Komentari 48

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Monday
    Mada većina ljudi smatra da je pas ili životinja najbolji čovjekov prijatelj,ja sam mišljenja da je ipak knjiga najbolji čovjekov prijatelj.Uz nju,nikad nismo sami,nismo neupućeni i ne poznajemo dosadu.Knjige su riznica podataka,izvor znanja i upućenosti i oduvijek su bile dio …prikaži još!
  • Default avatar -
    tina55
    Mučnine, prvi ultrazvuk, otkucaji srca,...prva lupkanja po trbuhu,...tako je sve počelo, suprug i ja smo sve pratili s ogromnom srećom i neiskustvom mame i tate po prvi puta, ali oboružani hrpom knjiga strah od poroda svladan uz čitanje o porodu... …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Ovaj,vrlo koristan poklon bi htjela osvojiti za svoju sestru.Mlađa je od mene i prvi put trudna.Zajedno prolazimo kroz njenu trudnoću,odlazim s njom na preglede kod ginekologa,obrazujemo se i učimo na sve načine a najviše preko interneta.Ovaj poklon bi bio idealan …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravicaM
    U razdoblju trudnoce knjige mi pruzaju sigurnost jer su izvor korisnih i strucnih informacija. Knjige su mi i pomoc pri opustanju. Pomazu mi da iz tjedna u tjedan pratim kako se razvija beba, kolika joj je tezina. Daju mi upute …prikaži još!
  • Default avatar -
    Donerstag
    Što mi znače knjige? Knjige su dio odgojnog materijala koje bi morale biti dostupne svakom roditelju i pedagoškom djelatniku kako bi preusmjerio na djecu što više pozitivne energije koje knjige čuvaju duboko u sebi.Knjige,ovisno o materiji,su bijeg od stvarnosti ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    Brenda
    ko je osvojio paket knjiga???nisam bila tu pa neznam:)
  • Avatar Matea_VTC
    Matea_VTC
    Knjige mi znače mnogo..Kako informativno, tako i relaksirajući..Za vrijeme trudnoće, uvelike su mi bile informativno štivo, ali i ali i dobar materijal te podloga, za ono što me čeka..međutim sada dok moja kći sa svoja četiri mjeseca spava po dva …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dobitnice poklon paketa ostavile su komentare pod korisničkim imenima Josipa_K, romana90 i Tamara48! Dobitnice su obaviještene putem maila.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.