Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zverkica
    po drugi put sam na ovoj dijeti ....jednom prije 3 godine i sada ponovo i jedina je dijeta poslje koje mi se kile nisu vracale nazad . Prvi put sam sa 84 kg skinula kile na 75kg i odrzavala tu …prikaži još!
  • Default avatar -
    talic
    Netko s toliko točkica i zareza ispred i poslije imena ne bi smio brkati ketozu i ketoacidozu.....
  • Default avatar -
    Amalthea
    "Osobe na Dukan dijeti su nervoznije, razdražljivije, manje usredotočene (jer su u stalnoj hipoglikemiji – niske razine šećera u krvi), imaju neugodan zadah, miris po acetonu ili mokraći (zbog povišene razine ketona u krvi) koji izbijaju kroz pore kože. " …prikaži još!
  • Default avatar -
    mariijaaa
    javljam se kao jedna od žrtava dukan dijete. na dijeti sam bila relativno kratko s obzirom na druge koje znam ali dovoljno da moj organizam reagira. i ja sam mesijski uvjeravala kako je sve super jer nisam imala nikakve nuspojave …prikaži još!
    • Default avatar -
      Vitis
      Crijeva su isto tako mogla biti i uništena od preparata za čišćenje crijeva, a ne od dijete.
  • Default avatar -
    mikia
    Da stvarno...nevjerojatno...
  • Default avatar -
    vrp
    Bez uvrede, ali ovakav stručnjak bi morao znati razliku između ketoze i ketoacidoze. Pojmovi ketoza i ketoacidoza često se miješaju od medija, ali nažalost i od stručnjaka. Ketoza je normalno i potpuno bezopasno stanje tijela koje troši masnoću kao potrebnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    elenaggg
    Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.lv Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
  • Default avatar -
    Angieee
    Bila sam na Dukanici jedno vrijeme...skinula nešto kg, vratila ih natrag i odustala. Sada sam na najboljoj mogućoj dijeti - NIJEDNOJ! Mijenjam prehrambene navike, jedem zdravo (voće, povrće, meso, riba), smanjila sam unos UH i slatko jer imam inzulinsku rezistenciju …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vitis
    Ja sam već četiri mjeseca na Dukanovoj dijeti i izgubila sam 11,5 kilograma, od svih simptoma koje ste naveli nemam niti jedan. Prije nego što sam krenula na dijetu godinu dana sam vježbala (svaki dan) i pravilno se hranila (u …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.