Komentari 44

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar freya_niky
    freya_niky
    Perut me izluđuje zadnjih par godina intenzivnije nego inače, neznam jel to od stresa il nečeg trećeg. Prirodno mi je suha kosa pa ju perem jednom tjedno da se prirodno skroz zamasti pa da mi iza pranja izgleda zdravije. Problem …prikaži još!
  • Default avatar -
    vivone
    Nemam neko super kreativno rješenje za perut. S peruti se borim već dosta godina i puno sam čitala o tome, isprobala različita rješenja (od pranja glave kamilicom, preko kupovanja različitih šampona koji su namijenjeni tomu pa sve do isprobavanja specijalnih …prikaži još!
  • Avatar bivisic
    bivisic
    Imam masnu kosu, a u zadnje vrijeme mi se pojavila i perut. ne podnosim ni jedno ni drugo pa kosu perem svaki drugi, a nekad i svaki dan
  • Default avatar -
    krawica
    sada sam pod stresom i vlasište mi se stvarno peruta pa niti ne nosim crnu odjeću ,masažom tjemena sam puno pomogla sama sebi.Kosu ispirem hladnijomvodom i perem je blagim šamponima koji nisu toliko agresivni da ptaknu još jače ljuštenje.Jednom tjedno …prikaži još!
  • Default avatar -
    TheLibrarian
    Ja nemam perut...ne...ja imam psorijatični dermatitis. Za one koji ne znaju, to krasnoo stanje uzrokuje ispadanje velikih komada kože s mog vlasišta, popularno ih nazivam "plahte" jer doista otpadaju toliki komadi da mi je neugodno. Prilagođavam se na razne načine; …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    Svima nam je poznata blagodat jabučnog octa ali ipak u njega se zadnjega pouzdajemo nakon što isprobamo skupe kreme i šampone i potrošimo brdo novaca. A u stvari najbolji lijekovi su “lijekovi iz naroda”. Da ne kažem i najzdraviji. Sato …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivana__
    A šta da vam kažem... kad me piči stres, glava mi se ljuska kao nespašena. Da se perut svjetluca, svaka majica bi mi se doimala kao "duga na ekstaziju" kako kaže Cecilia Ahern. Pokušavam joj doskočiti kojekakvim preparatima i pali …prikaži još!
  • Default avatar -
    vanica
    Veliki pozdrav ekipi Zdrave krave i svim čitateljima!Suvišno je previše pisati o problemu prhuti,jer svi koji ga imaju,znaju koliko je neugodno.Nije to samo problem odrasle populacije,moja curica je nakon jednog posjeta frizerskom salonu dobila prhut,a sa prhuti ja sam dobila …prikaži još!
  • Default avatar -
    mravica43
    Godinama sam se borila s prhuti, malo je suha malo masna, malo opada, malo se čvrsto drži i prkosi, ali uvijek je tu. Razni šamponi, skupi i oni malo manje skupi, pa čak ni jabučni ocat nisu spasili moje tjeme …prikaži još!
  • Default avatar -
    cola23
    Borim se sa peruti već dosta dugo. Naravno da ne podnosim kad samo malo prođem prstima kroz kosu, a perut počne letjeti oko mene kao prašina, a o padanju peruti na ramena da ne govorim. Do sada sam probao razne …prikaži još!
  • Default avatar -
    silvamraz
    Za nekoga tko ima dugu kosu cijeli život ,to je rat.Vodim ga godinama sa večim i manjim uspjehom.Ne znam jel zimi dok je grijanje ili ljeti od vručine mi je gore.Koristim Fitoval proizvode od prije ali protiv prhuti nisam ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    dslade
    I mene muči problem i već pomalo ludim zbog toga. Nikako, ali baš nikako je se ne mogu riješiti. Nema toga što nisam pokušala, ali bez uspjeha. Ima bezbroj recepata za uklanjanje neugodne prhuti od upotrebe octa, limuna, lovora i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sansa
    Moja kosa (perut, točnije) i ja trenutno smo u ratnim odnosima.Peri, trljaj, kupi ovo, kupi ono, pa malo čaraj i glumi vračaru sa svim ''pripravcima''-ništa!!! Tako da moja kosa vapi za nekim dobrim proizvodom! Fitoval šamponi su za mene spas …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dawn
    Mislim da nema ružnijeg i očajnijeg djevojci kada mora otići na spoj s dečkom,a nju svrbi glava i puna velikih i malih bijelih ljuskica koje nisu samo na glavi već se šire i po odjeći. Imaš osjećaj kao da nekakvu …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    hvala puno !!!!!!
  • Default avatar -
    Shada
    Zalizana punđa kao dio stila i što manje opterećivanja time - moj recept za borbu protiv peruti :)
  • Default avatar -
    tarantula
    Zadnje tri godine imam velikih problema.Pogotovo sada kada krenu vručine i sparine.Zbog toga sam se i ošišala na kratko jel ispod duge kose nisam mogla izdržati od svrbeži.Nemam uvijek isti intenzitet ali koji puta dobim tako velike i crvene plikove …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Neznam od kud dolazi, ni kako dolazi, znam da nije dobrodošla, ali eto je tu..svako malo, baš poput moje stare susjede koja ima 90 godina, i koja nezna zatvoriti usta. Ista je kao perut. Prije mi nije bio problem perut, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivanaefzg20
    prhut, prhut, prhut... već i sam spomen te riječi uzrokuje nelagodu... hm, da, i ja sam jedna od "sretnica" koje krase te dosadne bijele ljuskice. kako se nosim njome? isprobavajući razne šampone, čitajući savjete drugih ljudi sa sličnim problemima, izbjegavanjem …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Dosadna perut probleme mi nosi, uvijek je pronalazim u svojoj kosi, šampone razne sam isprobala, čak sam i medicinske preparate koristila, ali nikada se peruti svoje nisam riješila. Te ljuskice ružne baš me muće, pa bih najradije ostala sama kod …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.