Komentari 52

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    jsejic
    vjerujem. Slučajno mi je jedna knjiga o anđelima došla u ruke i kad sam počela čitati jednostavno nisam mogla prestati. Govorila je o jednoj ženi koja je imala sposobnost vidjeti anđele. Ispripovijedala je kako su ranije bila potrebni jedan, eventualno …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Knjigu "Stube prema nebu", autorice Lorne Byrne, osvojili su: anibon, marali, legica31, mare120 i Kikica32!
  • Default avatar -
    mare120
    Hvalaaaaa!!!!!
  • Default avatar -
    cokolada20
    vjerujem u to da svatko od nas ima anđela čuvara, koji ga gleda, čuva pa i " piše" sve dobre stvari koji radi na zemlji. ljudi ne vjeruju u njih i kažu da su izmišljotina, ali mi koji znamo da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikasambol
    Vjerujem u anđele. Vjerujem da je netko svaki put uz mene kada sam sama. Vjerujem da je taj netko upravo tu jer je samo meni dodijeljen i samo mene čuva. Vjerujem kako i on vjeruje da ja vjerujem da je …prikaži još!
  • Default avatar -
    kristalka
    Vjerujem u Anđele, i to ne samo zato što sam vjernica , pa svoga Anđela Čuvara pozdravim molitvom svako jutro i večer, već i stoga što sam osjetila nekoliko puta pomoć svoga Anđela. Prije mnogo godina pročitala sam jedan članak …prikaži još!
  • Default avatar -
    terezaaa
    Da,i ja vjerujem u andele...Mislim da je i prva molitva koju sam naucila bila ona andele cuvaru...i jos dok sam bila mala imala sam slikicu andela cuvara koji cuva djecaka i djevojcicu koji prelaze preko nesigurnog mosta...uvijek sam govorila da …prikaži još!
  • Default avatar -
    MelitaKovacevic
    ...Andeli su moja snaga...utjeha,vjera.oni su uz mene svaki dan..vode me kroz zivot..pokazuju mi puteve...moj zivot bez njih meni je nezamisliv..zahvaljujem im sto su me iz ponora podigli na povrsinu..sto su iscjelili moje bolne rane proslosti kako bi krenula naprjed...andeli su …prikaži još!
  • Avatar ninanena
    ninanena
    Vjerujem u anđele i znam da postoje ;) Isto tako od malena znam da ima jedan mali anđeo koji me čuva i moli za mene.Iako već dugo nisam dijete još uvijek prije spavanja izmolim anđelu čuvaru mili kao što me …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lovrek
    Jednog dana vozio sam se kao dječak na svojem biciklu, i nisam previse mario za stvari koje se događaju oko mene. U jednom trenutku sam se nasao na cesti i skoro me pokupio kamion, znao sam da to nije bila …prikaži još!
  • Default avatar -
    Kikica32
    Nisam nikada bila pretjerano religiozna, ali prije dosta godina samo sam odjednom osjetila potrebu da se svaku večer pomolim za svoje nezačeto dijete. Kada sam ostala trudna, ne znam ni sama zašto, napisala sam pismo Bogu u kojem Ga molim …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Ne znam mogu li reći da vjerujem u anđele!Vjernik sam i vjerujem u Boga!Kako se može vjerovati u Boga,a dvoumiti se oko vjere u anđele?Lako!Jer vjerujem u Boga!Dogodi mi se da ujutro ustanem,nekako sva "u bedu",tužnjikava,puna nekih nelijepih misli iz …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.