Komentari 50

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar katarina2412
    katarina2412
    pozdrav Bezdan, imaš li kakav složeni jelovnik ja bi krenula, malo me smeta što nema voća ali bi probala , ja ih imam puno previše i svašta sam probala al nekako sve ostaje kod mene
  • Default avatar -
    mellani
    ...pozdrav...ispričavam se ako moje pitanje nema veze s ovom temom ali stvarno bi htjela odgovor pa ako bi mi netko mogao reći bila bih vam jako zahvalna...................zanima me kako ukloniti odnosno što više smanjitit vidljivost celulita.....jel zaista djeluju samo skupe …prikaži još!
  • Avatar inanna
    inanna
    ja probala dobra dva tjedna kilu zgubila i ni mic pa odustala
  • Avatar Tina1003
    Tina1003
    ...ja krenem. izdrzim 2 dana i odustanem :)...
  • Default avatar -
    calendula
    startala s dukan dietom 15.05.10 i izgubila do danas 10 kg.nisam gladna i osječam se super.najviše se veselim što nemam više potrebe za slatkim.
  • Default avatar -
    najslabija_karika
    ljudi moji...dijetama sebe uništavate..evo ja sam u mjesec dana skinula 6-7 kg,al samo zdravom prehranom...to jest brojala sam kalorije ovdje u tablici...a jela sam sve,pa čak i slatko,i kruh i sve šta se u dijetama ne smije...tako da bolje promjenite …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bezdan
    pozdrav, kao prvo dukan dijeta je također mjenjanje načina prehrane, tako da ju ja osobno ne shvaćam kao dijetu i što je najbitnije ja stvarno nisam gladna... ne sjećam se kad sam zadnji put pojela normalnu porciju ičega, jednostavno mi …prikaži još!
  • Avatar Darijaaa
    Darijaaa
    Predobra dijeta :) kile spadaju oko 20 dana sam na dijeti ne pratim to nista puno kad sam krenula i sta i samo sam se vagala prije pocetka i neki dan ugl sletila sam 7 kg :) nikad nisam gladna …prikaži još!
  • Default avatar -
    mare1069
    mozete mi rec gdje mogu nac primjer jelovnika za npr. 1 tjedan..ili ako mi tko moze napisati svoj primjer.. :))
  • Avatar blacky354
    blacky354
    razmišljam da započnem s tom dijetom,no nikako da se natjeram.. čitala sam na netu da je vrlo djelotvorna,pa me zanimaju vaša iskustva.. hvala :)
  • Default avatar -
    Claudia_2609
    Odite svi na dijetu 9kg u 14 dana. dijeta je 14 dana pa 14 dana prelaziš polagano na normalna svoj jelovnik bezz naravno previše masnoća i slatkiša :) i tako ponavljaš :) nisi gladan i supp je ja sam od …prikaži još!
  • Avatar pulpam
    pulpam
    Mellani, probaj svaki dan utrljavati talog kave (crne, turske) na celulit. Meni je puno pomoglo. Ispadne ti kao piling, a ne potrošiš puno para
  • Default avatar -
    santalucia
    dali mi može netko reći, koliko traje prva druga treća ili koliko ih ima faza. I dali se mora jesti određena količina dnevno ili možeš koliko hočeš?
  • Default avatar -
    ddomazet3
    meni nije jedino jasno zašto nakon što se dijeta nahvali mi neke upitamo za primjer jelovnika i nikada ne dobijemo odgovor.ne kužim jel ne želite ili vam se ne da.ja osobno pitam jer sam očajna i sve bih pokušala da …prikaži još!
  • Default avatar -
    sandra01
    sssssssss
  • Default avatar -
    sandra01
    molim hoce mi netko reci koliko kolicinski mogu jesti u fazi napada i u kojim vremenskim razmacima? i smijem li koristiti zasladjivac za nescaffe, kavu,,,? zahvaljujem!
  • Default avatar -
    magdalena_24
    Nisam proučavala dijetu, ali tu piše: U fazi su napada tako dozvoljene NEOGRANIČENE količine malomasne govedine, teletine i zečetine, zatim meso peradi (bez kožice), riba (ali ne konzervirana u ulju ili masnoćama), bjelanjci jajeta (ukoliko se konzumira žutanjak tada valja …prikaži još!
  • Default avatar -
    sandra01
    da, to sam i ja pročitala, iako nije konkretizirano ni koliko obroka, ni razmak među obrocima....ima nekoliko nejasnoća,al šta je-tu je...probati ćemo. hvala magdalena
  • Default avatar -
    zeca
    Za mliječne proizvode je bitno da su do 0,5%mm(jogurt,mlijeko,svj.sir,neki light namazi...) Dozvoljena kava ness clasic+mlijeko Primjer doručka: -jogurt + 1-2 žlice mekinja -mlijeko+malo masni kakao -pureća delux šunka par šnita sa svj sirom ili jogurtom -kuhana jaja.... Primjer ručka: -pečeno …prikaži još!
  • Default avatar -
    angelaa
    Dali mi netko može poslat jelovnik nekakav? Hvala :-)))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.