Komentari 44

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dijanama
    Par godina borim se protiv prhuti i svrbeža vlasišta.Isprobala sam sve moguće šampone protiv prhuti, i skupe i jeftine ali nijedan nije pomogao.Nedavno sam isprobala Fitoval šampon i jako sam zadovoljna i sigurno ga ne mijenjam.HVALA FITOVAL!!!!
  • Default avatar -
    ellica18
    S prhuti se nosim dosta dobro dok sam unutar svoja četiri zida, ali moj usisavač i praško nisu baš oduševljeni. Dok na vjetru se nosim manje dobro, ali ljudi oko mene nikako jer im moja prhut upada u oči.
  • Default avatar -
    nina0407
    Ja osobno nemam problema sa prhuti ali imaju mi i sin i suprug. Sa tim se naravno ja nosim jer moram prati češće posteljinu i robu.Ružno je vidjeti prhut na tamnijim majicama i košuljama. Jako je važno ,i na to …prikaži još!
  • Default avatar -
    ztpromatrac
    Bez puno farbanja očiju.Imam problema sa prhutom već jako,jako dugo.Isprobavao sam sve i svašta.Neko kratko vrijeme bi se kao nešto malo popravilo,ali nakon kratkog vremena je slijedio povratak problema.Nešto slično kao da sam na dijeti izgubio 20kg i nakon prestanka …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Moj problem s prhuti, traje već jedno vrijeme. I unutač mnogim savjetima, i isprobavanja proizvoda prođe ali se prhuti opet vrate. I to u obliku onih debelih bijelih. od kojih mi je zapravo muka čim se pogledam u ogledalo. Kažu …prikaži još!
  • Default avatar -
    jezic
    kako se nosim sa prhuti?! operem kosu, al za dan opet se vrati. dakle neuspješno, jer da sam uspješna u borbi protiv tih malih vražica šta mi vire iz kose nebi ovde pisala ništa :(((
  • Default avatar -
    paullina
    ja nemam prhut, ali moja mama ima. jadnica stalno kuka i sve žive šampone je isprobala pa ne ide. dajte udjelite jedan šampon da razveselim majku, bit će jako sretna, a onda od te sreće možda i prhut odprhne :D
  • Default avatar -
    Deanna
    Nemam problema s prhuti. Ali zato imam s mužem. Gdje god sjedne i nasloni se moram čistiti prhut koja ostaje, a još kad vidim da se češka.... Točno znam na kojem mjestu je sjedio na kauču jer ostavlja trag za …prikaži još!
  • Default avatar -
    SILVACC
    Dosadna prhut prati me kroz život!Najgore je čim promjenim neki šampon odmah mi se pojavi..a ono frizerka pa opet imate prhut..koda ja to ne znam i sama(mogla je prešutjeti bar da drugi ne čuju)..i tako kupim ja onda fitoval pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Prhut svrbez nisu mi riječ strana to mi je noćna mora i najgora mana borit se sa tom zlicom,baš mi lako i nije al nakon šampona bolje je nego prije Borim se narodnim lijekovima i ovima iz drogerija al cijene …prikaži još!
  • Default avatar -
    estefanija22
    Ja se već ni ne sjećam kako je to imati čistu i lijepu kosu i kako je to nositi crnu ili smeđu majicu. Perut imam već pune 3 godine konstantno i nikako je se ne mogu riješiti. i isto toliko …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Uz kosu i bradu sijedu,prhut me u stopu prati. Nije dosta što sam debeo i star tu sam još i Djeda Mraz.Crno na sebe staviti ne mogu jel od ljuskuca tih dalmatiner u trenu sam i od svrbezi i boli …prikaži još!
  • Avatar kosee
    kosee
    Svoj šampon (protiv peruti ili običan) pomiješam s nekoliko kapi ulja eukaliptusa. Jedino što se onda moj dragi namršti svaki put kad me poljubi u kosu i pita 'kakav je to miris?' :D
  • Default avatar -
    damac
    S obzirom da bojam kosu i imam perut, na neki način se moram pobrinuti za oboje. Zato koristim šampon za obojanu kosu u koji nakam 5 kapi eteričnog ulja čajevca. Jako mi je bitno da mi se perut ne vidi …prikaži još!
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Perut do sada nikada nisam imala, Sada kada sam velika, a ni kada sam bila mala. Ne znam što se sa mnom desilo sada, Jer još uvijek moja je kosa mlada. Bijele ljuskice su se pojavile, A da se nisu …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Koristim kvalitetne šampone da spriječim nastanak peruti a,uvjerila sam se sa su Fitoval šamponi takvi.
  • Default avatar -
    emi25
    Moj problem sa peruti počinje prije 4 godine otkada sam imala jedan oblik psorijaze-psorijaza gutata.Uglavnom uslijed antibiotske th pojavile su mi se ljuskice na koži tako i na vlasištu koje su nakon nekog vremena uspješno sanirane,Međutim tada počinju moje tegobe …prikaži još!
  • Default avatar -
    leighton
    Odkad bojim svoju kosu imam dosta problema s vlasištem, postalo mi je osjetljivo. Od agresivnih šampona redovito dobijem perut. Tako da izbjegavam takve šampone i koristim dječje koji su dosta slabiji, za razliku od drogerijskih.
  • Default avatar -
    Nana2121
    Kako bih sakrila perut bojam kosu u bijelo :)
  • Default avatar -
    trnje
    vlasište je važan dio tijela i njegovo zdravlje također kao i kod svih drugih organa ovisi o pravilnoj prehrani,redovitoj nježnoj higijeni i pravilnoj njezi.Stres je također važan čimbenik čiji se negativni aspekti očituju i masnom kosom,svrbežom vlasišta i pojavom peruti.Kosu …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.