Komentari 45

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    postojanost
    Ja volim bicikl! Ja toliko volim bicikl da ne bi silazila s njega nikada, ali eto moram. :) Ujutro dijete vozim u vrtić biciklom, idem na posao biciklom, vraćam se s posla biciklom, pokupim dijete biciklom. Navečer se još nekad …prikaži još!
  • Default avatar -
    mangup
    Zašto sad ne objavite te krativne odgovore dobitnica? Nadam se da se ne radi o najkreativnijem ''cmizdrenju'' !
  • Default avatar -
    bave1950
    Drago mi je što su ove gospođe ili gospođice dobile bicikl ali bih voljela ako je moguće da objavite njihove priče. Zašto ih ne bi podijelili s nama ostalima da dobijemo priču ako već nismo bicikl.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi svi, bilo je puno prijava i puno komentara, a žiri je odabrao najbolje. Nažalost ne možemo sve nagraditi, ali pratite i dalje Zdravu Kravu jer pripremamo vam još igara i natječaja. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    MadMadamMim
    Super. Znači tražili ste žrtve krađe bicikla, a ne kreativne odgovore. OVO JE KREATIVNI odgovor: Nakon posla, Kad zatvorim posljednji fascikl, Nasmiješeno ću se popeti, Na svoj novi gradski bicikl. Vozit ću se ko prava, Na njemu radit majstorije, Pedalirat …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.