Komentari 42

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    BIBAP
    Svojim ukućanima vrlo često pečem fino i friško slane kiflice. To najviše vole, nisam pekla sa ovim brašnom a baš bi probala. Eto ... ako bude sreće možda i budem. Lijepi pozdravi
  • Avatar Kikica_Skippy
    Kikica_Skippy
    Kiflice,pereci,kruščići i slanci, vole ih svi,pa čak i starci! Al problem je ako za to nema brašna, histerija zatim to je strašna! Brzo u eko-dućan po potrebne stvari, jer EKOZONA za naše potrebe mari! Mješaj,mjesi,valjaj,peci, tko je napravio najbolji kruh,reci? …prikaži još!
  • Default avatar -
    mravica43
    Ukoliko dobijem ovo brašno, kupit ću ga još i zamjesiti najveću pletenicu na svijetu da će odmah ući u Guinnissovu knjigu rekorda.
  • Default avatar -
    mirjanai
    Baš sam nedavno kupila svoj prvi pekač za kruh pa bih voljela dobiti ovo brašno da ga isprobam
  • Default avatar -
    zmajica7
    Uf, bila bih jako sretna da dobijem brašno, jer sam pročitala da vode računa o tome da je ekološki uzgojen, da nije tretirano kemikalijama, a meni je to najvažnije. Da sve raste prirodno i normalno kao nekad kako su naše …prikaži još!
  • Avatar Majica
    Majica
    Nema boljega osječaja od onoga, kada dođeš kući nakon radnog dana, a kuća miriše na svježe pečeni kruh.Mmmmmm........Nema ljepšega mirisa od toplog domačeg kruha... Moja mama i ja se konstantno trudimo našim ukučanima pružati upravo to ˝zadovoljstvo˝ :) Pošto jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Obožavam pripremati razno-razna slatki i slana peciva,koja moji najmanji ukućani još topla pušu i sa smješkom grickaju jer ne mogu dočekati da se ohlade.Naravno do sada sam koristila standardne tipove brašna,koja se nalaze na policama gotovo svih dućana ali ovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Inchy
    Doma jako volimo peći kiflice i slične proizvode, pa bi nam super došlo da probamo nešto drugačije. A i meni kao mladoj kuharici bi bio doživljaj raditi peciva sa ovim brašnom. Još kad iznenadim svoje doma...odlično. :-)
  • Default avatar -
    stanli
    Vjerojatno sam u nekom od prošlih života bila pekarica, stalno nešto spravljam od dizanog tijesta, slane i slatke varijacije. Obožavam isprobavati nove receptete mislim da bi sa Ekozona brašnom zasigurno bili još bolji i ukusniji.
  • Default avatar -
    marali
    Kruh, kiflice sa šunkom i sirom volim radit ja u tome mi je kulinarska sreća sva. Brašno bijelo, polubijelo, ovo, ono, koristim sve ali Ekozona pšenično brašno ne. Iskreno, i prvi puta čuh za njega isprobati ga, ne bi bilo …prikaži još!
  • Default avatar -
    micuga
    Ekozona brašno pretvorili bi uz pomoć našeg pekača u fini, mirisni i zdravi kruh i peciva. Sada kad smo konačno naučili i savladali prave mjere, možemo i uživati u kruhu. Prvih tjedan dana bilo je raznih pokušaja, a neke od …prikaži još!
  • Avatar LostInYou
    LostInYou
    Zato što mi je brašno osnovna namirnica u kuhinji, gotovo svaki dan pečem kruh, peciva, kolače itd. Smatram da strojno pripremljeno tijesto izgubi pravi okus, stoga ih radim ručno. Probala sam integralno brašno od ekozone i ostala zadivljena jer sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Ja sam jedna baka koja kuha cijeli život. Prije mirovine sam se profesionalno bavila kuhanjem, a sada kuham mojoj djeci. Najsretnija sam kada se lijepo napapaju i kada su svi sretni i zadovoljni. Često spremam kolače koje svi vole i …prikaži još!
  • Default avatar -
    tajabs
    Moja dvogodišnja kćer poprilično je izbirljiva po pitanju hrane. Jede praktički sve, ali ne kad bih ja to htjela, već kad ona odluči što joj se jede. Međutim, kad mama ispeče domaći kruh ili neko pecivo, mala buntovnica odjednom nema …prikaži još!
  • Default avatar -
    jopa09
    prošlu zimu sam započela peći sama kruh u rerni, klincima se to jaaako svidjelo. Naravno s toplim vremenom sam napravila pauzu. Ali sam se razveselila kada me je prije par dana moj mlađi petogodišnji sinak upitao:"Mama a kad ćeš ti …prikaži još!
  • Default avatar -
    SheHulk
    Ova nagradna igra je veoma interesantna, a i poklon je veoma kvalitetan. Od kako znam za sebe imam problema sa kilazom i oduvijek sam imala taj ''visak'' kilograma. Prije nekoliko mjeseci sam se ulogovala na ovaj sajt i vidjela kako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivanasz
    Evo jednog recepta Jadranke Boban Pejić kojeg sam isprobala i mogu ga preporučiti svima jer je jako ukusno, jednostavno za pripremiti i što je najbitnije zdravo! Idealno za doručak. Jedino što nisam koristila je Ekozona brašno pa se nadam, ukoliko …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Voljela bih dobiti Ekozona brašno jer sam članica eko udruge Živa zemlja, živim u Slavoniji za koju kažu da je žitarica Hrvatske, a ne mogu nigdje kupiti brašno koje je uzgojeno bez kemije. Svojoj obitelji pokušavam koliko god je moguće …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivankasab
    Htjela bi probati ovo brašno zbog njegovih sastojaka, posebice jer nije GMO i ne sadrži šećer. Volim peći domaći kruh, pogotovo u ovim hladnim danima, tako da bi ovaj poklon bio zaista dobro potrošen.
  • Default avatar -
    MIMA78
    Moja mama je oboljela od karcinoma prije godinu dana. Od tada se sve promijenilo...cijeli život se okrenuo naglavačke. Odlučili smo joj svi pomoći, a ponajviše ona sama sebi. Sve što smo pronašli, a da je dobro u borbi protiv ove …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.