Komentari 44

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    panonka
    biram da jasno gledam očima ljubavi. Volim ono što vidim. Ja sada zaslužujem ljubav, romansu i radost i sva dobra koje život ima da mi ponudi. Ja sam okružena s ljubavvlju sve je dobro. Ja sam žena, snažna i zdrava u srcu i umu.
  • Default avatar -
    sarah999
    Voljeti sebe, znači voljeti i sve oko sebe. Ljubav je osjećaj koji zrači i odašilje signal bez granica. Ako zračimo ljubav ona će nam se vratiti još jača i snažnija i donijeti sa sobom radost i sreću. Što nam više …prikaži još!
  • Default avatar -
    zamjenica
    Sutra je novi dan. Mislit ću sutra...kad odspavam!
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    Ako si i tisuću puta pao, pokušaj još jednom. Put od 1000 milja počinje prvim korakom. (obje misli:Lao Tse)
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    Čini dobro, nećeš pogriješiti!
  • Default avatar -
    Li23
    Hrabri ljudi nisu oni koji se ne boje, već oni koji pobeđuju strah. ~ Nelson Mandela
  • Default avatar -
    bozenabal
    Let it be..
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Sve je dobro i bit će još bolje!
  • Default avatar -
    milicacacaa
    1.Volim te i prihvatam te upravo takvu kakva jesi i ne osuđujem te zbog ničega! Ti si jedinstven i svršen izraz života i više nikada neće postojati niko poput tebe u čitavom Svemiru! Sve se događa za tvoje najveće dobro!
  • Default avatar -
    renchyca
    Ako želiš dugu,prvo se moraš pomiriti sa kišom!
  • Default avatar -
    vbevanda
    Uvijek kada mi je teško sjetim se sljedeće rečenice: "Sve će to o, mila moja, prekriti ružmarin, snjegovi i šaš,..." i zaista mi ta misao pomogne :)
  • Default avatar -
    Simona3012
    Prihvacam ovu situaciju, ovo stanje,ovaj problem...sve se rijesava,sve prolazi :) i jos jedna jednostavna kao i sam naziv knjige,trazi i bit ce ti dano :) hvala :)
  • Default avatar -
    zamjenica
    sutra je novi dan;... drugačiji...
  • Default avatar -
    trnje
    Iza kiše dolazi sunce uvijek !!!!
  • Avatar kosee
    kosee
    The one that succeded, failed more times than the one who gave up. Koliko god puta padnemo, potrebno se ustati i krenuti dalje. I kada vidimo čovjeka koji je uspio, ne treba pretpostaviti da mu je put bio lak, već …prikaži još!
  • Default avatar -
    natalis
    Sreća prati odvažne! I stvarno prati samo treba biti hrabar i često plivati protiv struje.
  • Avatar imeime
    imeime
    Vjeruj u sebe i cijeni ,,male stvari,, jer one te čine velikim čovjekom, svakim danom sve više i više.
  • Avatar floydviolet
    floydviolet
    Kada je problem nerješiv, promijeni problem! To je moja krilatica koja mi je nebrojeno puta u životu dala snage da izdržim, sagledam stvari iz "ptičje perspektive" i uzmem najbolje što mogu za nastavak borbe. Jer, život je za mene borba …prikaži još!
  • Avatar MarijaG87
    MarijaG87
    Izdržat ću jer ja to mogu, hoću i želim. Inače to je moj moto. Invalid sam i imam neku cudnu dijagnozu. Godine "hodanja" po bolnicama , 3 operacije dok sam jos bila dijete... ne znam uvijek sam imala tu snagu …prikaži još!
  • Default avatar -
    latica87
    Kako zračiš, tako privlačiš!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.