Komentari 58

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MATIJABISKUP
    već duže vrijeme tražim takav roll-on jer imam jako osjetljivu kožu. ovo je prava stvar za mene. hvala vam što ste ponudili takvo nešto. spasili bih me peckanja poslije upotrebe neodgovarajućih roll-ona.
  • Default avatar -
    angel_wing
    na zalost imam grozne reakcije na sastojke dezodoransa a kako je nemoguce ne koristiti ih, vec dugo sam na mukama koji odabrati a da mi ne izazove alergijsku reakciju. prabati cu ovaj u nadi da ce ga moja koza prihvatiti...
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Imam jako osjetljivu kožu te mi većina dezodoransa izaziva crvenilo, sa niti jednim do sada isprobannim nisam u potpunosti zadovoljna radi propuštanja znoja, peckanja i tragova na odjeći,definitivno su bolji roll-on od drugih pakiranja!!
  • Default avatar -
    iskra000
    moji problemi s roll onima počinu ovo ljeto, sve sam isprobala, i ljetos otkrila da imam neke kvržice ispod pazuha, od onda više ne koristim ni jedan komercijalni roll on već kristal koji je prirodan, ne mogu reći da sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    strašno imam osjetljivu kožu, vječito peckanje tako da sam odustala od upotrebe dezodoransa, al sam se ipak vratila zbog cjelodnevnog izbivanja iz kuće i osjećaja nelagode i znojenja, a nisam pronašla još odgovarajući roll on stoga se iskreno nadam da …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Prvenstveno birammi blage i bezalkoholne dezodoranse, obzirom da imama iznimno suhu i osjetljivu kožu. Čitajući iskustva drugih osoba o sličnom problemu, isprobala sam priličan broj raznih dezodoransa, a na savjet dermatologa i neke dezodorane koji spadaju u medicinsku kozmetiku, no …prikaži još!
  • Default avatar -
    MissW
    Ja bi roll-onić! Hvala Kravice!
  • Default avatar -
    nevenabore
    CELODNEVNA SVEZINA NIJE VISE SAMO SAN SAN,JER UZ MENE JE ROLL ON URTEKRAM!
  • Default avatar -
    duda9699
    Budući da već godina pratim Vaš portal, a odnedavno sam se i uspješno registrirala- bila bi vam neizmjerno zahvalna da ja osvojim roll-on. Nikad nisam ništa osvojila, ALI ZA SVE POSTOJI PRVI PUT!! :))))))
  • Default avatar -
    ivanika
    želim!!!!
  • Default avatar -
    ivanika
    imam osjetljivu kožu,a primjećujem da mi se od antiperspiranata stvaraju kvržice ispod pazuha!
  • Default avatar -
    valencia72
    Kao prvo lijepo pozdravljam sve neurodermatitičare na ovom portalu.Ako je ovo čudo stvarno tako djelotvorno a ne izaziva nikakve reakcije onda ga se moram dočepati prvom prilikom. U protivnom ću i dalje morati hodati svijetom smrdljiva!
  • Default avatar -
    d0d0x
    Bez zdrave krave ne bih znala što su stvari prirodne i prave, Za ovaj roll-on još nisam čula i moram priznati da se osjećam kao mula, Jer predobro zvuči, a i inače me nezdravi antiperspirant poprilično muči.. :))
  • Default avatar -
    BIBAP
    Koža mi je osjetljiva i ne podnosi sintetičke raznorazne deo mirise, baš bi voljela probati Urtekram rol on. Bude li se sreća meni osmjehnula ovaj puta?!...
  • Default avatar -
    sogica
    ima dana kišnih i nikakvih baš poput ovog danas kad se osjećam jadno,bezvezno i nevoljeno ...znam ,samo loš dan i on će proći... iza kiše dolazi sunce kažu i uvijek je tako.već sutraću se osjećati bolje.valjda.sad u nedostatku iskrenih prijatelja,prijatelja …prikaži još!
  • Default avatar -
    dajanaj
    moja koža je jako masna bila bih jako zadovoljna kada bih ja osvojila Uterkram roll-on i idealan dar za moju kožu
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    sve dok nisam rodila, nisam imala problema sa znojenjem i neugodnim "mirisima", međutim, to se, na moju veliku žalost, promijenilo. počela sam upotrebljavati drugi stick,jer sam mislila da mi onaj moj stari možda više ne odgovara, a onda još jedan, …prikaži još!
  • Default avatar -
    luna14
    Ako je tako dobar vjerojatno je takav i u cijeni,htjela bih ga probati da vidim da li mi se isplati kupovati.Imam suhu kožu a s njom i česte probleme koje bi s ovim roll-onom voljela otpisati.nadam se da je ovo …prikaži još!
  • Avatar ksenchipoison
    ksenchipoison
    ja bih ovaj dezić poklonila svojoj seki koja ima ogromnih problema s kožom i odabirom dezodoransa.. dosad je svašta probala, ali limfni čvorovi i dalje nateknu čak i od provjerenih marki dezodoransa. a kako ona studira, a ja radim za …prikaži još!
  • Default avatar -
    mpetr620
    Dezodorans koristim svaki dan, jer volim da mi je koža ispod pazuha mirisna i čista. I najzdravija i nimalo osjetljiva koža nije imuna na sintetičke sastojke koji kad tad naruše njezinu ljepotu i zdravlje. Koristim samo prirodne deziće, jer s …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.