Komentari 58

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    irska
    Nekada sam koristila dezodoranse u spreju, onda sam ih napustila radi okoliša, danas koristim standardne kuglica roll-on dezodoranse bez kojih svaki dan jednostavno ne mogu. Nisam najsretnija sa tim industrijski rađenim losionima, no u nedostatku ponude prirodnih losiona ili ponude …prikaži još!
  • Default avatar -
    irska
    Losion = dezodorans, na to sam mislila :)
  • Default avatar -
    ja134
    Mislim da nikada nije bilo više alergija kao proteklih desetak godina. Samo u mojoj obitelji tri su osobe alergične na sve i svašta. Više i ne znam na što sam sve alergična. Sestra mi je jedva preživjela od alergije na …prikaži još!
  • Default avatar -
    nika213
    Ja nemam klasičnih problema s alergijom, ali me muči što već godinama ne mogu naći deodoran/roll on koji bi ublažio moje prekomjerno znojenje i njime popraćene "mirise". Probala sam više vrsta i tipova, promijenila način prehrane ali i dalje mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    sndrma
    Godinama sam se snalazila na razne načine sve dok nisam otkrila Urtekram! Nema više žarenja, suhe kože i groznih bijelih flekova na majcama...
  • Avatar gregori
    gregori
    S obzirom da često dobijem osip nakon nanošenja dezodoransa i parfema zaključila sam da sam alergična na neki sastojak. Me znam na što točno pošto nisam bila na alergo testu
  • Default avatar -
    Mirnica666
    Većinu dezića koje sam koristila nisu mi nikada izazvali nikakav osip jedino mi je problem što kad se izdepiliram ispod pazuha i kad nanesem dezić nijedan mi nije dovoljno dobar jer imam problema sa prekomjernim znojenjem i bez obzira koji …prikaži još!
  • Default avatar -
    ines668
    Budući da se depiliram svaki dan, koža mi je često nadražena. Nakon depilacije, nanošenje dozodoransa je trauma: idućih pola sata osjetim žarenje ispod pazuha, iako je na deklaraciji navedeno da sadrže 0% alkohola i da imaju pH prilagođen koži. Uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    Fiamma
    Evo, da s vaam podijelim svoje neugodno iskustvo kada sam na teži način saznala da sam alergična na neki sastojak u dezodoransima i parfemima. Bilo je to prije 10 godina i spremala sam na maturalno putovanje. Kako je to bio …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivanasz
    Tako sitan, a tako bitan! Dezić! Zamislite život bez njega...pfuf... Urtekram je zajednički naziv za sve moje probleme - sadrži prirodne sastojke, bez konzervansa (imam osjetljivu kožu i vrlo često dobijem crveni osip), smanjuje rizik od alergija (alergija na ambroziju …prikaži još!
  • Default avatar -
    branchy
    Dezići? Znam da nisu zdravi, ali još nisam pronašla onaj pravi. Lijepe se, peckaju, al'mirišu fino... i zato ih volimo, stalno ih kupujemo. Bilo bi lijepo imati jedan "bio", s veseljem bi ga nanosila i znala da je mojoj koži …prikaži još!
  • Default avatar -
    Perdita27
    Tragikomedija o ekcemu Ima tome dvije i pol godine kako sam koristila stanoviti dezodorans glasovita imena, a čija upotreba me koštala nesnosnog svraba i zajedljivog peckanja. Kako mi to žene volimo često činiti, tako sam i ja dobra tri mjeseca …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tia0101
    Dezodoranssi, koliko sam ih samo isprobala... Nisam jedna od onih koja u trgovinama otvara i miriše pa se tako dogodilo da sam nekoliko puta kupila a miris...jao.. Uglavnom, uvijek nešto. Lijepo miriše, ali ostavlja trag, ne miriše baš ali je …prikaži još!
  • Avatar leptirica20
    leptirica20
    priroda je to prava, kad bi imala uterkram roll-on bila bi zdrava!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Dezodoransi toliko čari u maloj bočici. Danas ih ima toliko da se teško odlučiti. Većina se vodi za mirisom, a manje brine o sastojcima. Jedino oni koji imaju problema sa alergijama i neželjenim reakcijama. Do sada nisam imala problema sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Godinama sam tražila roll-on dezić koji će odgovarati mojoj osjetljivoj koži. Kada sam ga pronašla, ostavljao mi je bijele tragove na odjeći. Imam sad jedan koji koliko-toliko zadovoljava moje prohtjeva, ali nisam 100% zadovoljna. Voljela bi pronaći bolji.
  • Default avatar -
    dadoitea
    Dobila sam na poklon komplet koji je uključivao i roll-on dezodorans. Mirisao je savršeno i ja sam bila oduševljena, jer sam i sam osjetila kako lijepo mirišim. Već drugi dan korištenja mojeg "fatalnog" roll-ona osjetila sam peckanje ispod ruke, ubrzo …prikaži još!
  • Default avatar -
    samac555
    Još i sad mi je pred očima prekrasno pakiranje roll-on dezića. Uz privlačno pakiranje i miris je bio "taman po mom ukusu". Ljubičica je moj omiljeni miris, a ovaj uvozni dezić je mirisao upravo tako. Uživala sam svako jutro kada …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Kad sam počela paziti na zdrave i nezdrave stvari u kozmetici,vidla sam da postoji velika štetnost od "običnih " dezdoransa i roll on-a. Osobno nisam osjetljiva na sintetičke sastojke ,ali sigurno su štetni za moje zdravlje ,zato sam krenula isprobavati …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravamarijana
    Moji problemu su već godinama isti, alergijske reakcije na britvice, i dezedoranse, konstantno cvenilo, prištići. stalna muka. spremna sam za promjenu. :-)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.