Komentari 45

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tomislav28
    Volim bicikl jer me on opusta.Sa biciklom mogu otic gdje zelim za razliku od auta.Sa biciklom se jednostavno obozavam vozit.Muzika na usi i gustanje.Sa biciklom pobjegnem od gradske vreve.do plaze i opustanje zivaca.Kad je guzva a moram ic negdje posto …prikaži još!
  • Default avatar -
    ANA0711
    Iskreno nemam bicikl pa do sad nisam s njim išla na posao ali brzo bi se naviknula jer mi je već dosadilo voziti se zetom i na svakoj stanici pratiti da li je kontrola ušla tramvaj... :) Volim bicikl zato …prikaži još!
  • Default avatar -
    Morientes1
    Ja volim bicikl jer ga volim voziti po mojim bregima. Nažalost nemam svoj, samo mužev, i uz svoje troje djece teško ulovim vremena za vožnju. Da imam svoj bicikl, vjerojatno bih skupila sve klince i zajedno bi proveli dane u …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ninaa1990
    Bicikl sam naučila voziti vrlo rano, roditelji kažu sa nekih 4 - 5 godina. Najzanimljivija stvar u svemu tome je što moj prvi biciklić nije imao jednu pedalu (ni pomoćne kotačiće). Otac je rekao kako ne mogu voziti bicikl dok …prikaži još!
  • Avatar TwistedAngel
    TwistedAngel
    Provesti uz bicikl dan, jednako je kao san. Tko uživati u životu voli, provesti dan na biciklu neka izvoli. Svježi zrak mi pogoduje, oko mene više nitko ne negoduje. Dosta je za danas stihova bilo, 'ajmo hop na bicikl kome je milo! :)
  • Default avatar -
    Hekata
    Volim kretanje. Posebno u prirodi. Uvijek sam bila u pokretu...bicikl, trčanje...dok me jedan nesavjesan vozač nije pokupio dok sam vozila skuter. Mjeseci liječenja, vezana uz krevet, operacije, toplice...Nakon svega hodam ali malo teže i kraće relacije. Onda sam shvatila da …prikaži još!
  • Default avatar -
    inesemil
    Bicikl je sreća, pustolovina, uzbuđenje. Svaka vožnja sa sobom nosi novu priču. Moje prvo sjećanje vezano za bicikl je žuta sjedalica na maminom biciklu u kojoj me toliko puta vozila. Duge vožnje u prirodi, izleti, odlazak u vrtić, pa makar …prikaži još!
  • Default avatar -
    RaraAvis
    I moj ima pricu, ali svaki drugaciju. Prvi je bio najdrazi, prosaran veselim bojama, sa pomocnim kotacima. Nakon dosta muke i truda jednog dana sam ih ponosno skinula i prevladala jednu vise stepenicu..odrastanja. Onaj crni i crveni takoder imaju svoju …prikaži još!
  • Default avatar -
    meri83
    Bicikl je najbolje prijevozno sredstvo i najbolji način vježbanja ..a o oslobađanju od stresa da ne pričam.. :) Kako često znam reć' : sjediš, a ideš. i usput vježbaš :)) Zato volim bickl.... :)
  • Default avatar -
    mangup
    smiješni ste stvarno, nije to bila nagradna igra sa sretnim odabirom, pošteno je da objavite odgovore dobitnika koji su im donijeli nagradu. Ovako samo budite sumnju u neregularnost, zamislite da netko dobije nagradu za najbolju pjesmu a nitko sem žirija …prikaži još!
  • Default avatar -
    brouhaha
    ova stranica je samo jedna velika reklama sa namještenim nagradnim igrama
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi svi, praksa na našem portalu je prvo objaviti dobitnike pa zatim u posebnom članku objaviti priče ili odgovore čitatelja. Sve koje zanimaju kreativni odgovori naših dobitnika, moći će ih pročitati sljedeći tjedan na portalu. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    bolesnaovca
    Zdrava Krava ti stvarno misliš da smo mi svi bolesne ovce?
  • Default avatar -
    brouhaha
    tjedan dana je stvarno dovoljno da se smisli neki dobar odgovor; ako ne uspijete, slobodno možete uzeti moj kao pobjednički, dajem vam sva prava :)
  • Default avatar -
    brouhaha
    ne pronalazim članak sa objavljenim pričama čitatelja. Može link?
  • Default avatar -
    MadMadamMim
    Mah... ne treba uopće sudjelovat na ovakvim igrama. Uložiš volju, svoje vrijeme i kreativnost a već se vjerojatno znaju pobjednici unaprijed. :( Niste uopće u redu.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi čitatelji, u našem članku možete pročitati nagrađene odgovore: http://www.zdravakrava.24sata.hr/clanak/4727/zasto-volim-bicikl Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    Bicikl
    Pita te me zašto volim bicikl? E pa evo vam odgovora! Godine užurbanog nerekreativnog hodanja sciljem da se ne zakasni ili kako se još kaže stigne na vrijeme. Trćanje za autobusom, guranje u njemu u rano jutro, živciranje u autu …prikaži još!
  • Default avatar -
    vukm
    Bicikl sam zavoljela još u djetinjstvu. Vozim ga i danas kad mogu. Ne zauzima puno mjesta, lako ga održavati i parkirati. I kad sjednem na njega zauzme me onaj neopisivo dobar osjećaj slobode i sreće. Vozim ga i na posao …prikaži još!
  • Default avatar -
    tedra
    Ljeto se bliži... kupanje..lagane vožnje uz zalazak sunca(živimo na moru)... ALI ne mogu uživati u svemu tome jer NEMAM bicikl. Turisti stižu,gužve su u gradu, odlazak do trgovine ili tržnice autom traje cijela vječnost. Ponekad sam znala posuditi bicikl od …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.