Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bambola
    Bambola
    Ja čitav život doručkujem, ali sam se svejedno u posljednjoj godini udebljala 10 kg. Pitam se sad da li ja uopće znam šta je doručak, jer meni je doručak oko 10/11 sati, a ustajem u 6. Naravno da je prvo …prikaži još!
  • Avatar DinDinDon
    DinDinDon
    Pročitala sam tu negdje da se pod doručkom podrazumijeva obrok do 30 minuta nakon ustajanja..
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Ja i moj muz kada ustanemo obicno ili kahva ili caj. Zatim dorucak. Ustajemo ujtru oko 6. Mislim da je najveca greska sto mi nismo upuceni u ono sta je zdrava ishrana! Za nas dorucak ili mora biti obilan i …prikaži još!
  • Default avatar -
    keclu
    Koji je to hormon "uzbunjivanja"? ukoliko kasnije u danu jedemo malo, neće li i onda doći pada razine serotonina i sukladno tome slabijeg prijenosa impulsa odnosno do nenormalnih tjelesnih funkcija?
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.