krvare pri pranju, a i lakše očistim teško dostupna mjesta
  • Default avatar -
    gabica76
    Ne koristim električnu četkicu, iako sam mišljenja da se s njom zubi očiste kvalitetnije i bolje, a što bi trebao biti cilj čišćenja zuba.
  • Avatar darija1990br
    darija1990br
    Nikad nisam imala el. zubnu četkicu,volila bi probat,al nemam novaca za to :D
  • Default avatar -
    MotherAnny
    Iskreno, ne mogu baš napisati kakva su mi iskustva sa el. četkicom za zube jer nikada nisam koristila nikakvu električnu četkicu za zube. Prije par godina mi je došla ideja da si je kupim,ali su me odgovorili od toga rekavši …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.