Komentari 30

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bubamala
    bubamala
    go ena,go ena ...!!! navijam za tebe,sugrađanko :) samo hrabro,držim fige :)
  • Avatar kerstin0707
    kerstin0707
    Hvala! Svaka podrška prijeko potrebna. :)
  • Avatar tamaruska
    tamaruska
    Krenulo jeeee :))) pratimo te u stopu i navijamo za tebe :)))) Sva sam se naježila dok sam čitala članak o tebi :) Vidiš, odma i nas ostale motiviraš da se i mi pokrenemo :))))
  • Avatar maya_yaya
    maya_yaya
    totalno sam se našla u tvojoj priči... navijam za tebe i za ravan trbuh! sretno! =D
  • Avatar astraaa
    astraaa
    Sve se može kad se hoće.. ja sam isto reducirala prehranu i počela trenirati.. izgubila sam dosta kilograma. Držim ti fige.. i zapamti... sve je u glavi!!!
  • Default avatar -
    Lepr
    Sve što radiš radiš zbog sebe. Nije lako mršaviti ali ni samo mršavljenje nije bauk. Važan je cilj. To može biti održavanje tjelesne kondicije ili tjelesne težine . Kada postaviš cilj nastoj do njega doći...ali i do samog cilja zna …prikaži još!
  • Default avatar -
    gogojanci
    draga ena navijam za tebe! tvoja priča je i moja priča. postale smo svjesne da sjedalački način života uništava zdravlje. sad je vrijeme da se malo pobrinemo za njega. samo naprijed i ne posustaj! mlade smo i lijepe i nećemo …prikaži još!
  • Default avatar -
    mciric
    Ena svaka čast i samo naprijed!!!!!! Izdrži i možeš ti to!
  • Default avatar -
    anaos
    Ena svaka čast, izdrži, sad imaš veliki poticaj, to je ono što meni treba, nikako da krenem u teretani ni ništa, isto sam student a celulit se gomila :(
  • Avatar buckaiva
    buckaiva
    draga Ena evo uz tebe sam čitajuči tvoju priču kao da slušam sebe i ja imam 93 kg al sam nešto niža i 1.5 krečem na dijetu .a ti samo hrabro i pobjedi sretno
  • Default avatar -
    anaos
    Iskreno mislim da nam nije potreban datum od kojeg bismo krenuli na dijetu, potrebno je reći dosta samom sebi i pokrenuti se, neće kg ići dolje same, malo aktivnosti , čak iako je glupo nekom otić u teretanu treba se …prikaži još!
  • Avatar maja278
    maja278
    You can do it!!!! :)
  • Default avatar -
    Lepr
    Moje mršavljenje kreće u tri faze. prva faza je časno obećanje "od sutra sam na dijeti". I tako dođe sutrašnji dan i ja zaista pazim što jedem. Druga faza je nervoza-koncentracija i obećanje popuštaju. Treća faza-evo mene opet pred hladnjakom …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjeska83
    i meni je sve ovo poznato, visoka 173 cm dosla sam do cca 90 kg, sad zadnjih mj dana skidam i dosla sam na cca 87, tesko je, krenula sam s trcanjem svaki dan prije posla, 3 il 4 kruga …prikaži još!
  • Avatar Chamavka
    Chamavka
    TOOOOOOOOOOOOOO STARA!!!! ja ti nem dala 100 kn za svaku kilu,al platim ti pivu hehehehe :D pratim i jedva čekam prve rezultateeeee!
  • Default avatar -
    EmaGrace
    Draga Ena, apsolutno Znam kako ti je ja sam 170cm,95kg i naj najgora zona mi je veliki trbuh pogotovo sad mlitava koža koja mi je ostala od drugog poroda..Ja te osobno molim plzzzz ne odustaj. I ja sam donjela odluku …prikaži još!
  • Default avatar -
    emi_li
    pronašla sam se u tvom čanku ponajviše zbog "Ena sanja o ravnom trbuhu"..o njemu sanjam i ja :)) pa navijam za tebe :)) i samo naprijed :))
  • Avatar kerstin0707
    kerstin0707
    Cure, sve znate kako je i hvala vam na ovim komentarima jer su oni jedna od nekoliko stvari na koje sam mislila kad sam ovaj vikend slinila uz dečka kad je jeo čokoladu, gledla vratinu i šunku koje nisam smjela …prikaži još!
  • Default avatar -
    anaos
    Evo da malo i tu prokomentiram, nije bit u tome što se gleda čokolada ili keks i umire za tim, trebaš si u glavi neki " kliker " uključiti da ćeš biti zdravija, mislim da ako te zdravlje ne pokreće …prikaži još!
  • Avatar kerstin0707
    kerstin0707
    To da je sve u glavi ne može biti točnije. Super ti je ova fora s boksama :D Thanks!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.