Komentari 39

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    stanli
    Moja najdraža obiteljska aktivnost u vrtu je okopavanje tek niklih biljčica, pomaganje im da narastu. Uživam u formiranju gredica. Volim da mi je vrt uredan i lijep za pogled.
  • Default avatar -
    kjuuu
    O vrtu doista malo znam, ali sam u nekoliko navrata sadila krompir i drugo povrće pa bih baš voljela pročitati knjigu da se bolje upoznam s biljkama koje uspjevaju u našim vrtovima i pitarima. Unaprijed hvala
  • Default avatar -
    zamjenica
    Najdraža aktivnost moje sestre je na zapuštenoj ili praznoj zemlji oko zgrada ili kuća stvoriti mali vrt u kojem nakon čišćenja sadi cvijeće, ukrasno bilje i grmlje te poneku voćku. To joj uvijek uspije pa se svi uređenom vrtu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dread25
    Najdraže mi je kada, nakon zamornog cjelodnevnog branja maslina, svakom ukućanu dam jednu kanticu i uputim ih da beru maginje pola sata. Maginja se nakupi, ja napravim mermeladu i svatko dobije bar jednu teglicu domaće meremelade :) Čisto i zdravo iz prirode!
  • Default avatar -
    jele11
    najdraža biteljska aktivnost je kad beremo rajčice , divimo se svakoj,tražimo najzanimljivije oblike jer su sve različite, jedemo ih kao jabuke dok beremo, ma svi guštamo :)
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Svi volimo prirodu i rad u vrtu, imamo vrt i voćnjak iza kuće tako da osim uređivanja i branja plodova, volimo i provoditi vrijeme vani kada je lijepo i toplo uz priču i druženje
  • Avatar gregori
    gregori
    Nije baš obiteljska aktivnost ali najdraži mi je prizor kad mali susjed bere grašak iz našeg vrta i jede do sita. Obožava i jagode pa stalno pita kad će biti zrele.
  • Default avatar -
    jopa87
    Branje malina i kasnije spremanje ukusnog deserta - palačinki sa sladoledom i toplim preljevom od malina!
  • Default avatar -
    magdek
    S obzirom da živimo u zgradi, znamo itekako cijeni kada za vikend odemo baki na selo. Ona zna što mojeg sina najviše zanima, radi se o praćenju cvata, kasnije rasta i dozrijevanja njemu najdražeg povrća, rajčice. Svaki put primijeti neku …prikaži još!
  • Default avatar -
    gingerica
    Imamo vrt i uživamo u njemu kada god je to moguće. Imamo i nekoliko voćki čije plodove dijelom i zamrznemo pa jedemo u zimskom razdoblju. Obožavamo pite od naših eko jabuka, višanja i šljiva.Naša se kćer redovito sladi trešnjama kod susjede.
  • Default avatar -
    bornaz
    Najdraža aktivnost gledanje mog sina (5 god)kad smo nedavno sadili krumpire on je uzeo kukuruz za pravljenje kokica iz posude i posijao u vrtu sad imamo 3 stabljike kukuruza.
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Obično vikendom, ja kosim, djeca skupljaju travu, a dragi muž roštilja. Mi umorni svejedno uživamo u roštilju, a muž poludi kad vidi kako mu je auto uljepljen od trave.
  • Default avatar -
    Manja72
    Sadnja začina i ljutih papričica :)
  • Default avatar -
    martaskvorc
    Nakon ubranih jadoga ili malina najdraža nam je aktivnost definitivno zajedničko izležavanje na ležaljakama i uživanje u plodovima s pogledom na vrt i člana obitelji koji je na redu za zalijevanje vrta:)
  • Default avatar -
    Mona35
    Moja najdraža obiteljska aktivnost u vrtu je čupanje korova i ne, ne šalim se, obožavam svoj "posao" i sa guštom to radim. Ljubav i brigu o vrtu sam prenjela i na kćer (11) koja već sada vrlo pedantno, pritom pazeći …prikaži još!
  • Default avatar -
    malaracica
    Moja petogodišnjakinja je ove godine uz bakinu pomoć zasadila svoje prve rajčice
  • Avatar bugenvilea
    bugenvilea
    obožavamo sve aktinosti vezane uz vrt, ne mogu izdvojiti niti jednu posebno. nekada je dovoljno samo otići do vrta i uz neki omiljeni napitak gledati kako biljke rastu, pogotovo nakon kiše, to me strašno opušta, doživljaj neprocjenjiv...
  • Avatar gogz
    gogz
    U vrtu se opuštam i napunim energijom, a uživam u bilo kakvom dodiru za zemljom.
  • Default avatar -
    LEONA8
    Najdraže mi je kad zajedno s mojim curama kosim moje veliko voće,kojega stvarno ima toliko da ne stignete to pokositi,jedan komad pokosimo,drugi već naraste,ali u tome je draž da smo zajedno,da se slažemo i tada nam ništa nije teško.
  • Default avatar -
    marina289
    Najviše se volimo brinuti oko jagoda. Ima puno posla: sadnja, malčiranje, zalijevanje, plijevljenje... ali kada dođu slatke domaće jagode nema boljih! Sada već lijepo cvatu i formiraju se mali plodići.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.