Komentari 45

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    brouhaha
    I ja bih voljela da svi pročitamo najkreativnije odgovore!!
  • Default avatar -
    msoldat
    Mojoj kćerki Bruni i meni bicikl je najomiljenije prijevozno sredstvo. Naime, ona ima 2 godine i obožava se voziti na biciklu, a mami dobro dođe malo tjelesne aktivnosti :-)
  • Default avatar -
    zoki2402
    Da bih uvijek bila na poslu točna Avenija mora biti protočna. Putovanje je iznimno ugodno, Jer je uvijek sve prohodno. Velika gužva probleme mi stvara, Samo bicikl u tom slučaju mi odgovara. Vjetar piri i nosi mi lasi, A novi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sandri_
    .
  • Default avatar -
    Lumigo
    Volim bicikl jer se s njim osjećam 'nadmoćno'. S biciklom mogu: 'skočiti' do placa 'preletiti' preko livade 'prestići' kolonu 'opaliti' po gasu 'uhvatiti' zeleno na semaforu 'ploviti' laganini cestom a i 'veslati' slalom :-D
  • Default avatar -
    anitramkravaa
    Bicikl i ja prijatelja dva :) Uz njega znam da nisam sama. Ne samo da se osjećam sretno već i zeleno i zdravo jer pomaže on meni, ali pomoću njega pomažem i ja svojoj najdražoj Zemlji. Mozda je mali.. ali PALI :)
  • Default avatar -
    svod
    Volim bicikl jer je to jedino prijevozno sredstvo koje se stopilo s mojim bitkom,svako ostalo ne.Uživam u svakom pokretu koji mi daje osjećaj slobode,radosti i jednostavnosti.
  • Default avatar -
    prag
    Ne samo da ja volim bicikl, još ga više voli moja kćerka. Ove sam godine prvi put sebi kupila novi, a njezin stari još "vozi" - oooooo kako bi se radovala ovakvom novom, a tek ja!!! Tad bi uživale u …prikaži još!
  • Default avatar -
    maja310
    Možeš u trenu proći grad,nema gužve za njega.. Dobro utječe na moje zdravlje, a i liniju koju pokušavam dovesti u red sa njim je moguće sve.
  • Default avatar -
    kumica
    bicikl je glavna fora kad po gradu juriti se mora! u košaru torbu natovarim, da hranu bolje provarim :) liniju sam stesala, jer sam se na biciklu kretala... od težine silne svinula se rama, pa zato dobro dođe Zdrava krava! …prikaži još!
  • Default avatar -
    1412Dijana
    Bicikl ili kako kažu u mom kraju "kotač" volim zato što svaku vožnju pretvara u izlet bez obzira dali sam sama ili s prijateljima,vožnja biciklom me oslobađa od stresa i bitna mi je zbog zdravlja.Bicikl je moje najomiljenije prijevozno sredstvo …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi svi, ako želite sudjelovati u nagradnom natječaju svoje odgovore šaljite kroz obrazac jer one u komentarima nećemo uzeti u obzir prilikom odabira. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    pepyshepy
    sjesti na bicikl volim nikoga za prijevoz ne molim mogu vozit do rane zore noge mi se ne umore bicikl meni puno znači uvijek u pokretu su mu kotači gradom prolazim često dolazim na isto mjesto i dok vani munja …prikaži još!
  • Default avatar -
    dora1978
    Bicikl za mene nije samo prijevozno sredstvo, ono je sjećanje na djetinjstvo, na skrivene kutove kvarta, poderana koljena, jurnjave i osmijeh na licu!
  • Default avatar -
    mladen38
    Mi iz plemena "Biciklante" vama pisati kako nastalo ovo guralo...prije puno izlazaka crvene kugle, mi vidjeti da se kamen kotura sa planina...što više okruglo to bolje juri...mi probali sjediti na kamen i juriti, ali mi imati puno problema, boli nos, …prikaži još!
  • Default avatar -
    jela27
    Dečko me već neko vrijeme nagovara na kupnju bicikle ali kad se sjetim financijske situacije uzbuđenje splasne.Jako bih ga voljela imati i naravno ovdje dobiti tako da oboje možemo u vožnju gradom.
  • Default avatar -
    antonija047
    obožavam bicikl jer me čini sretnom, nesputanom i slobodnom.. obožavam pedalirati besciljno sa slušalicama u ušima.. bicikl me vraća u djetinjstvo, neko nevino doba, neku ljepšu dimenziju. učinite me sretnom i poklonite mi jedan bicikl jer je to ono što …prikaži još!
  • Avatar ntkalcic
    ntkalcic
    sjećam se crnog bicikla mog dide s kojim se vozio od Bjelovara do Makedonije....to mi je ostalo utisnuto. A i scene u Amsterdamu gdje se svi voze okolo po kanalima, gradu.. aaa divno. Bicikl je zaista posebna kategorija :))..vječno se điraš...
  • Default avatar -
    pcurcic
    BICIKL..MOJE NAJBOLJE PRIJEVOZNO SREDSTVO..JAKO PUNO SE VOZIM,,I TO MI DOBRO DOĐE..ISTINA DA TE PONEKAD BOLI MIŠIĆI OD PREDUGE VOŽNJE ALI TO JE SVE ZA IZDRŽATI,NA PUTU VIDIŠ SVAŠTA ZANIMLJIVO I NA SVE DRUGO ONDA ZABORAVIŠ..BICIKL KOJI SADA IMAM JE STAR …prikaži još!
  • Default avatar -
    MadMadamMim
    I ja bih voljela vidjeti te kreativne odgovore.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.