Komentari 50

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar idic
    idic
    bok,ja sam Vanessa i imam 3,5god.idem u vrtić i baš bi mi trebala jedna ovako suuper slikovnica da je mogu mogu pokazati svojim prijateljima u svojoj grupi koja se zove"delfini",ostavila bi je u vrtiću kako bi je svi skupa mogli …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lidija55
    Moje ime je Luka imam još malo pa 3god.imam i malog brata Davida koji ima 8mj. volimo listati slikovnice i slušati dok ih mama čita ili još bolje glumi likove iz slikovnica,super bi bilo kad bi mama imala Svemirce Gaćoljupce …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomitomi
    Svemirci Gačoljupci zelene boje, u trenu su osvojili srce moje, jer gačice razne baš im dobro stoje. Mamine,bakine,djedove il tatine oni oblače, i njima se uvijek jako vesele, i kroz igru pišu rimu za nas malene, čitat će je baš …prikaži još!
  • Avatar Sena1
    Sena1
    Kada pitam sina Lea, prvačića, kako da ga nagradim jer iz škole donosi samo petice, odgovor je kratak i jasan: KUPI MI KNJIGU!!! Stoga mislim da bi ga jako razveselila slikovnica koju darujete da ju čita svojoj seki Erin. Ona …prikaži još!
  • Default avatar -
    twigy
    Ja imam 3 Gaćoljupca, nisu Svemirci, samo se nekada tako ponašaju! Ova slikovnica u njihovim rukama bila bi sigurno i pročitana i pregledana i odglumljena i odsanjana i precrtana i ispjevana zato što su oni i Knjigoljupci i Kazalištoljupci i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ditac
    EMA I LANA SU MAMINE SVEMIRKE KOJE MAMA VOLI DO SVEMIRA,PA MOLE DA NJIMA DARUJETE OVU KNJIGICU.ZAHVALJUJU SE!
  • Default avatar -
    silvi4
    Zvonimir je njemu ime, ispunjava snove mamine, tri godine ima, a brojati zna svima. Nijedna večer ne prođe bez knjige koje i abecedu zna malo zlato moje. Znatiželji njegovoj nema kraja... zato bi za njega ova knjiga bila zdrava!!!
  • Default avatar -
    blackstar
    Gaćoljupce moje dijete želi jer se svakoj knjizi on iskreno veseli! Hvala vam! :)
  • Avatar marapetra
    marapetra
    Moje blizanke Mara i Petra tek upoznaju prve slikovnice,voljela bih da je to o SVEMIRCIMA GAĆOLJUPCIMA jer mi se čini zanimljivom i poučnom slikovnicom za moje cure-pure....hvala!
  • Default avatar -
    Mina8
    Sigurna sam da nismo sami u Svemiru, ali nije lijepo što se Svemirci većinom prikazuju kao strašna, neprijateljska bića. Mislim da je ova slikovnica idealna za moje dijete kako bi od malih nogu imala lijepo mišljenje o našim "susjedima". Ne …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.