Komentari 50

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Moja sestrična ulazi u grupu djece od 3 do 6 godina kojoj je ova knjiga namjenjena i to je prvi razlog zašto bi ona trebala dobiti ovu knjigicu.Ostalih razloga ima puno a jedan od najvažnijih je da obožava knjige,listanje i …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Moja djevojčica u fazi odvikavanja od pelena.Vjerujem kada bi vidjela te simpatične svemirce u šarenim gaćicama,da bi i sama poželjela što prije riješiti se pelena i početi nositi gaćice . Svemirci Gačoljupci baš su fora, zato bih željela da jednu …prikaži još!
  • Default avatar -
    djurdjafilipcicgrgic
    Moj sin je školarac od 7 godina, koji je započeo pravo istraživanje u čitanju slikovnica i knjiga njihovog uzrasta, a pošto ga inače zanimaju svemirci, tko su, od kuda dolaze, kako izgledaju, mislim da ovi Svemirci potaknuli još više interesa …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Moj mali susjed koji je tek počeo pričati obožava slikovnica a njegov šestogodišnji brat svemirce jako bi se radovali ovoj slikovnici
  • Default avatar -
    Pencilina
    Bok...nemam svoje dijete, ali imam dvanaestero koje volim kao da su moja :) Radim u domu sa nezbrinutom djecom i sigurna sam da bi one najmlađe ova vesela i razigrana knjiga jako razveselila...
  • Default avatar -
    angel_wing
    moj mali cevapcic je u fazi otkrivanja slikovnica, jos je dosta mali pa se samo veseli okrecuci stranice a mama je ispala iz stosa sa slikovnicama pa bira one koje su njoj zanimljive. cini mi se da bi mu se …prikaži još!
  • Default avatar -
    zvjezdicaq
    Pozdrav! Imam sina od 2,5 godine koji obožava slikovnice,iako ne zna čitati on meni kaže priču cijele slikovnice na trmelju sličica.Ova slikovnica bi mu bila bas zanimljiva,a možda nam i pomogne da pređemo na nošenje gaćica (baš imamo razgovore i …prikaži još!
  • Avatar mary44
    mary44
    Moj sinčić je petogodišnjak, koji rado slikovnice čita. "Najviše od svega volim rime" to će reći tko ga pita. Veseli i razigrani "Svemirci gaćoljupci", nalazili bi se stalno u njegovoj ruci. Vjerujem da bi mu brzo postali najdraža slikovnica, i …prikaži još!
  • Default avatar -
    emi25
    moj sin ima 5,5 godina i jaaako voli knjige i slikovnice,još kao mali je volio pričanje priča i čitanje.sada i sam pomalo uči čitati i oduvijek je slikovnica bila zanimljivija od legića.znam da bi bio jako sretan da pročita i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Shema
    "Svemirci Gaćoljupci", kakav originalan naslov, odmah upadne u oči. Moji klinci, sin od 2 godine upravo je u fazi odvikavanja od pelena i gaćice ga fasciniraju, što šarenije to bolje. Kći će za 2 tjedna navršiti 5 godina i polako, …prikaži još!
  • Default avatar -
    malapcelamaja
    "Svemirci gacoljupci" prica je mastovita likovi su svemirci, stvorenja duhovita. Oni prema gacama neobicnu ljubav gaje nije im vazno jesu li gace od Marka ili Maje. I bakine ce gace sa susila zgrabiti cak zabava s gacama posao je lak. …prikaži još!
  • Default avatar -
    tamara1989
    Za moga maloga Luku koji će mi za mjesec dana i službeno biti nećak. Koji je u bolnici ima dva dana, mislim da bi bio presretan kad bi je dobija. Voli te ujna Tamara. ima skoro četiri god i mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    samanta4
    Ja imam curicu od 15 mj koja obožava vaditi gaće iz ladica bile one mamine, tatine ili sekine svejednoje zgrabi čije prije stigne, a imam i curicu od 4 g koja obožava čitati i pisati i igrati se učiteljica i …prikaži još!
  • Default avatar -
    pichacu
    jer imam tri sina različite dobi koji obažavaju knjige i slikovnice a najmanji je baš u toj fazi kada su ga počele zanimati slikovnice,trenutno nema ni jednu svoju nego uzme od brače pa bi bilo ljepo da dobije i svoju prvu slikovnicu
  • Default avatar -
    zara7
    Mom trogodišnjem sinčiću sve nove dugačke riječi su strašno smiješne, a možete si misliti kako je reagirao na "Svemirce Gaćoljupce". Smije se već 5 minuta...A i moramo se još odviknuti od noćne pelene s "Gaćoljupcima":-))
  • Default avatar -
    adelchy93
    Imaam maŁog nećaka Bornu kooji obožava sŁikovnice.ii bio bi presretan da mu darujete jednu.:))
  • Default avatar -
    korsanic
    Nije za sina ali bila bi super slikovnica za tro i pol godišnjeg Frana od njegovog strica, koji su si najbolji frendovi!!!!
  • Avatar imeime
    imeime
    Osmjeh ja ne skidam sa svog lica ljudi, kada vidim kakve super slikovnice Školska knjiga nudi. Poučne i zabavne,šaljive i posebne. Zato želim reći Vama da baš jako želim tu šaljivu slikovnicu, koju kad bi moje dijete imalo,stalno bi se …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Djeca kao djeca obožavaju šarenilo, a ova slikovnica je koliko mi se čini puna šarenila, ludorija ... i mislim da bi moja mala seka bila presretna da ima ovakvu slikovnicu u svojoj zbirci ...
  • Default avatar -
    OkyDoky
    Ovo bi bio pravi dar za malog slatkisa koji tek uci citati i zahtijeva nesto zabavno kao stivo :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.