Komentari 49

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Heidi19
    Vježbati sam počela pred dvije godine kada je moje dijete postalo samostalno i moglo ostajati sama doma, kao samohrana mama je to teško sve organizirati. Vježbam zbog sebe, svojeg djeteta, zbog svojeg srca i povišenog krvnog tlaka, jer želim još …prikaži još!
  • Default avatar -
    naomi555
    Moja motivacija je osjećaj zadovoljstva koji imam nakon vježbanja. Ispunjenost, poletnost, adrenalin.... Kad znaš da nisi pokleknuo, da si se napokon pokrenuo. To je taj osjećaj kao da si cvijet koji pruža pogled prema sunčanom nebu u početak proljeća i …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Nikad nisam vježbala, i nisam neki sportski tip, ali s obzirom da mi sin kreće u sportski program u vrtiću, i meni će trebati puno snage za trčanje za njim.
  • Default avatar -
    Ines5678
    Meni je najveća motivacija zdravo tijelo koje mogu dobiti samo uz pomoć vježbanja i kretanja (naravno i pravilne prehrane).Sa zdravim tijelom dolazi i poletnost, osjećaj ispunjenosti i želja za dosezanjem nekih novih i neistraženih visina, ali i nezamijenjiv osjećaj da …prikaži još!
  • Default avatar -
    natkazg
    Gdje pišu dobitnici? :)
  • Default avatar -
    Ancy26
    I da se nikakvi rezultati na tijelu ne pokažu, onaj super osjećaj koji ostaje nakon treninga je zapravo i smisao tjelovježbe. Da samo smiješak izmami na naše lice puno smo napravili za sebe i svoje tijelo.
  • Default avatar -
    majchy_m
    Najviše me motivira osjećaj koji osjećam nakon vježbanja, da sam posvetila vrijeme sebi i učinila nešto za sebe. Ostalo su samo sitne motivacije, dobar izgled, spaljivanje kalorija i osjecaj da imam mišiće za koje nisam ni znala da postoje :)
  • Default avatar -
    Nausikaja
    Za vježbanje me najviše motivira želja da tijelo ponovno dovedem u formu. Unazad nekoliko godina imala sam velikih problema sa zdravljem, par puta završila u bolnici nakon čega me čekao dulji oporavak te je sve to utjecalo na opuštanje mog …prikaži još!
  • Default avatar -
    romanticna
    Za bolji stas, u Orlandu je spas. Na Les Mills kreni, za ljeto se pripremi. Nakon tog programa, na plažu konačno bez srama.
  • Default avatar -
    irenaserious
    Rodila sam prije 3 godine i svaki put kažem "ovo proljeće dovest ću se u formu". I nikako da to napravim. Dok sam bila na faksu sve je bilo lakše jer sam imala vremena. Sad ga nemam toliko, a ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Tko želi nešto učiniti nađe način, tko ne želi nađe izgovor. Vježbanje je poput zdrave prehrane, čišćenja zuba koncem ili njege tijela. Znam da ima pozitivan utjecaj na moje zdravlje, pomaže mi da izgubim višak kilograma, snižava razinu stresa, poboljšava …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    mene ne motiviraju one slavne face i njihov izgled nego samo moja dobra,cvrsta volja...moja zelja za ljepotom i da se osjecam lijepo i ugodno u svojem tijelu....motiviram se i uz neku dobru glazbu a poslihe se uvijek nagradim
  • Default avatar -
    TihanaaR
    U zdravom tijelu, zdrav duh! Upravo ta rečenica moj je glavni motivator, "ubojica moje lijenosti"! Živimo jer smo zdravi, jer nam tijelo to dopušta. Da nije tako ne bismo niti živjeli. Tko voli život mora ga i održati! To se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vasa15
    Moje ime je Valentino Vasilik. Bavim se sportom od svoje četvrte godine. Do prvog razreda osnovne trenirao sam gimnastiku, obožavo sam izvoditi razne vratolomije i zadiviti sve gledaoce davalo mi je snagu i samopouzdanje, a istovremeno mi je bila dobra …prikaži još!
  • Avatar josipafranjevic
    josipafranjevic
    oj, ja nemam nikakve motivacije kak svi vi,pokušavala sam ali svaki put je završilo u plaču i sa sladoledom, debela sam i osjećam se kao nasukani kit, ali kad bih osvojila gold članarinu možda bih se osjećala kao dupin i …prikaži još!
  • Avatar midanac
    midanac
    Moram biti iskrena i priznati da me osim zdravlja, za vježbanje posebno motivira odjeća po trgovačkim centrima u koju ne mogu stati. Možda će vam to zvučati čudno i pomalo bizarno, ali morate priznati da ste barem jednom do sada …prikaži još!
  • Default avatar -
    Smarty
    Hrana i sex. Broj 1 užitak u životu mi je fino jesti a onda moram sagorjeti te kalorije da bih izgledala dobro i imala prilike uživati u užitku broj 2 a to je sex :)
  • Default avatar -
    JeMa31
    Kada vježbam, osjećam se bolje! Izgledam bolje! Imam više energije, aktivnija sam! Vedra sam! Vježbanje znatno povećava kvalitetu mog života...
  • Default avatar -
    thomary
    Prije smo dosta vremena posvečivala tjelovježbi no u zadnjih nekoliko godina sam se jedno rječju zapustila. Sada odlučila malo zdravije jesti i više vježbati jer osim boljeg izgleda znam da ću se i osjećati bolje što je i glavna motivacija.
  • Default avatar -
    vukm
    Bez motivacije teško rezultate, uspjeh postići. Mene osobno najviše motiviraju ljudi koji imaju slične interese (žele se dobro osjećati, lijepo izgledati, biti zadovoljni i zdravi) i dolaze vježbati u fitness centar. Ljudi koji svjesno obabiru vježbanje nakon posla i odlazak …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.