Komentari 24

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zamjenica
    Na prvom mjestu su mi ljudi pa stvari, a pomoću stvari dolazim do ljudi ... komuniciram i često zovem i pišem onima koje volim- svaki dan nekome ...i uživam u porukama i sličicama...idem na kavu sa kolegicama ili kolegama- svaki …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina289
    Moj mali ritual je setnja sumom sa svojim muzem i djetetom. Sami, uzivamo u prirodi, zajednistvu, ljepoti oko nas. Disemo punim plucima. Ne nosimo mobitele. Tih dva, tri sata postojimo samo mi.
  • Default avatar -
    jopa87
    Nedavno sam pročitala knjigu "Čarolija pospremanja...", a ovo se čini kao sljedeći korak. Nisam sigurna jesam li dobro zasad shvatila bit, ali evo, u posljednje vrijeme, što god radila, palim mirisnu svijeću i puštam laganu muziku u pozadini pa sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    ines3
    Moj mali ritual uživanja počinje navečer, kada obavim sve poslove, uspavam dijete, muž ide spavati, a ja sebi skuham čaj od kamilice, uzmem dobru knjigu i par kolačića te se zavalim u kauč pokrivena dekicom. To je vrijeme samo za …prikaži još!
  • Avatar alani_ana
    alani_ana
    Moj dan počinje ritualom ispijanja kave na balkonu, sama, na svježem zraku, ranom zorom, bez obzira kakvo vrijeme bilo vani.. svaka vremenska prognoza ima svoje čari, a upravo ranim jutrom najviše volim uživati u njima. .. kasnije, kada se dan …prikaži još!
  • Default avatar -
    ermossa
    Obožavam one rijetke trenutke istinskog opuštanja, njegovanja i duše i tijela. Kućni wellness doživljavam kao prijeku potrebu jer mi malo što u tako kratkom vremenu uspijeva napuniti baterije. 2-3 puta mjesečno si napunim kadu, ulijem njegujućeg ulja, upalim si mirisne …prikaži još!
  • Default avatar -
    silvija
    Obozavam sjediti na balkonu u svojoj relax stolici s knjigom u ruci, na stolu kava i cedevita u čaši. Dovoljno je izgubiti se u tom svijetu i zaboraviti na stvarni svijet i opustiti se.
  • Default avatar -
    natalis
    Dobra knjiga, kava i mađarica odličan način za poslijepodnevno opuštanje.
  • Default avatar -
    Anuska
    Pidzama/trenirka, kava/caj, knjiga/laptop, lagana glazba u pozadini. Ovo je obris tih dragocjenih trenutaka samoce, podlijeze varijacijama na temu. Uglavnom pravim slastice, nekad se informiram o necem novom, nekad se okusam u raznim rukotvorinama... Vrijeme u okviru kojeg bas nista ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    zamjenica
    Najbolji dar koji nekome možeš dati je: vrijeme!!!
  • Default avatar -
    ivana11
    Kao mama koja je još uvijek na porodiljnom nemam vremena za nikakve rituale, nažalost. Ali najdraže mi je kad mi curica dotrči u zagrljaj i kaže mi da me voli...to su mi najdraži trenuci u danu.
  • Default avatar -
    sanjadbk
    Hygge je dokaz da zivot i sreću čine male stvari i da treba uživati u ugodnim trenutcima onakvim kakvi jesu.Hygge je za mene kad vikendom gledam dobar film i znam da ne moram ujutro rano na posao ili kada čitam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vorteex
    Treba ovo shvatiti :) Poradila na svom samouzdanju, i osvanula sama sebi u novom izdanju. Iza velikih crnih očiju sada vidim dijete kojem se sviđam od glave do pete. Moja pojava sjaji samo kada moja duša pjeva, i kada moje …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikolina4
    Moji rituali uživanja u životu povezani su sa zdravom hranom tijekom godišnjih doba. :) Proljetni ritual je pravljenje krumpiruše koju obožavam jesti. Ne moram paziti da ću se udebljati jer ću na svježem zraku trčati i izbaciti iz sebe sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirela
    U današnje vrijeme puno stresa i nedostatka vremena potrebno je opustiti se i posvetiti malo vremena sebi. Povremeno nakon povratka s posla odvojim 20-ak minuta i posvetim se meditiranju. Jednostavno zatvorim oči, usredotočim se na disanje i ne pokušavam razmišljati …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    Moji ritali opuštanja su duboka meditacija svako juro i svaku večer,a također i topla kupka sa šakom morske soli i par kapi lavande,ali definitivno,definitivno najdraže mi je obući trenirku i otići trčati na Bundek.To su mi savršeni trenuci opuštanja i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivana18
    S obzirom da sam studentica i zivim s 3 muska cimera ( ne pitajte me kako) meni trenutci opustanja dobro dodju. Vecinom je to kupka s svjecama kada nema deckiju ili su otisli doma. Citam knjige, pa me onda nista …prikaži još!
  • Default avatar -
    AdrijanaDana
    Gledati na svaki dan sa istim žarom i uzbuđenjem i neutaživom željom za istraživanjem, avanturom i rastom. Volim staviti svoje roze naočale i na putu do faksa, posla nositi osmijeh. Na ulici ili u tramvaju ljubazno pomoći potrebitima. Vodim treninge …prikaži još!
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Volim boravak u prirodi i bavljenje tjelesnom aktivnošću!Zato ove dvije stvari spajam i svakodnevno trčim.Tako moj dan započinje boravkom na svježem zraku,tjelesnom aktivnošću i navalom endorfina.Malo je reći da je ovo idealan početak dana.Raspoloženje mi se podigne,budem opuštena jer sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    jelena4
    Wow, prije kojih mjesec dana prekopala sam sve bookshopove u potrazi za knjigom o hyggeu i eto je sada, divno <3 Znate, sretna sam što živim u mjestu gdje si mogu priuštiti imati vrt. Mala je to zelena oaza posred …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.