Komentari 48

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Brenda
    JA SAM MAJKA DVA PREKRASNA DJECAKA..VEDRAN 3 I DAVID 1 GOD..SVAKI DAN SAM SA NJIMA I SVAKI DAN NAUCIM NESTO NOVO I KORISNO...VOLIM DOSTA DA CITAM JER ZELIM BITI DOBRA MAMA,A SVAKI SAVJET DOBRO DOĐE...A POSEBNO AKO JE U VEZI …prikaži još!
  • Default avatar -
    snowwhite
    Prije nekoliko dana postala sam majka drugi put,ovoj put u naš dom stigao je mali princ,koji nam uz svoju seku od 18.mjeseci svaki trenutak čini savršenim,i doslovno to mislim.Oduvijek sam obožavala djecu i znala sam da ću jednog dana biti …prikaži još!
  • Default avatar -
    dezire
    Knjige mi znače sve i oduvije sam živjela i živim s njima.
  • Default avatar -
    gagi
    Kao i sve novopečene majke, tako sam se i ja oboružala knjigama. I kada su stigli prvi problemi - dijete mi plače, što da radim? Knjiga: provjerite da dijete nije gladno! Ja: Ponudim dojku, nije to Knjiga: Provjerite da li …prikaži još!
  • Default avatar -
    marija_92
    Knjige su veliko blago, jer u njima toliko toga ima. Pogotovo za ženu - trudnicu, majku... koja puno toga uči. Pretražujem internet, čitam u knjižnici, posuđujem knjige, kupujem knjige, samo da bi stekla znanje, našla odgovore na pitanja. ne mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mrkvica1
    Obožavam knjige i čtanje te smatram da su one od vrlo velike važnosti u mojem životu i uvelike doprinose razvoju mojeg mišljenja i osobnosti. Ja nisam ta kojoj su trenutno potrebna znanja tih knjiga, ali jednoj mojoj dragoj i voljenoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    romana90
    Čitam pažljivo svako slovo, uvijek nalazim nešto novo, kako se hraniti u tom blaženom stanju, koju moram izbjegavat hranu. Koje vježbe je dopušteno raditi, kako se i koliko odmarati, kako sačuvati hladnu glavu, gdje kupiti odjeću pravu. Nikad dosta o …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Do srijede 8. lipnja ostavi komentar na članak - napiši nam što ti znače knjige u razdoblju trudnoće ili roditeljstva, jer tri najbolja komentara V.B.Z. nagrađuje paketom knjiga za mame i bebe!
  • Default avatar -
    Tamara48
    U jedinstvenom iskustvu koje zovemo trudnoća želja za učenjem svakim danom raste s rastom bebe u mome trbuhu... a ovakav set knjiga, uz ostale, poželjan je u kući svake majke koja kao ja želi svome suncu i prije rođenja pružiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Renata40
    Svaki priručnik o djeci mi je veoma koristan,a i moja bebica bi se razveselila slikovnicama:-)
  • Default avatar -
    pinkwink
    U ovom razdoblju trudnoće knjige mi znače ogroman izvor informacija na moja brojna pitanja, te mi pružaju podršku u svim danima koje očekujem s veseljem :)
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Volim prije nego se s nečim prvi put susretnem prikupiti što više informacija - kao pravi štreber! :) I sada pošto sam trudna po prvi put u životu, naravno da me puno toga zanima, i zato tu jako dobro dođu …prikaži još!
  • Default avatar -
    ROCCO
    Knjige u razdoblju trudnoće mi znače jako puno jer sam prepuštena sama sebi i nemam nikoga iz obitelji tko bi mi pomogao u odgoju ili u prvim danima rođenja djeteta. Kako sam strašljivica po prirodi knjige me smiruju jer daju …prikaži još!
  • Default avatar -
    cosmopoltan
    Kao sto je meni majka prenijela ljubav prema knjizi želim i ja svojim sinovima od malena pokazati vrijednost pisane riječi,a i meni kao mladoj i neiskusnoj mami stvarno bi dobro dosla pomoć i savjeti jer svijet roditeljstva je staza nepredvidljiva …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica18
    Za mene su knjige u trudnoći kao otvorena duša, tako pristupačna, korisna i nadasve praktična. Samo je treba znati koristiti, i dat će ti najbolje od sebe. Pročitajte je kao nečiju dušu, u ovom slučaju nećete se razočarati, bit ćete …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel_wing
    prije nego sam postala majka, imala sam vremena na pretek za citanje. sad kad je svaki slobodan trenutak vezan za mog klinca, on i ja zajedno citamo price i listamo slikovnice i moram priznati da sam sretna iako mi nedostaje …prikaži još!
  • Default avatar -
    jsejic
    knjige mi puno znače jer kad mi se plače kad ne vidim rješenje uzmem knjigu i ona utješi mene. kako dijete staviti spavati kakvu mu hrani davati je li noramalno što me rita ili je premirno i ništa ne pita. …prikaži još!
  • Avatar maliyah
    maliyah
    knjige bi mi mnogo znacile..ovo je moja prva trudnocaa i ne znam mnogo o tome..zivim daleko od svoje obitelji,i nemam onu potpunu sigurnost ili potpunu pomoc svoje majke ili dragh ljudi koji su sve ovo vec prosli,tako da smo moj …prikaži još!
  • Default avatar -
    dana1012
    Sjećam se slikovnice koja je obilježila moje djetinjstvo i uvela me u čarobni svijet maštanja i knjiga. Bila je to "Ježeva kućica", Branka Ćopića. Od tada je knjiga za mene najljepši dio svakodnevice, onaj dio u kojem pripadam samo sebi …prikaži još!
  • Default avatar -
    lolypop2
    Majka je samo jedna.Ljubav se prenosi na svoju djecu cijeli zivot.Biti majka znaci imati vremena za svoju djecu i djeca su najvece bogatstvo u koje ulazemo cijeli zivot ,znanjem i odgojem.Kao majka 3 djece i trudnica mislim da bi mi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.