Komentari 52

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kegla14
    Anđeli su svuda oko nas, treba ih "samo" pozvati u život. Svoj prvi susret sa Anđelima imao sam davno , kada su mog sina spasili od sigurne smrti..tegljač punom brzinom je naletio na njega i 1mm od njega u zadnji …prikaži još!
  • Default avatar -
    Andrija
    vjerujem u anđele, a sa arkanđelom Rafaelom imam poseban odnos:))) njega molim svaki puta kada je nekom meni dragom potrebna pomoć, kada je zdravlje u pitanju.Moram reći da se jednostavno osjećam lakše i ugodnije, kada svoju brigu podjelim sa njim,,,,,hvala …prikaži još!
  • Avatar kristinchi
    kristinchi
    Svatko od nas ima svog Anđela... Mnogi od nas suzdržavaju se i neće to reći naglas, ali svaka stvar u životu se dogodi s razlogom... "Netko to od gori vidi sve.." Zato uvijek treba biti pošten, Tvoj Anđel će to …prikaži još!
  • Avatar MarijaG87
    MarijaG87
    Da, vjerujem u anđele! Moj anđeo ju uvijek uz mene. Čuva me, i štiti... pokazuje mi koji putem da idem! On je tu, ne vidim ga da no osjetim njegovu njegovu prisutnost, nešto čudesno, dodir na mojim ramenima koji me …prikaži još!
  • Default avatar -
    marali
    Vjerujem da postoji nešto sveprisutno oko i uz mene, nešto što me štiti i kad možda ne bi trebalo, suosjeća i raduje se sa mnom! Nešto što je na višem nivou od ljudi sa mnogo većom spoznajom, o svemu ljudskom.I …prikaži još!
  • Default avatar -
    Danabela
    Naravno da vjerujem! Oduvijek.Ne prođe ni jedna večer bez molitve Anđelu čuvaru sa djecom.Kad mi je došla knjiga "Anđeli u mojoj kosi" u ruke,ne ispuštam ju i malo-malo ju pročitam-od početka do kraja,opet i opet...i kako god težak život bio …prikaži još!
  • Default avatar -
    anibon
    Vjerujem u anđele...nakon što sam pročitala Lorninu knjigu počela sam i sama osjećati njihovu prisutnost, tj.osvijestila sam je. Kao rezultat, napisali smo ovu pjesmu (da mi! :)): Pratim te. Znaš da sam ovdje. Ignoriraš me, a voliš me. Često pomisliš, …prikaži još!
  • Avatar kristinchi
    kristinchi
    "Kada oči zaklopiš, dok san ti na oči dođe, svijet mašte prekrije ti misli, svaku večer čekam anđela, na prozoru svom raširenih ruku, čekam ga samo da mu kažem, da neka mene pusti, neka ide tebi, neka svojim krilima tebe …prikaži još!
  • Default avatar -
    tihanavox
    Da, svakako vjerujem u Anđele jer , ne jednom, uvjerena sam da mi je moj Anđeo čuvar pomogao kada sam mislila da jednostavno nema izlaza. I kako onda ne vjerovati kada jednostavno znam da je moj Anđeo uvijek uz mene!
  • Avatar anesa
    anesa
    U anđele vjerujem od malih nogu, isprva zato što me tako naučila moja mama, a kasnije iz osobnih iskustava. Vjerujem da svatko od nas ima svog anđela, ali isto tako da i mi nakon smrti postajemo anđeli. Vjerujem da nas …prikaži još!
  • Default avatar -
    losos
    Upravo gledam svoju najbolju prijateljicu kako ušiva gumb... Zanimljivo je kako svaki put negdje uspije ugurati krila. :)
  • Default avatar -
    Luka2403
    Naravno da vjerujem u anđele kad sam i sama ponosna mama jednog anđela...rodila sam usnulog sina, malog anđela i vjerujem da su samo odabrane majke majke anđela...moj anđelo je uvijek uz mene i često "razgovaramo"...iako me nikd neće nazvati majkom, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Da,Anđeli uistinu postoje,tu su,prate svaki naš pokret,dišu zajedno s nama,vode nas kroz život,a na nama ostaje hoćemo li im ili ne to dopustiti,da nam se približe i polože ruku na naša ramena.Zato nikada ne tugujte misleći da ste sami jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    vivone
    pretpostavljam da postoje jer tko bi inače čuvao nas lude ljude od raznih pogibelji u koje se stalno uvaljujemo. :)
  • Default avatar -
    PCELICA18
    Anđeli nam dođu ponekad, u licu nepoznatog čovjeka ili djeteta, dođu ponekad u obliku psa ili mačke, ponekad je taj anđeo konj ili čak svinja. Anđeli mogu biti ljudi, koji su na tvoj put stavljeni, da ti daju ono što …prikaži još!
  • Default avatar -
    sgrizila
    Zovem se Samanta. Prva asocijacija na pitanje vjerujem li u anđele, bila je Da, naravno! Mislim da anđeli ne moraju biti nebeska ili neka druga božanstvena bića koja nas gledaju sa neba ili se pojavljuju u različitim oblicima, biljkama, životinjama …prikaži još!
  • Avatar pilki
    pilki
    Da, vjerujem u anđele. Smatram ih uzvišenim i čistim bićima, iznad čovjeka, stoga mislim da anđeo na zemlju ne dolazi u ljudskom obliku. Vjerujem u ono da svatko od nas ima svog anđela čuvara, samo što ih neki ljudi odbace …prikaži još!
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Jednostavan odgovor: Da, vjerujem. Netko tamo gore vidi sve...i čuva me. Znam to. :(
  • Default avatar -
    damac
    Iskreno, ne znam. Ali znam da mi je hitno potrebno nešto za što se mogu uhvatiti jer osjećam da tonem sve dublje...Muž bez posla, dijete s kojim nikako da izađem na kraj, a moje frustracije postaju sve dublje i nikako …prikaži još!
  • Default avatar -
    mare120
    vjerujem u anđele....vjerujem jer kad dođe onaj mali trenutak u danu kad pomislim da li sam vrijedna svega što imam,da li imam pravo na ljubav, da li imam pravo na sreću...gotovo nećujni glas mog malog anđela ratnika koji se bori …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.