Komentari 42

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Tia0101
    Godinama pečem domaći kruh i volim isprobavati nova brašna koja još nisam u potrazi za najboljim. Voljela bih isprobati i Vaše.
  • Default avatar -
    ztpromatrac
    Volio bih ga probati jer u posljednje vrijeme imam probleme sa želucem i muči me nakon što pojedem kruh.Bilo iz dućana,bilo kod kuće pečen.
  • Default avatar -
    renchy81
    Nisam baš stručnjak za pravljenje pekarskih proizvoda pa uvijek završim u obližnjoj pekarnici i pojedem neko napuhnuto pecivo od kojeg se i ja napuhnem ko balon. Kada bi dobila ovo brašno više bi se potrudila da moj kruh iz pećnice …prikaži još!
  • Default avatar -
    Klementinica
    Ovo brašno želim osvojiti kako bih ga mogla pokloniti svome tati koji boluje od dijabetesa i ima povišen kolesterol u krvi...na zdravoj je prehrani,pa vjerujem da bi volio i kruh od ovakvog brašna probati...ionako nastoji stalno kupovati crni kruh, i …prikaži još!
  • Default avatar -
    anchicka
    obozavam i cesto radim i papam domacu pizzu pa da jedno "nezdravo" jelo ucinim zdravijim s eko brasnom ;-)
  • Default avatar -
    nadicaaa
    Zato jer često pečem domaći kruh, ako baš nemam vremena, ubacim u pekač. Obožavam miris i okus kruha, a s Ekozona brašnom bi nam kruh bio još zdraviji!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Kuham, mjesim čuda stvaram, trebam brašna još da šaram, Kolači, torte, kreme, ideja stotinu nema dileme, Nikad dosta toga slatkog, opet brašna oštrog, glatkog! Zdravog jela, juhe, gulaš, nema šanse da fulaš, za svako jelo trebaš brašno, zato trebam ovaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    luncika
    Mijesim tijesto tako vješto, a nisam pekar pravi. Kuham,pečem na sve strane, takvoj ženi nema mane.(šala) Baš sam vrijedna vesela, na glavi kapa pekarska. Fali meni samo brašno, brašno pšenično zdravo da zamjesim kruh pravi..pravi-zdravi kao pekar pravi :)))
  • Default avatar -
    trnje
    obožavam svojoj obitelji ispeći kiflice i razna peciva te domaći kruh kad god sam u mogućnosti jer toplinu doma čine i mirisi svježe ispečenog kruha i peciva
  • Avatar gregori
    gregori
    Obožavam mamin domaći kruh ivoljela bih dobiti brašno
  • Default avatar -
    damac
    Momentalno sam u zdravstvenim problemima, koji će najvjerojatnije prijeći u trajno stanje, pa se sve više zanimam za zdrave i ekološki uzgojene namirnice. A koliko shvaćam i ovo brašno je jedna od njih. Voljela bi naučiti peći kruh, a bez brašna to ne mogu.
  • Default avatar -
    doroteica
    Svaki vikend mi dolaze moja djeca koji studiraju u Zagrebu. I onda počinje za mene vrijeme kuhanja svih mogućih delicija koje oni vole. Cijeli vikend kuham, a moja obitelj najviše voli kiflice koje prekrasno mirišu već u nedjeljno jutro dok …prikaži još!
  • Default avatar -
    blondi19
    Ja bi htjela dobiti to brašno,ne samo zbog brašna nego zato što igram već dugoo razne nagradne igre i skoro nikada ništa ne dobijem,pa bi me čak ibrašno jakooo razveselilo. A kada ga dobijem (ako) ispeči ću puuno palačinki pa …prikaži još!
  • Avatar imeime
    imeime
    Mene jako veseli kada sebi i svojoj obitelji mogu spraviti zdrave i ukusne obroke i jako uživam u ,,kreiranju,, svakog jela. Trudim se birati namirnice koje su zdrave i ekološki uzgojene. Uživam kada sa svojom kćerkicom radim razne kiflice, peciva,kruh... …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Eko imanje Zrno uzgaja domaće žitarice, Kvalitetu nudi i zdravlje nam daruje, Odlično je znati da Ekozona brašno prehrambenu vrijednost će dati, Zato želim kruh i peciva od njega pripremati. Oduševit će me zasigurno kvalitetom koju nudi, Naravno da želim …prikaži još!
  • Default avatar -
    estefanija22
    Još sam relativno mlada,ali mi kuhanje svakim danom postaje sve manja nepoznanica. Ipak ima još stvari koje se ne bi usudila sama skuhati i napraviti, a jedna od njih su peciva, kruh, kiflice... No, sad i dok sam čitala ovaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    majadee
    redovito kupujem ekozonina brašna za spravljanje pekarskih proizvoda ali i pšeničnog mesa - seitana. moj studentski budžet jako dobro zna koliko ga odabir kvalitetnih namirnica opterećuje pa mu svaki poklonjen proizvod doista mnogo znači :)
  • Default avatar -
    vitoana
    Moja djeca su odndavno otkrila čari kruha. I prje par dana u jednom velikom trgovačkm lancu kupim kruh, svježi u 'škarocu' raženi, sve super. Kod kuće pogledam etiketu - svašta nešto što ni ne znam što je,ali ajde ok. Međutim …prikaži još!
  • Default avatar -
    malocrnozlato
    mijesim tjesto,valjam tjesto , kifle pečem trebam brašno! Ekozona nema mane,bit če kifle ko"od bake :)
  • Avatar kromosom
    kromosom
    Godinama imam probavnih tegoba,pa sam presla na vegetarijansku prehranu.Kod kuce sama pravim kruh iz pekaca.Nadam se da ce mi ovo brasno pomoci u jos boljoj pripremi ne samo kruha nego i drugih proizvoda.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.