Komentari 58

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    VBD
    Na tijelu najviše volim miris svježe vode i blagog sapuna pa takav mora biti i moj dezodorans. Važno mi je da je blag poput vode, da njeguje poput losiona, da je prirodan i neškodljiv, da ne iritira niti svojim sintetičkim …prikaži još!
  • Default avatar -
    VBD
    Na tijelu najviše volim miris svježe vode i blagog sapuna pa takav mora biti i moj dezodorans. Važno mi je da je blag poput vode, da njeguje poput losiona, da je prirodan i neškodljiv, da ne iritira niti svojim sintetičkim …prikaži još!
  • Default avatar -
    kiara9
    Mislim da je ovo nešto što sam zapravo odavno trebala otkriti i barem probati jer bi mi se povremeno pojavile iritacije zbog negativnih utjecaja raznoraznih "popularnih" dezodoransa,za moju kožu ipak pretjeranih, iako nisam znala da su upravo oni tome uzrok, …prikaži još!
  • Default avatar -
    gemini83
    mislim da su prirodni preparati odlicni. do nedavno sam isprobavala uobicajne sa reklama, iako na meni iz nekog razloga ne dijeluju kako bi trebali.kad sam dobila osip na kozi pocela sam koristiti roll-on iz biljnih ljekarni i stvarno sam zadovoljna razlikom!
  • Avatar idic
    idic
    koža mi itekako reagira na dezodoranse,neki dan sam kupila sebamed deo,bez alkohola,aluminija i još piše da je za jako osjetljivu kožu. Kad sam ga nanjela koža me je počela peć i totalno je neugodan osječaj,isto se ponovilo i još par …prikaži još!
  • Default avatar -
    rtina
    Koža mi je oduvijek bila jako osjetljiva i kad stavim dezedorans peće me. Probala sam sve poznate marke, čak i one koje reklamiraju kao nježne i protiv iritacije i ništa mi nije pomoglo. Voljela bi probati ovaj proizvod, možda mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    renchy81
    Kao i večina dezodorans koristim svakodnevno, police drogerija i ljekarni su ih prepune kao i svih drugih proizvoda te se izborom kozmetike koja je najbolja za mene i moju kožu lagano gubim. Što više isprobavam razne sastojke i mirise, marke... …prikaži još!
  • Default avatar -
    imisetic
    općenito nemam reakcije i problema s sintetičkim mirisima i sastojcima u dezodoransima, ali ih nastojim izbjegavati.Zapravo mi je najveći nedostatak "drogerijskih" dezodoransa velika reklama i marketinški trikovi, a slaba dugotrajnost i dugoročna štetnost. Smatram da se isplati izdvojiti malo više …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    Imam jako osjetljivu kožu pa moram uvijek paziti kod kupovine dezodoransa što kupujem odnosno da ispunjava deklarirano. Na žalost, to mogu ispitati tek kad kupim neki proizvod i do sada sam imala dosta promašenih investicija.
  • Default avatar -
    damac
    Prije sam mogla koristiti dezodoranse samo sa 0% alkohola, ali ove godine sam dobila paket kozmetike u kojem je bio dezić s alkoholom. Odlučila sam ga isprobati, i ništa se nije dogodilo. Nema svrbeža, crvenila, prištića, ničega osim glatke i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Sa dosta dezića sam imala problema, jer su često poput ljepila, vrlo ljepljivi, i ostavljaju bijele mrlje po odjeći(Pogotovo oni suhi i u sticku). Na kraju koristim najjeftinije i najbolje - roll on - koji su stvarno odlični. Preferiram one …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    doma imam nepreglednu kolekciju dezića, uglavnom, dosta se znojim ljeti, pa bez obzira što stavila često imam mokre mrlje ispod ruke....koje ne 'mirišu' neugodno po znoju, ali su vidljive i izgledaju ružno....I nikako ne mogu pronaći pravi dezić za sebe …prikaži još!
  • Default avatar -
    CIKO
    Probao sam većinu roll-on-ova koje sam mogao naći na našem tržištu. Moja potraga za "onim pravim" traje već punih godinu i pol dana i još uvijek ga nisam pronašao, jer niti jedan dosad nije uspio ispuniti moje male ali bitne …prikaži još!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    Ja napokon želim naći roll-on dezić za sebe od kojeg neću dobiti alergijsku reakciju. I želim da miriši potpuno svježe i čisto. Želim da kad se obrijem ispod pazuha i nanesem roll-on dezić da me ništa ne pecka, ne iritira …prikaži još!
  • Default avatar -
    MARADONA
    Moja iskustva sa korištenjem dezodoransa su poprilično loša, jer većina me razočarala i nije ispunila moja očekivanja. Još uvijek tražim idealni dezić za sebe koji neće ostavljati ružne tragove, da ne sadrži aluminijeve soli u sebi, da nije testiran na …prikaži još!
  • Default avatar -
    MIHAELAaaaa
    Uterkram roll-on želim isprobati, Da se više izborom dezodoransa ne trebam sekirati. Problem sa znojenjem ne stvara mi samo sintetika, Od bilo kakvih materijla me hvata panika. Podrav Zdravoj Kravici, U nadi da ce stati na kraj mojoj panici. :))
  • Default avatar -
    Perdita27
    Zahvaljujem Zdravoj Kravici na nagradi, uz nadu da će po dospijeću dezića moje pazušne jamice postati prpošne poput onog malca iz Gangnam Style-a:)) Beautiful, loveable... :***
  • Default avatar -
    lemale
    sigurno ću ga isprobat,ja koristim alverde deo,zadovoljan sam,a ne sadrži sve navedeno,uključujući i propylen glycol..mislim,stalno se priča o aluminium klorohidratu,a nitko ne spominje ovaj sastojak,koji je također povezan s kancerogenim djelovanjem..
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.