Komentari 47

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lawanya9
    Moja zdrava novogodisnja odluka je da pijem vise vode i da se vise smijem. Smijeh je lijek! 😊😊
  • Default avatar -
    spence
    šetati svaki dan pola sata i uživati u životu
  • Default avatar -
    LauraBanko
    Idem kasno spavati, a nerijetko se i dogodi da probdijem cijelu noć. Ima to i neke prednosti: kad izađem na terasu tamo me čeka najmiliji prizor izlaska sunca, i shvatim koliko je prekrasno živjeti. No, isto tako, manjak sna jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    LEONA8
    Moja novogodišnja odluka je smijeh,što više smijeha,jer smijeh je lijek.Uživanje u životu,druženje s dragim i optimističnim ljudima,druženje s kućnim ljubimcima i igranje s njima.
  • Default avatar -
    nela_55
    Moja novogodišnja odluka je živjeti dan po dan - bez stresa, s osmjehom od uha do uha, umjereno jedući sve što volim, učiti iz grešaka i voljeti sve oko sebe. <3 Upravo takav način života poboljšat će moje zdravlje i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanaerceg
    prestala sam pusiti
  • Default avatar -
    rubycairo
    Moja je zdrava novogodišnja odluka umjerenost. Drugim riječima, nastojat ću voditi računa da sve vrste namirnica u mojoj prehrani budu zastupljene u onoj mjeri u kojoj su poželjne i korisne. Također, pit ću više tekućine.Naime,grozna mi je navika da, osim …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.