Komentari 39

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    denino
    trenutno nažalost nemamo vrt jer smo u stanu u kojem imamo samo malo cvijeća ali dečki vole radu vrtu jer smo do prije 2 godine živjeli na selu.Tako su samnom sadili krumpir ,sijali mahune ,čupkali travu,brali grašak ali najdraže im …prikaži još!
  • Avatar lepid
    lepid
    Učim svoju djecu da žive u skladu s prirodom pa poslove u vrtu obavljamo svi zajedno. Cure su još male, ali mi puno pomažu prilikom sadnje i sjetve na vrtu. Kada pripremim gredicu siju sjemenke i zatrpavaju sa zemljom i …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Najdraža aktivnost u vrtu mi je bježanje od kukaca svih vrsta jer njih zaista ne volim!
  • Default avatar -
    fliska
    Moja cijela obitelj jako voli provoditi vrijeme u vrtu, a posebno u proljeće. U ožujku i travnju krenem u nabavku sadnica za vrt i balkon. Obožavam gledati kako biljke napreduju i često proučavam literaturu da vidim kojoj biljci što najbolje …prikaži još!
  • Avatar kristinka68
    kristinka68
    Živin na selu.Iz jednog sela prešla sam u drugo,nadomak našeg malog gradića Novske.Oduvijek sam u kontaktu sa vrtom,njivama,zemljom,prirodom...Volim šume,našu Slavoniju,kad u proljeće zazelene žitna polja i počnu se nazirati tek ponikli redovi kukuruza.Moja mama uvijek kaže da se udala za …prikaži još!
  • Default avatar -
    abenic
    Ja obožavam kopkati po vrtu ali kako živimo u gradu nemamo vrt pa smo na terasi ja i moja kćerkica (6g) napravile svoj mali povrtnjak u vazama. Ona obožava gledati kako niče nešto što je sama posijala i posadila i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pauline
    U vrtu volim sve,od samog formiranja gredica pa do ubiranja plodova vlastitog rada i uživanja u njima,cijelokupni proces,sijanje ili sađenje,micanje korova,a najviše zalijevanje,da moje biljčice uvijek imaju vlage koliko im je potrebno,a da ne govorim koliko je to divan prizor,to …prikaži još!
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Ovo bi bio idealan poklon za moju mamu. Naravno, ona nije više djete, ali jednostavno obožava raditi u vrtu pa bi joj ova knjiga bila više nego dobrodošla. Živimo na selu i imamo tu mogućnost da imamo veliki vrt u …prikaži još!
  • Default avatar -
    maarkisa
    planiranje sadnje i sijanja, kombiniranje što uz što ide,... pa onda iz dana u dan gledanti kada ce niknuti pa rasti,.... divno! A onda s košarom i nožićem prošetati vrtom i ubrati namirnice za ručak ili večeru .... jednostavno neprocjenjivo!Čovjek, …prikaži još!
  • Default avatar -
    maarkisa
    kao učiteljica organizirala sam male vrtlare (1.-4.raz) i imali smo svoj povrtnjak. Uživanje u svakoj aktivnosti je bilo neopisivo, a prvo nicanje i provirivanje kroz zemlju... veselje koje se ne može opisati. Djeca su kroz aktivnost vrtlarenja (da ne pišem …prikaži još!
  • Avatar vesnakruno
    vesnakruno
    Moja najdraža obiteljska aktivnost je kad moja kćer koja ima četiri godine i moja necakinja ima sedam godina samnom odu u vrt i pomažu mi saditi razno povrće. Tako su slatke i vidim koliko ih to uveseljava!!!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Trijebljenje graška, definitivno. :D Mama čupa grašak iz zemlje, jedna sestra odvaja grašak od korijenja, a druga sestra i ja vadimo grašak iz ljuske i onda na kraju sve četiri zajedno peremo grašak, spremamo ga u vrećice pa na kraju …prikaži još!
  • Default avatar -
    slatkabrineta
    Moja najdraza aktivnost je kada se moja obitelj i ostali stanari dogovorimo pa oko zgrade sadimo cvijece i raznih boja i vrsta. Svi se druzimo i obavljamo to s velikom ljubavlju. Nema vece srece nego predivno cvijece raznih boja koje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sprig
    Branje jagodica bobica,trešanja sa kojima onda ukrašavamo uši,branje šljiva ujesen za domaći i najbolji pekmez,kidanje klipova kukuruza pa sa njima na vatru...i pomaganje našoj najdražoj baki,tj. svekrvi oko cijele procedure koja je dovela do tih finih,slasnih plodova. Pritom se mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanjae
    Nakon puno godina teoretiziranja, ove godine sam s klincima napravila mali vrt. Inspiraciju smo našli u knjizi Zeleni kvadrat. Veselimo se svakoj biljčici, cvijetu, promatramo kako svaki dan unosi promjenu u taj naš mali kutak.. Svakodnevna kiša prizvala je puževe, …prikaži još!
  • Avatar nensi26
    nensi26
    Imam sreću da živimo u kući okružeoj zelenilom, imamo mali vrt cvjetnjak, i par voćkica. Moja petogodišnja curica voli kada na svoje male vrjedne ručice navuće mamine prevelike rukavice i pomaže mami kopati rupice u vrtu za našu salatu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    helykok
    Uff, koja mi je najbolja aktivnost u vrtu? Hmm, pa sigurno onaj dio kada ubireš to što si marljivo i strpljivo održavao, brinuo se o tome, zar ne? :D Ali da, živim na selu, od malena sam ja uvijek imala …prikaži još!
  • Avatar LILIANA
    LILIANA
    OBOŽAVAM VRTLARICU I NJENE EMISIJE KOJE UREDNO GODINAMA PRATIM.U NJENOJ BLIZINI ,NALAZI SE I NAŠ VRT KOJEG S LJUBAVLJU RADIMO.VEĆ U VELJAČI MJESECU SIJEMO PARADAJZ I PAPRIKU U POSUDE KOJE U NAŠEM STANU STOJE NA DASCI ISPOD PROZORA I LIJEPO …prikaži još!
  • Default avatar -
    ofca1010
    Svakog vikenda moja se (buduća) obitelj uputi na vrt udaljen 30km. Potrpamo flance uzgojene na prozorskim daskama, lučice kupljene od kumica na placu ili novi štap za staru motiku, te onoliko osoba koliko stane u 2 auta i krenemo na …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.