Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vana11
    Perem svoje zube redovno sa običnom četkicom,ponekad upotrebljavam i konac za zube. Sve je to za moje zube slabo.Dosta su mi tamni i stvara mi se kamenac.Zbog toga idem često u zubara na čišćenje kamenca najmanje tri puta godišnje. Rezultat …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninanesto
    Koristila sam električnu četkicu sve dok se na moju veliku žalost nije pokvarila.Preporučam ju svakome tko kao ja ima problema sa krvarenjem zubnog mesa jer je meni uveliko pomogla. Sa običnom četkicom sudoper mi je znao biti doslovno pun krvi …prikaži još!
  • Avatar Ria9
    Ria9
    Zdravi i lijepi zubi zavise prije svega od općeg zdravlja i zadovoljstva čovjeka. Ipak, nema lijepog osmijeha bez mnogo uloženog truda, vremena i naravno čitanja Vašeg portala! :) Prije četiri godine savjetovali ste nam (čitateljima portala 'Zdrave krave') kako bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Renata111
    Nešto ću vam priznati.. Električna četkica za zube i ja se susrećemo redovito u dućanu, "pozdravimo se" ili "kimnemo glavom", nekad kad smo loše volje čak ni to. Dalje od toga se nismo pomaknuli.. Sve je to nekako ostalo na …prikaži još!
  • Default avatar -
    zzzada
    Na žalost nikada nisam imala prilike koristiti električnu četkicu za zube. Nije da ju nisam željela kupiti, gledala sam ih na nekim akcijskim prodajama, ali jednostavno se nije dogodilo. Uvijek je zaključak, ma ima vremena, kupit ću drugi puta. I …prikaži još!
  • Default avatar -
    EVIL
    Nisam nikad imala električnu četkicu ali od uvijek mi je želja imati jednu i voljela bih je isprobati. Manje posla oko četkanja ali veća učinkovitost, to je ono što mi se posebno sviđa kod električnih četkica.
  • Default avatar -
    Mateja141
    Eto ja baš hoću ovu četkicu. Znate kako je ne radi se pa se ni za četkicu za zube nema... Možda mi s njom osmijeh bude ljepši pa me možda neko i primjeti :-)
  • Default avatar -
    defne
    Već od djetinjstva mi se sviđaju električne četkice. Čitala sam kako su one puno efikasnije od četkanja sa običnom četkicom. Želim imati blistavo bijele i zdrave zube te se jako brinem o njihovoj higijeni. Redovito posjećujem stomatologa, a uz ovu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Linda5
    P.S. nisam još nikad isprobala četkica, ali jako bih je voljela imati... Zdrave i bijele zube jako volim pa Vas Oral-B četkicu lijepo molim. Blistavo bijeli zubi moj su san zato ih perem i njegujem svaki dan. Na karijes i …prikaži još!
  • Default avatar -
    enzlina
    Oral-B cetkicu želim da zube razveselim, naslage uklonim, blistav i zdrav osmijeh nekome poklonim.
  • Avatar dado78
    dado78
    Moja se odmah pri prvom pranju razletila i imao sam puna usta onih dlaka,neke sam čak i progutao,a bila je vrhunske kvalitete(made in china)
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Nisam nikad koristila električnu četkicu za zube. Al uvijek mi je to bilo fora i baš bi voljela probati.... Inače koristim Oral B ili Curaprox četkice jer su mi najbolje....
  • Default avatar -
    bosio
    Pošto električnu četkicu nisam još imala prilike koristiti ne mogu dati nikakav komentar što se tiče uporabe Ali mislim da je jako učinkovita jer svojim kruženjem i jednostavnom uporabom svoj posao bolje izvrši nego manualna četkoca. Zbog toga se nadam …prikaži još!
  • Avatar Ivana1701
    Ivana1701
    Ovisnik sam o pranju zubi, perem zube uvijek dok imam slobodnog vremena, usudim se reći, onako iz dosade :) znam, možda to i nije baš najbolje, a ova električna četkica bi mi dobro došla jer bih njome mogla očistiti one …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Posvečujem puno pažnje higijeni i zdravlju zubiju, tako da mi je važan i izbor četkice i paste .Moram priznati da nikad nisam imala električnu četkicu i da me veselim mogućnolst da ju osvojim. Ako mi se posreći javljam vam rezultate …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Voljela bih osvojiti ovu četkicu za moju najmlađu kći koja ima velikih problema sa zubima. Ima 15 godina i jako veliku deformaciju zubala, a čekamo već 3 godine za fiksni aparatić. Najgore od svega je to što svaki puta kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    ildiko
    Veoma vodim računa o higijeni zuba.Nemam električnu četkicu za zube pa se dobro namučim dok odstranim sve naslage i nečistoće sa zuba.Četkam zube najmanje 2 min,zatim čistim zubim koncem i čačkalicom rub zuba i zubnog mesa.Sve bi to išlo puno …prikaži još!
  • Default avatar -
    fliska
    Vrlo sam zadovoljna tušem Oral-B ProfessionalCare 8500 OxyJet, savršeno očisti prostor između zubi, imam osjećaj da su mi zubi čisti baš kako treba nakon uporabe.
  • Default avatar -
    keke38
    ovu četkicu bih vrlo rado stavila u čizmicu sv. Nikole svojoj najmlađoj kćeri... pranje zubi joj pada dosta "teško", a vjerujem da bi sa ovom četkicom vrlo rado prala zubiće...sretno svima, super poklon :)
  • Default avatar -
    Le_Ah
    Vodim veliku brigu o svojoj oralnoj higijeni, a kao mala uvijek sam koristila električnu četkicu i nikad nisam imala nikakvih problema sa zubima. Nakon aparatića nastavila sam s običnom četkicom, ali opet razmišljam o povratku na električnu. Već sam čitala …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.