Komentari 44

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nikazanella
    Mislim da je krajnje vrijeme da se svakom od nas uplai alarm u glavi i da čuvamo prirodu i brinemo za svoj Planet kako bi jednog dana naša djeca živjela bolje i u zdravijem okruženju. Ja se pridržavam i prihvaćam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tia0101
    Trudim se braniti naš Planet. Odvojeno sakupljam otpad već godinama. Imam jednu kutiju pokraj kante za smeće u koju svi ukućani odlažu papir. Zimi taj papir koristimo za loženje vatre ili ga bacimo u kontejner predviđen za papir. Posebno odlažemo …prikaži još!
  • Default avatar -
    kosjenkam
    Moj dom nije samo onih izoliranih 60 kvadrata u koje se vraćam svakodnevno i provodim najveći dio dana, nego i sav onaj zrak koji dolazi od tko zna kuda kada ja otvorim jednom dnevno svoje prozore. Tako razmišljajući nikada ne …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Ako želiš osvojiti nagrade svoje komentare šalji na e-mail adresu info@zdravakrava.hr
  • Default avatar -
    bbeti74
    Kad okolina primijeti da ste kupili "zdravu" kozmetiku koja nije testirana na životinjama, da koristite boce bez raspršivača s freonom, da učite djecu gdje je mjesto omotu od slatkiša (tj. u džepu dok se ne nađe neka kanta za otpatke) …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Hodam na posao, bacam papair i staklo u kontejnere predviđene za to (naučila sam to i sina koji ima 2.5 godine), gasim svijetlo ako nisam u sobi, zatvaram vodu ako ju ne koristim (pa čak i na vrlo kratko), grijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    silva_94
    ovdje želim napisati kako ja brinem o svom planetu i poslat poruku svim ljudima da i oni počnu brinuti o okolišu kako bi što duže i ljepše živjeli. Od kako su uveli naknadu za plastičnu ambalažu, svjedoci smo da mnogi …prikaži još!
  • Default avatar -
    haiklu
    Kao učiteljica u Oš u Oprtlju svake godine proslavljam,zajedno sa svojim učenicima,Dan planete Zemlje. Taj dan imamo eko kviozove,uređujemo panoe sa stihovima o našoj planeti,crtamo i čitamo prikladne članke. Čitamo odlomke iz Hitrecovog romana "Eko Eko kao i pismo indijanskog …prikaži još!
  • Avatar kristina0607
    kristina0607
    Hmmm, nisam sigurna mogu li reći da u potpunosti brinem za svoj planet, no trudim se na što više načina pomoći u očuvanju okoline.. Mislim da nitko ne brine u potpunosti, jer koliko god čuvamo i brinemo za svoju okolinu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    rowan
    Svi mi bi voljeli reciklirati, paziti na odlaganje velikog otpada, izbijegavati plastične boce i slično, no surova činjenica je da je čovjek postao sebičan i misli samo na sebe kao pojedinca i često izgubi pojam o okolini. Brz ritam života …prikaži još!
  • Avatar EvaSnake
    EvaSnake
    O okolisu brinem isto onako kako brinem o svom domu i sebi. Zelim da bude uvijek sve cisto,na svome mjestu i za oko da lijepo izgleda.Strogo vodimo racuna kada idemo na izlete,gdje sjedimo,gdje bacamo otpad,kuda gazimo,jer svaka zgazena travka je …prikaži još!
  • Default avatar -
    Romana65
    Ja se za okoliš brinem na nekoliko načina. Jednostavno volim prirodu i volim sva godišnja doba i jednostavno uživam u svemu što ona nudi. Trudim se što manje korititi spojeve koji nisu dobri za naš ozon kao što su npr. …prikaži još!
  • Default avatar -
    EkoCircle
    Briga o planeti započinje u našem domu kako bi se priroda divila tomu Stoga, razmislimo o reciklaži da bi nam svijet bio draži Boce, papiri, staklo, baterije... sve to ima svoje mjesto samo treba nas da ih tamo odložimo često …prikaži još!
  • Avatar sspavlovic734
    sspavlovic734
    Danas na ''Dan planeta Zemlje'' želio bi se zahvaliti majci Zemlji na divnoj prirodi i zdravlju koje nam kroz tu prirodu pruža.Ja sebe samoga smatram ekološki osviještenim ,vjerojatno je to u meni usađeni gen.Načini na koji pokazujem ljubav prema zemlji …prikaži još!
  • Avatar ankicahorvat1959
    ankicahorvat1959
    LJubav prema prirodi i moja osvještenost je u meni od malih nogu,te osobine su mi usadili moji roditelji koji su sa sela i naučeni su na životinje ,rad sa zemljom,mi smo uvijek zahvalni majci prirodi što nam uvijek svega rasprostre …prikaži još!
  • Default avatar -
    farbibarbi
    MOJ DOPRINOS PLANETU ZEMLJI NEBI NIŠTA KRIO NITI POSEBAN BIO AL U NJEMU SUDJELOVATI MOŽE KO GOD BIO. PROBUDILA BI DUNAV A I SAVU POMOGLA BI I MALOM MRAVU DA NAĐE MRAVICU PRAVU LAKŠE PREBRODI OVU STRAVU A JA STAVILA …prikaži još!
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    Jučer smo obilježili Dan planeta Zemlje. Pričalo se i pisalo u medijima o razno-raznim akcijama u hrvatskim vrtićima i školama, upozoravalo na naš štetan utjecaj na Majčicu prirodu... Danas još pisani trag u dnevnim tiskovinama i to je to. Repriza? …prikaži još!
  • Default avatar -
    trputac
    Datum Planeta Zemlje za mene predstavlja idealan trenutakda da se zapitam kako Zemlja kojoj sam posvetila ovaj dan u godini, reagira na moja djela u svih 365 dana? Želim da ta moja gesta dobre volje koju činim postane moja rutina, …prikaži još!
  • Default avatar -
    BeatrixKiddo
    Počelo je malim koracima. Prvo sam shvatila da bi bilo sasvim logično zatvoriti slavinu dok perem zube, da baš ne potrošim kompletne zalihe lokalnog vodovoda. Te godine stalno su zatvarali vodu zbog suše, i ni dan danas u tim mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    ROZALINDA
    Ja i suprug u svom domaćinstvu jako vodimo računa o potrošnji vode (kod tuširanja i pranja zubi pazimo da ne teče bez potrebe), el. energije (gasimo svjetla čim izlazimo iz prostorija, tehniku ne držimo na stand by položaju-gasimo u potpunosti, …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.