Komentari 24

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ljubo123
    opuštam se tako da namjerno preusmjerim negativne misli u pozitivne,da duboko i polako dišem i osvjestim sadašnji trenutak,onaj u kojem ne postoji ni prošlost ni budućnost.Također izrazim zahvalnost za sve što imam i što živim.To me uvijek umiri i opusti.
  • Default avatar -
    tihana2
    Pošto sam srednjoškolka a još k tome i maturantica, moji ritualni uživanja nisu nekakvo dugo sjedenje i ljenčarenje, već kratke, ali slatke stvari, poput polu-satne kave s prijateljima nakon nastave ili trenutak kad uhvatiš vremena da pogledaš epizodu omiljene serije …prikaži još!
  • Default avatar -
    natali2
    Moj mali ritual počinje ujutro kad zavjese nestanu na prozoru i u sobu uđe zraka sunca. Ona mi stavlja osmjeh na lice. Ustajem. Pravim čaj. Šalica na Štrumpfetu već čeka topli napitak. Dan je tek počeo. Miris čaja ispunjava sobu. …prikaži još!
  • Default avatar -
    spence
    Radim stresan posao, s brojevima i novcem, i taj tempo je išao dok se nije odrazio na moje zdravlje. To je bio signal da usporim, zastanem i proniknem u sebe te da shvatim kako stvari koje su mi se činile …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.