Komentari 50

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    subota
    ova knjižica bila bi za moju dobru prijateljicu čija kćerkica tek kreće u svijet knjiga i moja želja je da ju kroz ovu fantastičicu uvedemo u svijet mašte :)
  • Avatar SUNCANA13
    SUNCANA13
    Moj sin Gabrijel (6 g.) pitao me pred 5 min. "Mama, da li je i u svemiru dan", nevezano za slikovnicu i ovu objavu, onako spontano. Malo sam ostala zbunjena i zatečena ovim pitanjem. Sad se Gabrijel i njegov brat …prikaži još!
  • Default avatar -
    vandax
    Moj nećak bi bio oduševljen novom slikovnicom. Sve koje ima su već puno puta pročitane, pa bi ga jedna ovako šaljiva baš razveselila, kao i njegovu mamu koja neko vrijeme ne bi morala pisati svoje pričice nego bi uspjela malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Anitt
    Knjižica Gaćoljupci dobro bi mi došla da nagovorim svog sinčića na nošenje gaćica umjesto bodija. Mali svemirci sigurno bi bili uvjerljiviji od mame koja gunđa :)
  • Default avatar -
    natasa85
    Imam nećaka mališana koji je sad u razdoblju učenja, sve mu je zanimljivo, sve želi znati. Mi puno čitamo, gledamo svakakve slikovnice i polako učimo nove riječi. Grah govorimo gah, gaće ga, a kako ćemo nazvati gaćoljupca kažemo vam nakon …prikaži još!
  • Avatar lara2803
    lara2803
    Imam curicu od 4 godine koja obožava slikovnice i svaku večer prije spavanja pročitam joj dvije priče, nažalost većinu ih već i ja i ona skoro pa znamo napamet. Baš bi nam dobro došla jedna nova!
  • Default avatar -
    gelija
    Ma, rekla san ja davno da svemirci postoje. Eto, sad su lipo i u knjizi. Baš bi je volila imat, imam 4 godine i volim jako čitat. Je, stvarno, čitam ja M, S, I, O,.... a ovo drugo će mi …prikaži još!
  • Avatar lolly
    lolly
    Pozdrav svima, imam 7 godina i idem u prvi razred. Naučio sam čitati i pisati ne treba mi mama čitat pročitat ću je sam. Jako me zanimaju svemirci i stalno ispitivam mamu dali oni postoje. A siguran sam da su …prikaži još!
  • Default avatar -
    talia74
    Pozdrav, s obzirom da imam dijete koje je veliki knjigoljubac i mislim da bi joj se slikovnica o Svemircima Gaćoljupcima jako svidila. Mislim da ona stvarno zaslužila ovu knjigu koja bi nju jako jako razveselila. Lijep pozdrav u nadi da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Zorisa
    Mala smiješna bića koja se vole igrati s gaćicama? Da, zvuči mi poznato - gaćice preko hlača, gaćice na glavi kao neka čudna kapa, još kada se i kikice provuku kroz otvore za noge, gaćice od kojih se lutki veže …prikaži još!
  • Avatar Jelenko1812
    Jelenko1812
    moj 3-godišnji nećak je istražio već dosta podova, smatram da bi mu svemir bio granica, a možda i ne? ko zna? možda Svemirci Gaćoljupci znaju? lijepo bi bilo doznati :)
  • Default avatar -
    kristin
    Volimo čitati i volimo se šaliti te nam je fora da su svemirci Gaćoljupci, a uz zabavu vježbamo čitanje jer za jednog prvašića to je jako bitno!!
  • Default avatar -
    tanja001
    Ima jedan mali 3-godišnjak koji bi jako volio imati ovu slikovnicu.Obožava svemirce pa bi ova slikovnica bila idealna za njega.Malo bi me prestao gnjaviti i izmišljati igračke koje kako on kaže " treba kupiti".
  • Avatar Sena1
    Sena1
    Slikovnica stigla,... Hvala od srca. Djeca su oduševljena
  • Default avatar -
    tinatina
    Zašto bi moja princeza trebala dobiti ovu slikovnicu? Prvi razlog je što su joj slikovnice od prvih mjeseci života omiljena igračka, marljivo smo ih skupljali i imamo ih punu košaru, no svaki dan ih iznova čitamo i moja princeza ih …prikaži još!
  • Default avatar -
    iskra000
    moja ljubici nikada dosta knjiga, a ovako neobičnoj slikovnici bi se stvarno veselila, jer ona uopće ne zna što su gaće ni što su svemirci, a kamoli još svemirci u gaćama, cika, i urnebes, otvorit ćemo joj potpuno novi svijet, …prikaži još!
  • Default avatar -
    roary
    Bok,imam jednu malu pricalicu koja jako voli kad joj se cita a jos vise uziva prepricavati sto joj se cita!Jaaako se raduje svakoj slikovnici,ma bi sigurno bila jako zahvalna i na malim svemircima!!!...kojih jos nemamo u svojoj zbirci...pozz
  • Avatar Chihuahua
    Chihuahua
    Svakako bi djecu trebalo poticati na čitanje i od malih nogu njegovati ljubav prema knjizi. Osobno, puno čitam i volim knjige i u tome smjeru odgajam svoju djecu. Ova bi duhovita knjižica unjela radost i zanimanje za knjigama i pobudila …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Izabrala sam deset najboljih komentatora koji će od Školske knjige dobiti veselu i razigranu slikovnicu "Svemirci Gaćoljupci"! Sretni dobitnici su čitatelji koje se služe korisničkim imenima: Pencilina, iskra000, roary, SUNCANA13, samanta4, twigy, Sena1, Zorisa, idic, tomitomi.
  • Default avatar -
    elaiani
    Moja uskoro četverogodišnja kćerkica jako voli čitati i bila bi oduševljena novom knigom. Stalno ih kupujemo i moram priznat da nisu baš jeftine (pogotovo jer svaki mj kupimo 2-3) a na porodiljnom uz naknadu nikakvu je teško.. Ona bi bila …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.