Komentari 55

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Elisabeth
    Elisabeth
    Tradicionalan način zapisivanja u obliku bilježaka, linearno, jedna ispod druge, često dovodi u monotoniju i daje slabe rezultate u učenju. Sjećam se na faksu sam doskočila zrakastim načinom vođenja bilježaka u kojem se misli čine vidljivima - mentalnim mapama. Mentalna …prikaži još!
  • Default avatar -
    pichacu
    za moga prvačića bi baš treba takva jedna mapa jer još nezna potpuno sva slova i brojeve i ovo mapa bi nam dobro došla za učenje a kako pohađamo i govorne vježbe imamo još i za vježbat tako da bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    pichacu
    17 komentara Napiši nam zašto bi baš tebi koristile mentalne mape za klince, te vježbe za savršeno pamćenje i koncentraciju najkasnije do četvrtka, 8.9. u 10 sati. Autori najkreativnijih komentara osvojit će tri poklon paketa od po 2 knjige u …prikaži još!
  • Default avatar -
    pichacu
    nama bi ova mapa jako dobro došla jer imam prvačića koji nezna još sva slova i brojeve a kako ide još u suvag na govorne vježbe bit če mu teško usklađivat školu,učenje,pisanje i učenje i pisanje zadače za suvag a …prikaži još!
  • Default avatar -
    lukrezia
    Svakodnevno vježbanje snage mog uma doprinosi mom privlačnom i mladenačkom izgledu,čuva sjaj moje kose i mojoj koži daje svježi izgled. A umjerena doza mentalne mape prije spavanja moga mališana pomaže da lakše utone u san jer metnalna mapa za klince …prikaži još!
  • Default avatar -
    rhema81
    Prvačić u skolu kreće, i mnoge muče njega brige, da li će znat put iz škole do kuće, da li će naučiti sve iz knjige. Pomoć velika mi se ova mapa čini, jer prvačiću bi lakše bilo, voljeli bi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Mentalne mape su odličan organizacijski ,,alat,, za razmišljanje i učenje. Obzirom da se u knjizi dodatno koriste simboli i crteži u boji ,smatram da je na takav slikovit način puno jednostavnije usvojiti nove informacije i znanja i što je najvažnije …prikaži još!
  • Default avatar -
    nela55
    Željala bih osvojiti ovaj poklon paket jer smatram da bih ga upotrebaljavala u svome budućemu radu s djecom jer studiram Učiteljski fakultet. Korisno je imati ove knjige kako bismo djecu (od prvog ulaska u školu i prvim sjedanjem u školske, …prikaži još!
  • Default avatar -
    gaga_007
    Puno je razloga zasto da te dvije knjige posaljete mojim klincima i meni A ovo sto cu Vam sada reci samo su od njih puno neki: 1. Jer nas ima jako puno, troje klinaca i ja skupa s njima 2. …prikaži još!
  • Default avatar -
    rinkovec
    bilo bi dobro da dobijemo knjige jer imam troje djece,jedan mi je đak prvak,a drugi mi kreće za dvije godine,a on je malo problematičan,tvrdoglav je ,ne želi se razgovarati sa ljudima,razdražljiv,a treći mi kreče uza tri godine u školu,pa bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    twigy
    Ove knjige su odlična ideja za okupljanje za stolom cijele naše peteročlane obitelji, a ne bi bilo loše ni da nam se baka pridruži. Bilo bi lijepo da nas knjige potaknu na razmišljanje i druženje, mozganje i pamćenje, i velike …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninica55
    Matematika → igra bez granica Engleski → put oko svijeta Nizanje petica → ti si najbolja Trojka → imati i nemati Atko će odgovarati? → spas u zadnji čas Lov na dvojku → ne odustajem Nemoj nikome reći → u …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninica55
    (nastavak prethodnog komentara)... Željela bih osvojiti mentalne mape za klince kako bih ih poklonila sestri za rođendan. Ona će biti buduća učiteljica i pomoću mentalnih mapa, učenicima bi nastava bila zanimljivija, atmosfera u razredu opuštena, poučavanje lakše, a rezultat učenja …prikaži još!
  • Default avatar -
    citro
    Mentalne mape za klince prava su fora, Vježbanjem snage svog uma bit ćemo prava guba... Uz šale,crteže i pitalice vrijeme nam brzo leti, pamćenje i koncentracija sve će biti veći. Do uspjeha stići ćemo lako, uz knjige, zadatke i vježbe …prikaži još!
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    Iako isprva nisam planirala napisat nikakav komentar iz razloga što je to mentalna mapa za klince,a ja sam već odrasla ;),no malo me ipak zainteresirala ova druga knjiga!! Posebno me privukla rečenica u zadnjem odlomku o razvijanju kreativnosti,moći zapažanja itd. …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.