Komentari 50

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zeca
    http://www.dukandiet.co.uk/ logirajte se i kliknite na: Calculate my true weight FREE Tada gospon Dukan vam izbaci tablicu sa točnim danima koliko na kojoj fazi morate biti do vaše idealne težine... Sve se jede u neograničenim količinama,jako su bitne 1-2 žličice …prikaži još!
  • Default avatar -
    pisko
    dobar dan svima :) ja ful zelim na Duncan dijetu ali polusavam nac primjere recepata i ne mogu nac :( pa bi vas molila ako mi netko moze reci di da potrazim ili mi poslati ? :) i koliko cca …prikaži još!
  • Default avatar -
    unna79
    ja sam bila dva mjeseca na dukan dijeti i zeznula sam bubrege tocnije desni bubreg ima vece ostecenje a lijevi je ipak jos dobar pa cupa desni....dijeta jeste dobra i kg idu dole ali opasnost za bubrege je prevelika.. meni …prikaži još!
  • Default avatar -
    unna79
    ja sam bila dva mjeseca na dukan dijeti i zeznula sam bubrege tocnije desni bubreg ima vece ostecenje a lijevi je ipak jos dobar pa cupa desni....dijeta jeste dobra i kg idu dole ali opasnost za bubrege je prevelika.. meni …prikaži još!
  • Default avatar -
    TMilusic
    Oh! Gledam bas sve te recepte i kolicine! I sve skupa da sumiram .... Ako i sve ovo dozvolite zdebljat cu se jos 10 kg:):)
  • Default avatar -
    hpaj
    Evo ja krenula na ovu dijetu od25.09.2012 i evo danas 27.09 mi vaga pokazuje 2 kg manje s tim da i vježbam po sat vremena svaki dan na orbitreku i vani trčim ,a ima za izgubit 35 kg. Ovo je …prikaži još!
  • Default avatar -
    edomajka
    DVA DANA I NISAM SE VAGALA,BOJIM SEEEEEEEE....POMOC
  • Default avatar -
    dorrina
    dukan je najbolja dijeta! izgubila sam 12 kila kad sam na njoj bila!
  • Default avatar -
    Tejson
    Imam jedan problemčić,pa ako mi možete pomoći...Obožavam jesti zelenu salatu a s obzirom da se nesmije koristiti ulje neznam kakav dresing da napravim a da nije samo ocat...Kako si vi pripremate salatu?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi Tejson, Dukan dijeta dopušta uporabu parafinskog ulja pa njega možeš koristiti za salate. Pozdrav od Zdrave Krave
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.