Komentari 49

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Lolypop
    Najviše se motiviram ja sama.Napokon sam uspjela skinut jedno 10 kg i doc na kolko tolko željenu kilažu.Jedini problem je to što još uvijek imam viška sala koje sad samo visi.Velika želja mi se još utegnu i zgradit neku mišicnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    aperkovic
    Počela sam vježbati kada mi je bilo 15 godina. Bilo je to zlatno doba aerobika u Hrvatskoj, kada su na scenu stupali danas vodeći, domaći fitness treneri. Nama djevojčicama oni su bili najveća motivacija! Mladi,zgodni, zabavni, sa smislom za ritam …prikaži još!
  • Default avatar -
    MMMhertha
    Želim početi trenirati zato što če to meni dobro doći skinuti špeka i malo dignuti mišiće jer tko zna trebali kasnije jakog posla dizati teško i ne mogu i dobim otkaz. A najviše zbog mora obožavam plivati a to če …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivana3121
    Vježbati sam počela vrlo rano. To je postao sastavni dio života. Počela sam sa raznim grupnim treninzima, a zatim sa teretanom. Uz pomoć osobnog trenera savladala sam strah od onih silnih, strašnih sprava za mučenje. Bila sam u super formi. …prikaži još!
  • Avatar ClintEastwood
    ClintEastwood
    motivacija br.1 - premlada sam da se osjećam ovak staro motivacija br.2 - znam da sam vježbala kak spada, kad više ne izgledam slatko motivacija br.3 - nema veze kolko sporo napredujem i dalje sam brža od onih koji sjede …prikaži još!
  • Default avatar -
    natkazg
    1. Super osjećaj nakon dobro odrađenog treninga pa si prije svakog vježbanja kažem: "Znaš kako ćeš se dobro osjećati nakon vježbanja, Nataša!" 2. To je vrijeme posvećeno samo meni. 3. Sagorijevanje kalorija: što više vježbaš, više ćeš ih potrošiti! 4. …prikaži još!
  • Default avatar -
    dizajnerica_sara
    Mlada dizajnerica koja trenutačno priprema reviju za natječaj, radi kasno u noć sjedeći i radeći za mašinom bez prestanka . Polako ali sigurno odlazi prema vrhu.... Ali za to je potrebno puno odricanja, uključujući prijatelje i vježbanje. Bavila sam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    lana
    Ja bih da napokon osvojim neku nagradu na vašem portalu.. Stalno igram a ono ništa.. :-( A besplatno vježbanje uvijek dobro dođe.. :-)
  • Default avatar -
    luka1992zg
    If you ever get hurt and you feel that you're goin' down this little angel is gonna whisper in your ear. It's gonna say, 'Get up you son of a bitch 'cause Mickey loves you'. Rocky V
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.