Komentari 47

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    InesChu
    Moja odluka nije odluka nego njih pedeset: 1. Trčati barem jednom tjedno dužinu maratona, da se sjetim svih onih koji ne mogu 2. Jesti min. 1 voćku dnevno 3. Svaki mjesec pokliniti jednoj obitelji paketić s potrebitim stvarima 4. Uplaćivati …prikaži još!
  • Default avatar -
    InesChu
    16. Utorkom imamo mamy&dady day koji rijetko kad realiziramo (osmišljeno kao vrijeme za nas, za razgovor)- realizirati ga! 17. Svaki mjesec probati nešto što nikad nisam jela 18. Šetati svaku večer (kada to vrijeme dopušta) 19. Više sanjariti 20. Napredovati …prikaži još!
  • Default avatar -
    InesChu
    28. Raditi na sebi 29. Učlaniti se u knjžnicu 30. Obojati zidove 31. Piti više čaja, a manje kave 32. Biti još više kreativna 33. Piti više vode 34. Coca cola samo nedjeljom 35. Čitati 36. Ići na koncerte 37. …prikaži još!
  • Default avatar -
    tea4
    Započeti dan s tjelesnom aktivnošću, zdravo se i pravilno hraniti, uključiti više voća, povrća, orašastih plodova, čajeva, juhica, smoothija, tamne čokolade (ako mi baš padne šećer) i cjelovite, integralne žitarice (zobene mekinje, ...)u svoj meni :)
  • Default avatar -
    Deleted user
    Piti minimalno 2,5l obične vode i 2 šalice zelenog čaja dnevno, gazirano ionako ne pijem već 15god. Koefin smanjiti na jednu šalicu dnevno. Bez vode života nema!
  • Default avatar -
    InesChu
    43. Redovito provjeravati vid (jer imam problema s tim) 44 jednom mjesečno ići u konjički klub (volim konje pa zašto ne) 45. Svaku večer nabrojati 5 dobrih stvari koje su se dogodile u danu i zahvaliti Bogu 46. Biti realna …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinela
    Svako jutro mjesavina lanenih i chia sjemenki u jogurtu, te svakodnevno litra mjesavine zelenog caja, kamilice i metvice. To je moja "tajna".
  • Default avatar -
    Lucy_noelle
    Svaki tjedan maraton jedan...hodanjem dostici kilometrazu maratona.i tako svaki tjedan!💪🏻😅
  • Default avatar -
    barbaraaa
    Moja novogodišnja odluka je ne imati previse novogodisnjih odluka jer od previse odluka cesto se malo toga ostvari :) Recept je jednostavan; vjezbati, odlazititi u prirodu, umjerenost u hrani i puno smijeha i veselja :)
  • Avatar suzica25
    suzica25
    Moja zdrava novogodišnja odluka je promijeniti način prehrane.Uvesti više voća i povrća,pritom paziti na sezonu voća i povrća, a smanjiti unos prerađene prehrane ..
  • Default avatar -
    Ziny
    Moja zdrava novogodišnja odluka je uvesti više voća i povrća u svoju prehranu, te u prehranu mojih ukućana. Prvi međukorak u toj odluci je ostvaren- kupila sam blender. Ova knjiga bi mi bila super nagrada jer bih iz nje dobila …prikaži još!
  • Default avatar -
    nela_55
    Zdrava novogodišnja odluka je svako jutro jesti zdravo: zobene pahuljice, lanene sjemenke, koštice marelice, chia sjemenke, jogurt, mlijeko, sezonsko voće. Inače uvijek jedem salamu, paštetu, hrenovke. Vrijeme je da se moja prehrana promijeni kako bih imala zdravu energiju u sebi …prikaži još!
  • Default avatar -
    chelsea
    Ostati dosljedna i ne izgubiti motivaciju za zdrav i fitness život; i dalje redovno ići u teretanu i vježbati, paziti na prehranu, hraniti se zdravo i izbjegavati šećer i slatkiše...
  • Default avatar -
    pritykaty
    Svaki dan setnja od kuce do vrtica i nazad puta 2 cca 20 minuta i puno voca i povrca i proteina. Stedimo gorivo, uzivamo na svjezem zraku.
  • Default avatar -
    vortexZG
    prestanak pušenja
  • Default avatar -
    sanjadbk
    Moja odluka je kupiti dobar blender i detoksirati se zelenim sirovim, vocnim i povrtnim sokovima i smoothijima.
  • Default avatar -
    davorka
    izbaciti junk food
  • Default avatar -
    loolo
    Moja odluka je izbaciti šećer, fast food, slatkiše i gluten iz prehrane. Vježbati svaki dan bar sat vremena ( 5 tibetanaca, voznja biciklom,..). Vise se smijati i citati :)
  • Default avatar -
    Faint
    Moja odluka je okrenuti novu stranicu i biti najsretnija ikad :)
  • Default avatar -
    sbotica
    izbaciti sve negativne ljude oko mene
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.