Komentari 52

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Vjerujem da postoji netko tko nas čuva od zla, tko nam daje snage kad je najteže, brine za našu djecu, obitelj... kada zaboravimo da je život prekratak,a provedemo ga u žurbi i stresu... Lijepi pozdrav
  • Default avatar -
    aanita123
    vjerujem u anđele i oni postoje samo mi ih trebamo dozvati. oni su dobri i najbolji prijatelji za sve nas jer su uvijek nam spremni pomoći. Anđeli nas čuvaju od svih zla ,brinu se za našu djecu i za sve …prikaži još!
  • Avatar Majica
    Majica
    Naravno da vjerujem u anđele! Svaki dan sa njima razgovaram, pitam ih za savjete i osluškujem šta mi žele reći. Molim ih za pomoć u teškim situacijama i pokušavam slijediti svemu što mi kažu.... Znate...prelijep osjećaj je znati, da su …prikaži još!
  • Default avatar -
    Andrija
    vjerujem u anđele, a sa arkanđelom Rafaelom imam poseban odnos:))) njega molim svaki puta kada je nekom meni dragom potrebna pomoć, kada je zdravlje u pitanju.Moram reći da se jednostavno osjećam lakše i ugodnije, kada svoju brigu podjelim sa njim,,,,,hvala …prikaži još!
  • Default avatar -
    legica31
    Vjerujem u anđele, svjesna sam da su oni uvijek pored nas, da nas ne napuštaju niti sekunde i da su uvijek u pomoći ako nam treba, da je dovoljno vjerovati i zatražiti pomoć. Iskreno, ponekad me ta spoznaja plašila, činjenica …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ana1957
    Stajala sam na blagajni, tužna, jer nisam mogla kupiti knjigu o anđelima, a samo radi nje sam došla u trgovinu, ali prvi put kad sam je vidjela nisam pitala za cijenu. I onda je mlada djevojka, u redu ispred mene, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bekic21
    moji andeli meni svakodnevno nalaze parking! cudno ali istinito...
  • Default avatar -
    AROMAJASMIN
    Pazi što želiš da ti se ne ostvari!- kažu Anđeli
  • Default avatar -
    Pirates
    Zar postoje ljudi koji ne žele vjerovati da postoje prelijepa bića koja nas čuvaju i bezuvjetno vole? Mi ljudi smo baš šašavi, skoro uvijek biramo teži put. Dolazi vrijeme kada ćemo razgovarati sa anđelima i kada ćemo ih vidjeti jasno …prikaži još!
  • Default avatar -
    LEONA8
    Vjerujem da i ja imam svog anđela čuvara,jer me toliko puta spasio iz raznih situacija u kojima sam mogla nastradati,a nisam.. vjerojatno zato što me neki anđelčić čuvao... i HVALA mu na tome.
  • Default avatar -
    Mimika7
    Ne da vjerujem, nego ZNAM da imam andjela koji me cuva, a to osjetim u trenucima kad mi je "biti ili ne biti" i vec sam se spremna pomiriti sa cinjenicom da mi nema pomoci, a onda se na neki …prikaži još!
  • Avatar BIK78
    BIK78
    Moji anđeli su moja obitelj; oni se brinu za mene i ja za njih, uvijek su tu kad ih god trebam iako smo udaljeni jedni od drugih... Osjećam svaku njihovu bol, suze i smijeh, a znam da i oni osjećaju …prikaži još!
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Kud god idem prati me i moj anđeo,ako padnem on me ponovo digne,ako sam tužna on me nasmije....za svaku moju boljku on ima riješenje.Bilo bi glupo ne vjerovati samo zato što ga nismo vidjeli jer ne treba nešto vidjeti i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hea
    Vjerujem u anđele, znam da imam svog anđela čuvara koji me štiti i čuva pogotovo sad kad prolazim teško razdoblje....Često pokleknem i počnem gubit nadu, al znam da je tu i da će me dići iz ponora i da kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    smilyface
    Vjerujem u anđele, uvijek nas čuvaju u opasnim svakodnevnim situacijama. Ako smo dovoljno pronicljivi i osluškujemo možemo te trenutke jasno zamjetiti. Tada zaista osjećamo zahvalnost za svaki trenutak života. Svakodnevno se treba moliti svom anđelu čuvaru i ne ga zaboraviti. …prikaži još!
  • Default avatar -
    voltera
    ... za dvije najbolje stvari što su mi se desile u životu, zahvaljujem svom anđelu, maštala sam o njima, željela ih al kad sam trebala pružit ruku i uhvatit priliku ja sam na neki način okljevala.. i kao da nisam …prikaži još!
  • Default avatar -
    white1950girl
    Vjerujem u anđele, znam da postoje. Oni žive u nama, znaju sve što se nam događa, i pokušavaju nas izvesti na pravi put. Javljaju nam se u svakakvim oblicima; u riječima naših prijatelja, u osmjesima stranaca koje sretnemo na putu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ranosvitanje
    Nije riječ o anđelima,nego o nama.Sve ovisio nama.Ili vjerujemo ili ne vjerujemo.Postoje razni oblici i sreće i ljubavi i tuge.Neke stvari su uvijek iste samo što ih mi svakog dana vidimo na drugačiji način.Svatko od nas je anđeo.Svatko u sebi …prikaži još!
  • Default avatar -
    zmajica7
    Nekako duboko u sebi vjerujem da anđeli postoje, da su stalno uz nas, samo što ne možemo ili ne želimo ih osjetiti ....ili ne prepoznajemo....
  • Default avatar -
    arlena
    ne vjerovat je prihvatit nečije mišljenje ako postoje loše rade svoju zadaću ili ne stignu? previše znam djece prepune boli patnje a gdje su anđeli? koliko treba vremena? zašto trebaju postojat?Dali možda Bog nije sposoban sam riješit stvari? Nema veze …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.