Komentari 97

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bratic
    bratic
    pročitala sam bibliju svetu naravno,a rado bih pročitala i ovu. Trenutno sam nezaposlena i puno čitam ,štrikam, brinem se o djeci,mužu,kućnom ljubimcu,svom domu,zdravom kuhanju,redovitom vježbanju i opet imam oho ho kilograma viška i naravno hipertenziju . Već mjesec dana pokušavam …prikaži još!
  • Avatar Chihuahua
    Chihuahua
    Željela bih saznati neke nove informacije kako sebi i svome zdravlju pristupiti na zdraviji i prirodniji način. Mislim da su prirodne metode uvijek bolje, ali osobno nemam dovoljno informacija pa mi je uvijek jednostavnije bilo otići u ljekarnu i uzeti …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina021
    Moja mama kaže: "Svaka bolest ima svoju biljku." Što bi značilo da se bolesti mogu liječiti i na prirodan način, bez da za svaki problem trčimo u ljekarnu i kljukamo se s tabletama. Važno je očuvati zdravlje na prirodan način …prikaži još!
  • Default avatar -
    agnez
    Imam najlipše godine,22 i već 8 godina se borim sa dijabetesom tip 1,i tako ću doživotno,četiri puta dnevno.Istražujem različite kuhinje i načine kuhanja.Živili!
  • Default avatar -
    maryz
    Oduvijek sam knjiški moljac, stara škola, prije ću posegnuti za dobrom knjigom nego prosurfati po internetu. Bilo bi je prekrasno posjedovati, čini mi se da je odlična, prepuna informacija o tom famoznom ženskom tijelu.
  • Default avatar -
    rosi30
    Ja bih isto kao i svi željela ovu knjigu ali eto ne za sebe več za svoju kumu.Ona ima 30 godina,več deset godina se bori sa teškim bolestima od tumora koji je operiran,do jednog koji joj je još uvjek u …prikaži još!
  • Default avatar -
    majahusko
    Škicam tu knjigu u knjižarama već duže vrijeme i bilo bi divno kad bih prestala škicat jer sam ju dobila na poklon. Ionako nisam nikad ništa dobila pa da i ja vidim kako je to :) al glasam da ju …prikaži još!
  • Default avatar -
    majastanojevic
    Doslo je vrijeme i za moje Obracenje . Novogodisnja odluka je donesena: Vrijeme je za preobrazaj, odricem se losih navika, okrecem se zdravom zivotu.. SAD ILI NIKAD!! Biblija prirodnog zdravlja bila bi idealan oslonac i pomoc da se moja VJERA …prikaži još!
  • Default avatar -
    Keef
    Smatram kako u današnje vrijeme se svaka žena zapita što može učiniti za sebe i svoje zdravlje. Većina nas ima određenih problema sa svojim zdravljem, zahvaljujući stresnom stilu životu. Ja osobno, iako sam u svojim dvadesetima, puno proučavam prirodne načine …prikaži još!
  • Avatar gana
    gana
    Zašto baš meni treba Biblija prirodnog zdravlja? Evo nekoliko razloga. S obzirom da sam medicinska sestra i da studiram fizioterapiju najveći dio svog vremena provodim u bolnici, u okruženju ljudi kojima treba pomoći, ali ponajprije edukacija. Mislim da je osnovni …prikaži još!
  • Default avatar -
    kandina
    Rijetko kada poželim neku knjigu baš za sebe da ju imam doma, a ova je zaista jedna od njih. U godinama sam kada sam još dovoljno mlada da mogu sve prevenirati i zato trebam ovu knjigu da naučim na vrijeme …prikaži još!
  • Default avatar -
    ROCCO
    U zdravlje treba ulagati cijeli život, i postati odgovoran za vlastito zdravlje.Nemam se baš s čim pohvaliti jer sam godinama vodila neuredan život,a tijelo to pamti. Sada sam već gospođa u godinama koja muči muku s menopauzom i drugim boljkama …prikaži još!
  • Avatar Vanesa18
    Vanesa18
    Pošto u zadnje vrijeme puno čitam o zdravlju te se intenzivno sa sobom bavim, drago bi mi bilo i tu knjigu dobro prouciti, sa ciljem kako bih mogla jos bolje svoje tijelo razumjeti, te možda i napredovati u svemu tome. …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanjad25
    Nije samo meni potrebna ova knjiga, potrebna je svim ženama koje brinu o sebi i svom zdravlju, te koje žele najbolje za sebe. Čitav život učimo i spoznajemo neke nove informacije koje dalje prenosimo svojim prijateljicama, majkama, sestrama.... tako širimo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Mojoj mami se brzo bliži 50ti rođendan, i baš smo prije par dana pričali nešto o zdravlju. Kada sam vidio ovaj oglas, odmah sam se sjetio da bi to bio savršen dar, pogotovo zato jer voli čitati, pa bi joj …prikaži još!
  • Default avatar -
    latissimus_dorsi
    ja sam zdrava nisam krava i želim ostati takva. nek mi zdrava krava podari knjigu da mogu širiti riječ njenu. amen.
  • Default avatar -
    markic
    želim tu knjigu jer bi je htio pokloniti svojoj supruzi koja ne znam di više vremena provodi,da li na vašem portalu Zdrava krava,ili čitajući knjige o zdravlju i zdravoj prehrani koje posuđuje iz knjižnice,. To je prava knjiga za nju.
  • Default avatar -
    ina121
    imam 20 godina i želim takvu knjigu, jer mislim da u njoj stoje odgovori na sva moja pitanja, prosla sam mnogo bolesti i jos uvijek se borim sa jednom- štitnjača - i mislim da bi mi jako pomoglo u promijeni …prikaži još!
  • Default avatar -
    nena39
    Knjiga koju bi trebalo imati u svakom domačinstvu, jer je važno čitati i znati o prehrani, tijelu, izbjegavati neke stvari,a to se zove preventiva,a mi nismo naučeni tako živjeti....mi tražimo riješiti problem tek kad se javi,a ne čitanjem i edukacijom …prikaži još!
  • Avatar Majica
    Majica
    Sto da vam kazem...Ova knjiga je bas nesto, sto bi meni i mojoj majci trebalo! Jako mnogo se zanimamo za zdravu prehranu, zdrav nacin zivota, alternativne pristupe zdravljenju, preventivu bolesti prirodnim putem...Mnogo toga citamo i mnogo toga nas zanima, tako …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.