Komentari 44

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    istani1
    Onaj tko uživa u životu ne može imati ravan trbuh ... Pomogne svaki put ;)
  • Avatar midanac
    midanac
    uzmi sve što ti život pruža danas si cvijet sutra uvela ruža :) ili Zvijezde su tu ne da nam pokazuju put već daju do znanja da su mogućnosti poput neba beskrajne, a svoj put... biramo sami..baš svakoga dana
  • Default avatar -
    Deleted user
    Kada ti je najteže baš onda MORAŠ jer ti to MOŽEŠ!!!!
  • Default avatar -
    rosaa
    Ne brini se što ti ljudi govore iza leđa. Zavaravaju se da će tražeći greške u tvojem životu moći popraviti svoj.
  • Default avatar -
    tonica123
    sutra je novi dan !!! i svako zlo je za neko dobro! Zahvalnost je najljepša molitva jer što više zahvaljujem više imam razloga za zahvalnost!
  • Default avatar -
    mateadalmatinka
    Nakon par godina borbe s napadajima panike, odlučila sam se prepustiti. Najvažnije što sam sebi govorila je I to će proći, i dobro i loše. I ne opterećuj se ,uči kao da češ živjeti vječno, a živi kao da ćeš …prikaži još!
  • Default avatar -
    lela1234
    Život je kao fotografija, kad se nasmijes bolje ispadne! 😊
  • Avatar xenia64
    xenia64
    svaki moj dan je suncem obasjan
  • Default avatar -
    ivanaivancic7
    "Nije dobro za ljude da im sve ide kako oni žele."
  • Default avatar -
    Marta
    "Hodaj, nebo strpljive voli. Hodaj, mozda se ipak sve u dobro pretvori."
  • Default avatar -
    Iva1910
    Samo su promjene stalne,veseli se njima,one ti daju dinamičnost i raznolikost tvom životu,jer stvarno je svaka promjena stalna,čak i ona loša...sutra je novi dan...koja je sljedeća :)
  • Default avatar -
    MajaS
    Ne sanjaj o onome što nemaš, nego se sjeti najvažnijih od blagoslova koje imaš i pomisli sa zahvalnošću koliko bi za njima žudio da nisu tvoji.
  • Default avatar -
    andrea
    Budi dobar prema sebi, jer je teško biti sretan kada je netko zločest prema tebi cijelo vrijeme.
  • Avatar floydviolet
    floydviolet
    Kada je problem nerješiv, promijeni problem! To je moja krilatica koja mi je nebrojeno puta u životu dala snage da izdržim, sagledam stvari iz "ptičje perspektive" i uzmem najbolje što mogu za nastavak borbe. Jer, život je za mene borba …prikaži još!
  • Default avatar -
    ljubo123
    Danas biram biti dobro.Biram davati ljubav,biram primati ljubav,biram činiti dobro!
  • Avatar imeime
    imeime
    Vjeruj u sebe i cijeni ,,male stvari,, jer one te čine velikim čovjekom, svakim danom sve više i više.
  • Avatar zuliana
    zuliana
    "Sve je moguće, sve je na dohvat ruke, samo se čovjek ne smije predati. Teško je dok se ne odlučiš, tada sve prepreke izgledaju neprelazne, sve teškoće nesavladive. Ali kad se otkineš od sebe neodlučnog, kad pobijediš svoju malodušnost, otvore …prikaži još!
  • Default avatar -
    barbaratackaba
    Nikada ne dozvoli da sretneš nekoga, tko nakon susreta s tobom neće biti sretniji. Majka Tereza
  • Default avatar -
    AnAngel
    Sreća se nalazi u svemu. Treba je samo znati izdvojiti.
  • Default avatar -
    natalis
    Sreća prati odvažne! I stvarno prati samo treba biti hrabar i često plivati protiv struje.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.