Komentari 25

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    wellfit
    Ja sam bila na 105kg, a sada sam na 90 ;) Treba skinuti još samo 20kg do idealne težine :D Nekad bi mi mrak pao na oči kad bi pomislila koliko trebam skinuti, a sad si samo pomislim još samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vallys
    I ja sam u sličnoj situaciji kao i većina. Imam 104 kg i 164 sam visoka.Već tjedan dana sam na novom režimu i zadovoljna sam, no molila bi pripomoć Lehpice u savjetima. Puno hvala. Krunicka - daješ mi nadu
  • Default avatar -
    filtica
    a ja se brinem jer imam 66 kg na visinu 163 xD
  • Default avatar -
    Lehpica
    poanta je da se izbace štetni ugljikohidrati kojih ima u slatkišima i tjesteninama. kad sam imala period skidanja kila stvarno sam sve to izbacila. potrpjela sam 8 mj. i kile su stvarno otišle. šećer sam nadomjestila sam voćem i ništa …prikaži još!
  • Default avatar -
    tigercat
    deltroit ja ne kužim u čemu je tvoj problem, ako te nerviraju problemi koje ljudi dijele na ovom sajtu nemoj tu dolaziti, što si napao/napala jadnu curu? @filtica- drž se i nemoj se izgladnjivati, jedi puno povrča kuhano ili sviježe, …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.