Komentari 55

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Napiši nam zašto bi baš tebi koristile mentalne mape za klince, te vježbe za savršeno pamćenje i koncentraciju najkasnije do četvrtka, 8.9. u 10 sati. Autori najkreativnijih komentara osvojit će tri poklon paketa od po 2 knjige u izdanju Veblea, …prikaži još!
  • Default avatar -
    bilbo
    Mentalne mape našim klincima bi koristile jerbi im pomogle da u vrlo brzom roku sažmu veliku količinu informacija, a vrlo su zabavne za izradu, mogu se koristiti razne bojice, flomasteri, sličice i slični moduli. Razvijaju kreativnost, veliki su im izazov, …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Moja sestrična ima 5 godina i poremećaj pažnje i čini mi se da bi ova mentalna mapa bila idealna za nju jer bi njome vježbala svoju koncentaciju a mislim da bi bila i dobra priprema za školu koja se približava.Vrlo …prikaži još!
  • Default avatar -
    jurandinjo
    Moj brat bi bio sretan da dobi ovo :)
  • Default avatar -
    monek
    S obzirom da sam odgajatelj ovakve knjige uvijek su inspiracija za daljnji rad. Moram priznati da znanje stečeno na fakultetu moramo svakodnevno nadograđivati jer klince pripremamo za budućnost, a ovakve knjige su nam idealna pomoć. Bilo bi lijepo da dobijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    vedrana0507
    moj komentar možda nije najkreativniji ali je iskren. moje dijete ima velikih problema sa koncentracijom i pamćenjem i svake godine u školi je sve više i sve težeg gradiva a time je i nama teško pomagati i njemu teško sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    Moja nećaka u ponedjeljak kreće u prvi razred osnovne škole. :) Novi početak za sve nas. Ima poremećaj pažnje i hišeraktivna je. Teško ju je zadržati na mjestu ali mislim da bi nam ove knjige svima puno pomogle, jer sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadicaaa
    Dijete mi kreće u prvi razred, ne trebam ni spomenuti količinu stresa s kojim se svi doma trenutno nosimo. No, isto tako veselimo se skupa s njom. Mentalne mape bi joj dobro došle kao vježba za bolje metode pamćenja i …prikaži još!
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Iskreno imam tri đaka i voljela bih dobiti knjige ne radi sebe već radi njih.Najstarija će sad krenuti u 8 razred,a dvije mlađe 2 i 4 razred.Mislim da bi nam to mnogo pomoglo kod učenja.No ako nisam te sreće nema …prikaži još!
  • Default avatar -
    citro
    Fascinira me kako funkcionira mozak...barem koliko se uspijelo shvatiti, pošto, makar znanost ide dalje mozak je još uvijek velika nepoznanica...Inače smo sportaši, treniramo svakodnevno, djeca pogotovo, pa bi uz pomoć vaših knjiga, voljeli na najbolji način i istrenirati i dovesti …prikaži još!
  • Default avatar -
    gora33
    Imam malog prvašica koji me je neki dan pitao "mama a sta djeca koja ne budu dobra u skoli ?" moj odgovor je bio moraju cijelo ljeto uciti a ne se kupati . Malo se zabrinuo i rekao "joj ovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    brynn
    I ja sam prvašić! Malo se bojim prvog dana u školi. Ne znam još što ću obući, ali znam da ću imati veliku torbu punu knjiga. Znam i da me tamo čeka puno dobre dječice i da ću se brzo …prikaži još!
  • Default avatar -
    MojaBeba
    Imamo jednog prvačića koji sa polaskom u prvi razred proslavlja i svoj prvi rođendan u školi. Možete zamisliti pripreme koje slijede. Tako da bih ja vrlo rado poklonila maloj klincezi knjigu i mislim da je to idealan dar za polazak …prikaži još!
  • Avatar nicoletta
    nicoletta
    Moj prvasić ima jako slabu koncentraciju,ali pamćenje jako dobro pa mislim da bi mu zaista pomogle ove mape,a svakako bi i meni pomogle da mu odvucem paznju bar na pola sata od igrica i pocne zavrsavati stvari do kraja a …prikaži još!
  • Default avatar -
    DraganaN
    Suprug i ja tek očekujemo našu prvu bebicu koja nam stiže krajem godine, a ja već pripremam malu biblioteku za nas :-) Svakako bismo se obradovali i željeli i sami nešto novo naučiti pomoću Mentalne mape za klince, te vježbi …prikaži još!
  • Default avatar -
    patty
    Po zanimanju sam učiteljica i znanja naučena iz ovih knjiga bi primijenila na cijeli razred kao i na svog klinca koji ima 5 godina.
  • Default avatar -
    lilyana
    Mentalne mape za klince bi mi dobro došle u mom radu,naime odgojiteljica sam u vrtiću i za tri mjeseca se vraćam natrag na posao nakon porodiljnog dopusta.I kao roditelj a i kao odgojitelj volim raditi na sebi i učiti jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    dubica08
    U ponedjeljak mi curica kreće u drugi razred. Upravo sam razgovarala sa suprugom o tome kako ću konačno malo obnoviti tablicu množenja i djeljenja. Istina je da nas sva ova "korisna" tehnologija (računala, kalkulatori) naprosto čini glupljima. Pita me dijete …prikaži još!
  • Avatar idic
    idic
    joj ljudi,ove korisne knige bi super došle meni i mojoj curici,jako volimo čitati,a pogotovo ovakve korisne knjige,negdje sam pročitala da mi ljudi koristimo samo mali dio mozga,a mogli bi puuuno više,naravno kad bi znali kako onda bi i mogi više.....zato …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    vec sam o ovoj mapi citala i mislim da je to super stvar za klince,pogotovo djecu koja vole planiranje,istrazivane i ucenje i naravno velika pomoc za nas roditelje cija djeca su sama dio dana koji uglavnom provedu uz kompjuter ili …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.